Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım resimli anlatım için teşekkürler:)
Valla ben kapatıcıyı çok kullanıyorum Estee'yi alsam herhalde kısa sürede bitiririm.
En iyisi önce bi Maybelline'yi alayım deneyeyim bakalım memnun kalmasam bile çok fiyatlı olmadığı için içime oturmaz.kaydirigubbakcemile3

Hmm bunuda yazayım bir kenara ilk fırsatta bu markalara bakayım testerı olan varsa deneyip alayım.:)
canım elf türkiye de satılmıor,ingiltere ve amerikada satılıor.türkiye ye ingiltere sitesinden göncerim yapıolar.

düzenli kullanmayınca hiçbiri işe yaramıyor canım düzenli kullan önce sen elindeki kremi bence:)

bendeki de bu, estee daha mı iyi, merak ettim şimdi. :)
bu arada canım benim gözlerim seninkisinden çok daha koyu ama daha çok kapatıyor. ben normal yaymıyorum, parmağımla krem sürer gibi nokta nokta vura vura yediriyorum, öyle daha çok kapatıyor tavsiye ederim.
gerçi ben de böyle yakından çeksem nasıl çıkar bilemiyorum :KK70:

canım göz maskeleri var, içinde jel var, buzlukta donduruyorsun 5 dakikada falan indiriyor. yalnız göz altların şişiyorsa vücudunda ödem var demektir, akşamları ödem atıcı çaylar içersen o da iyi gelir:KK66:

tşk ederim tatlım,sölediğini yapıcam:KK66:ama hangi bitkiler ödem attırıo acaba??

tşk ederim tatlım,sölediğini yapıcam:KK66:ama hangi bitkiler ödem attırıo acaba??

ısırgan, funda, kiraz sapı, biberiye, tarçın. aklıma gelen bunlar canım. ben karıştırıp karıştırıp içiyorum gerektiğinde :) normal çayın içine biraz tarçın koymak da işe yarıyormuş az da olsa.

ısırgan, funda, kiraz sapı, biberiye, tarçın. aklıma gelen bunlar canım. ben karıştırıp karıştırıp içiyorum gerektiğinde :) normal çayın içine biraz tarçın koymak da işe yarıyormuş az da olsa.

ay canımmmm çok tşk ederim,bunlar hem de zayıflatızı bitkiler.ikisi birarada yaniiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay canımmmm çok tşk ederim,bunlar hem de zayıflatızı bitkiler.ikisi birarada yaniiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canım zayıflatıyor, mesela bir çay var var hem zayıflatıyor hem ödem atıyor, biraz uğraştırıcı ama çok faydalı.
kekik, biberiye, funda, ısırgan, yeşil çay, mate yaprağı,(bunlardan birer tatlı kaşığı)
4-5 tane karabiber, 4-5 karanfil

bunları bir litre su kaynatıp demlersen çok etkili, ama hamilelik vs gibi durumlarda içilmemesi lazım.

evet canım zayıflatıyor, mesela bir çay var var hem zayıflatıyor hem ödem atıyor, biraz uğraştırıcı ama çok faydalı.
kekik, biberiye, funda, ısırgan, yeşil çay, mate yaprağı,(bunlardan birer tatlı kaşığı)
4-5 tane karabiber, 4-5 karanfil

bunları bir litre su kaynatıp demlersen çok etkili, ama hamilelik vs gibi durumlarda içilmemesi lazım.

canım bu bitkiler doğadan 5 i bir yerde die bi çay çıkarmış onda war,şanstan da geçen hafta almıştım.içmeye başlayayım o zaman bugünden itibarenkaydirigubbakcemile2

canım bu bitkiler doğadan 5 i bir yerde die bi çay çıkarmış onda war,şanstan da geçen hafta almıştım.içmeye başlayayım o zaman bugünden itibarenkaydirigubbakcemile2

aaa öyle mi ben de alıyım o zaman uğraş mıyım :) sağol canım olumunekankayizsmile

Kızlar ben de size bişe sorcam;sabah kalkınca gözaltlarım şiş oluo kısa bir sürede gözaltımdaki şişleri nasıl indirebilirim??şiş gözlre makyaj yapınca hiç hoş durmuor çünkü??:uhm:

aynı problem bende de oluyor biliyor musun..ben de bazen buzluktan buzu çıkarıp sürüyordum ama pek de fayda etmedi..neden ödem oluyor acaba ?
herkeste olan bişey değil..

aynı problem bende de oluyor biliyor musun..ben de bazen buzluktan buzu çıkarıp sürüyordum ama pek de fayda etmedi..neden ödem oluyor acaba ?
herkeste olan bişey değil..

Canım bende de özellikle sabahları uyanınca oluyor we sinir oluyorum.Irsi de olabiliyormuş.Ben de buz yöntemini denedim ama kızartmaktan balka bir işe yaramadı gözaltlarımda.:bbo:

Canım bende de özellikle sabahları uyanınca oluyor we sinir oluyorum.Irsi de olabiliyormuş.Ben de buz yöntemini denedim ama kızartmaktan balka bir işe yaramadı gözaltlarımda.:bbo:

bu arada bizim bir elf topiğimiz vardı, oraya da göz atabilirsin canım elfle ilgili:1hug:..aldığımız ürünlerin fotoları ve yorumları falan vardı..ben yine sipariş verdim ,inşallah sağsalim elime ulaşır..

bu arada bizim bir elf topiğimiz vardı, oraya da göz atabilirsin canım elfle ilgili:1hug:..aldığımız ürünlerin fotoları ve yorumları falan vardı..ben yine sipariş verdim ,inşallah sağsalim elime ulaşır..

canım ben elf ürünlerini kullanıorum we çoğundan memnunum,bi arkadaşa önerdim hatta göz altı kapatıcısınıbayanssulusmile

naçizane önerilerim olabilir sizeboshayallersmile
tuzu azaltın kızlar...birde az uyuyorsanız o da problem yaratır...

buzu direk sürmeyin yüzünüze ,poşete koyun buz kalıplarını ve yüzünüzde gezdirin ,dayanabileceğiniz kadar tutun ,direk temas ettirmeyin .
olumunekankayizsmileen kötü ihtimal ,makyajla kapatın şişlikleri ,koyu renk far kullanın,görünmez şişlikler kısmen de olsa:KK1:

naçizane önerilerim olabilir sizeboshayallersmile
tuzu azaltın kızlar...birde az uyuyorsanız o da problem yaratır...

buzu direk sürmeyin yüzünüze ,poşete koyun buz kalıplarını ve yüzünüzde gezdirin ,dayanabileceğiniz kadar tutun ,direk temas ettirmeyin .
olumunekankayizsmileen kötü ihtimal ,makyajla kapatın şişlikleri ,koyu renk far kullanın,görünmez şişlikler kısmen de olsa:KK1:

Sağol canım,tşk ederimolumunekankayizsmile

pek süper renk açmıyo zaten, açanını bir bulsam sn beklemiycem almaya ama mahkum gibi birşey oldum morluklara:KK43:
daha önce vichy kullandım ondan baya iyiydi ama, vichy yağ bezesi yaptı ben de:KK43:

insanın ihtiyacına yönelik ürün bulamaması gerçekten çok korkunç boshayallersmile...malesef üreticiler koyverdi işleri piyasada marka adı altında satılan bir çok ürün aslında para tuzağından başka hiç bir şey değil ! insanları tatmin edemedikten sonra ürüne verilen para sadece boşa heba :umursamaz:

pek süper renk açmıyo zaten, açanını bir bulsam sn beklemiycem almaya ama mahkum gibi birşey oldum morluklara:KK43:
daha önce vichy kullandım ondan baya iyiydi ama, vichy yağ bezesi yaptı ben de:KK43:

insanın ihtiyacına yönelik ürün bulamaması gerçekten çok korkunç boshayallersmile...malesef üreticiler koyverdi işleri piyasada marka adı altında satılan bir çok ürün aslında para tuzağından başka hiç bir şey değil ! insanları tatmin edemedikten sonra ürüne verilen para sadece boşa heba :umursamaz:

kızlar bana muradın ürünlerini çok önermişlerdi ama çok tuzlular..kullanmadım hiç..

kızlar aranızda cherryculture sitesinden alışveriş yapan var mı ?
dolar bazında mı satış yapıyorlar?
sorun yaşadınız mı ?

X