Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar slmkaydirigubbakcemile2

lachesis,canım güle güle süslenbayanssulusmile

pempe allık ınglot ta var ,çok tatlı bir pempe,gece mavisi tekli far meybelline de varkaydirigubbakcemile5

çok sağol canım olumunekankayizsmile
ya bu inglot strawberryde yok, boynerde falan da yok, park bravoda var demişlerdi başka bir yerde yok mu acaba, ben hiç rastlamıyorum. sevil de falan mı var acaba, sevili hiç sevmediğimden pek girmem ondan görmemiş olabilirim:S

Lachesis canım bende larocha nın spf li kremini kullanıyorum çok memnunum
bu arada lacivert gece mafisi tonlarında far için
smh dressblue rengini önerebilirim bende var yapısıda çok hoşuma gidiyor
Stars+Makeup+Haven+Blues+%28Medium%29.jpg

Lachesis canım bende larocha nın spf li kremini kullanıyorum çok memnunum
bu arada lacivert gece mafisi tonlarında far için
smh dressblue rengini önerebilirim bende var yapısıda çok hoşuma gidiyor
Stars+Makeup+Haven+Blues+%28Medium%29.jpg

çok güzelmiş, çok sağol canım, bu fara bakıcam.

Lachesis sanırım seninde gözaltı morlukların oldukça koyu ve ırsiymiş bende aynı dertten muzdaribim bir türlü istediğim gibi kapatan gözaltı kapatıcısı bulamadım.
Şu anda Loreal'in stik kapatıcısını kullanıyorum ama yinede kalıntı bırakıyor sen Maybeline kullandığını yazmışsın yani tek başına sadece onu sürdüğün zaman morlukları güzel bir şekilde kapatıyor mu ve kalıntı bırakıyor mu?
Ten rengim çok beyaz genelde fondöten, pudra ve kapatıcıların en açık rengini alıyorum bazen bazı markaların en açık renkleri bile koyu kalabiliyor.
Bir arkadaşım Estee Lauder'in kapatıcısı güzel dedi ama likit mi yoksa stik mi sormayı unuttum.
Fondöten sürmeden sadece tek başına yeterli olacak bir gözaltı kapatıcısı arıyorum bi bulsam şahane olacak.

Lachesis sanırım seninde gözaltı morlukların oldukça koyu ve ırsiymiş bende aynı dertten muzdaribim bir türlü istediğim gibi kapatan gözaltı kapatıcısı bulamadım.
Şu anda Loreal'in stik kapatıcısını kullanıyorum ama yinede kalıntı bırakıyor sen Maybeline kullandığını yazmışsın yani tek başına sadece onu sürdüğün zaman morlukları güzel bir şekilde kapatıyor mu ve kalıntı bırakıyor mu?
Ten rengim çok beyaz genelde fondöten, pudra ve kapatıcıların en açık rengini alıyorum bazen bazı markaların en açık renkleri bile koyu kalabiliyor.
Bir arkadaşım Estee Lauder'in kapatıcısı güzel dedi ama likit mi yoksa stik mi sormayı unuttum.
Fondöten sürmeden sadece tek başına yeterli olacak bir gözaltı kapatıcısı arıyorum bi bulsam şahane olacak.

canım ben loreal de kullandığım için diyebilirim ki, maybelline loreale göre muhteşem kapatıyor. benim de cildim beyaz ama ben en açık rengini değil de natural rengi var onu kullanıyorum, o da açık renk ama ten rengi kıvamında aydınlatıcı gibi değil. göz çevresinde çember oluşturmuyor, böylece yüzü yorgun göstermiyor. ben fondötensiz kullanıyorum onu, fondöten nadiren kullanırım zaten. gözlerim altı da baya koyu gerçekten, kapatıcısız dışarı çıkarsam resmen hasta gibi falan görünüyorum :KK43:

estee'yi denemedim açıkçası ama stickler gözaltımı benim rahatsız ediyor, ve kolay dağılmıyor cilt ememiyor falan, likitler daha iyi oluyor genelde. denersen tavsiyelerini bekleriz canım, ama istersen bir maybelline'i de dene bir yerde önce.

estee lauder double wear var bende,likit canım kesinlikle en iyi kapatıcılardan biri diyebilirim :) sık kullanmıyorum ,ama kullanınca farkı anlıyorum,morlukları iyi kapatıyor :)

göz çevrem mora yakın ve ırsi olduğundan da bir türlü geçiremiyorum hep kapatıcıyla gezmek zorundayım, bir sürü krem denedim çoğu işe yaramadım şuana kadar en iyi gelen ve garip şekilde en ucuz olan neutrogena aydınlatıcı krem oldu, morlukları çözmese de bir ton açtı, iyi nemlendiriyor ve kırışıklıkları önlüyor. sadece geceleri yatmadan önce sürüyorum. Diğer mecitefendi kayısı çekirdeği kremini ise burdan bir arkadaşın kaş ve kirpik güçlendirdiğini söylemesi üzerine almıştım ve gerçekten çok az da olsa böyle bir etkisi var, gerektiğinde kaşlarım için kullanıyorum. her zaman kullanmıyorum çünkü yağlı olduğu için sivilce yapıyor.

aksine neutrogena bana hiç iyi gelmedi diyebilirim gözlerimin altında hiç bir fark göremediğim için bıraktım :mymeka:

canım ben loreal de kullandığım için diyebilirim ki, maybelline loreale göre muhteşem kapatıyor. benim de cildim beyaz ama ben en açık rengini değil de natural rengi var onu kullanıyorum, o da açık renk ama ten rengi kıvamında aydınlatıcı gibi değil. göz çevresinde çember oluşturmuyor, böylece yüzü yorgun göstermiyor. ben fondötensiz kullanıyorum onu, fondöten nadiren kullanırım zaten. gözlerim altı da baya koyu gerçekten, kapatıcısız dışarı çıkarsam resmen hasta gibi falan görünüyorum :KK43:

estee'yi denemedim açıkçası ama stickler gözaltımı benim rahatsız ediyor, ve kolay dağılmıyor cilt ememiyor falan, likitler daha iyi oluyor genelde. denersen tavsiyelerini bekleriz canım, ama istersen bir maybelline'i de dene bir yerde önce.

Maybeline'nin kapatıcısı stik mi likit mi?

Bir de sen Neutrogena'nın gözaltı kreminden memnun olduğunu yazmışsın.
Ben RoC'un kullanıyorum fena değil ama şu Neutrogena daha iyiyse bi de onu deneyeyim.
Gözle görülür bir şekilde morluklarda azalma oluyor mu?

estee lauder double wear var bende,likit canım kesinlikle en iyi kapatıcılardan biri diyebilirim :) sık kullanmıyorum ,ama kullanınca farkı anlıyorum,morlukları iyi kapatıyor :)

O zaman ilk fırsatta birinden birini almam lazım:)

aksine neutrogena bana hiç iyi gelmedi diyebilirim gözlerimin altında hiç bir fark göremediğim için bıraktım :mymeka:
pek süper renk açmıyo zaten, açanını bir bulsam sn beklemiycem almaya ama mahkum gibi birşey oldum morluklara:KK43:
daha önce vichy kullandım ondan baya iyiydi ama, vichy yağ bezesi yaptı ben de:KK43:

Ben RoC'un kullanıyorum fena değil ama şu Neutrogena daha iyiyse bi de onu deneyeyim.

maybelline benim kullandığım likit, köpüğü de var ama o pek iyi değil tavsiye etmem. neutregena morlukları yok ediyor diyemem, bir ton falan fark etti sadece, hala kapatıcısız çıkamam dışarı ama bu bile bişeydir benim için daha iyisini bulana kadar onu kullanıcam, ROC da morluklar için mi, iyi geldi mi, memnunsan bırakma, neutrogena da mucize yaratmıyor çünkü:KK43:

pek süper renk açmıyo zaten, açanını bir bulsam sn beklemiycem almaya ama mahkum gibi birşey oldum morluklara:KK43:
daha önce vichy kullandım ondan baya iyiydi ama, vichy yağ bezesi yaptı ben de:KK43:

maybelline benim kullandığım likit, köpüğü de var ama o pek iyi değil tavsiye etmem. neutregena morlukları yok ediyor diyemem, bir ton falan fark etti sadece, hala kapatıcısız çıkamam dışarı ama bu bile bişeydir benim için daha iyisini bulana kadar onu kullanıcam, ROC da morluklar için mi, iyi geldi mi, memnunsan bırakma, neutrogena da mucize yaratmıyor çünkü:KK43:

RoC'u çok düzenli kullandığımı söyleyemem ama kullanınca işe yarayan bir krem ben biraz düzenli kullanım konusunda tembelim en iyisi ben elimdeki krem bitince Neutrogena'yı alayım bakalım arada fark var mı?:)

O zaman ilk fırsatta birinden birini almam lazım:)

050420101580.jpg

Desktop5-1.jpg

canım maybelline hafif bir aydınlık veriyor ama estee lauder kadar iyi kapatmıyor .ama ben genelde bunu kullanıyorum,sebebiyse sadece daha ucuz olması :)

canım ben maybeline nin göz altı kapatıcısını kullanıorum ve de çok memnunum,ayrıca sana bi kapatıcı daha önerebilirm o da muhteşem.
81500_PRODUCT_IMAGE.jpg

elf in studio serisinden gözaltı kapatıcısı .
hem kapatıo gözaltını hem aydınlatıo.fiyatı da 3.5£ uygun yani.

Kızlar ben de size bişe sorcam;sabah kalkınca gözaltlarım şiş oluo kısa bir sürede gözaltımdaki şişleri nasıl indirebilirim??şiş gözlre makyaj yapınca hiç hoş durmuor çünkü??:uhm:

050420101580.jpg

Desktop5-1.jpg

canım maybelline hafif bir aydınlık veriyor ama estee lauder kadar iyi kapatmıyor .ama ben genelde bunu kullanıyorum,sebebiyse sadece daha ucuz olması :)

Canım resimli anlatım için teşekkürler:)
Valla ben kapatıcıyı çok kullanıyorum Estee'yi alsam herhalde kısa sürede bitiririm.
En iyisi önce bi Maybelline'yi alayım deneyeyim bakalım memnun kalmasam bile çok fiyatlı olmadığı için içime oturmaz.kaydirigubbakcemile3

canım ben maybeline nin göz altı kapatıcısını kullanıorum ve de çok memnunum,ayrıca sana bi kapatıcı daha önerebilirm o da muhteşem.
81500_PRODUCT_IMAGE.jpg

elf in studio serisinden gözaltı kapatıcısı .
hem kapatıo gözaltını hem aydınlatıo.fiyatı da 3.5£ uygun yani.

Hmm bunuda yazayım bir kenara ilk fırsatta bu markalara bakayım testerı olan varsa deneyip alayım.:)

RoC'u çok düzenli kullandığımı söyleyemem ama kullanınca işe yarayan bir krem ben biraz düzenli kullanım konusunda tembelim en iyisi ben elimdeki krem bitince Neutrogena'yı alayım bakalım arada fark var mı?:)

düzenli kullanmayınca hiçbiri işe yaramıyor canım düzenli kullan önce sen elindeki kremi bence:)

050420101580.jpg

Desktop5-1.jpg

bendeki de bu, estee daha mı iyi, merak ettim şimdi. :)
bu arada canım benim gözlerim seninkisinden çok daha koyu ama daha çok kapatıyor. ben normal yaymıyorum, parmağımla krem sürer gibi nokta nokta vura vura yediriyorum, öyle daha çok kapatıyor tavsiye ederim.
gerçi ben de böyle yakından çeksem nasıl çıkar bilemiyorum :KK70:

Kızlar ben de size bişe sorcam;sabah kalkınca gözaltlarım şiş oluo kısa bir sürede gözaltımdaki şişleri nasıl indirebilirim??şiş gözlre makyaj yapınca hiç hoş durmuor çünkü??:uhm:

canım göz maskeleri var, içinde jel var, buzlukta donduruyorsun 5 dakikada falan indiriyor. yalnız göz altların şişiyorsa vücudunda ödem var demektir, akşamları ödem atıcı çaylar içersen o da iyi gelir:KK66:

tumblr_lb42myUye71qez8fro1_400.jpg

kızlar,bu makyaj süngerinden birçok yabancı blogda gördüm ,türkiyede daha satışa sunulmadı dimi ?
kullanan herkes çok memnunmuşş

tumblr_lb42myUye71qez8fro1_400.jpg

kızlar,bu makyaj süngerinden birçok yabancı blogda gördüm ,türkiyede daha satışa sunulmadı dimi ?
kullanan herkes çok memnunmuşş

aynısını bilmiyorum ama benzerlerini gördüm ben süvaride. ben de var hatta buna benzer bişey, fondöten için çok güzel oluyor.

X