Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sanırım o gkf güneş koruma faktörü canım kullanılabilir gecede ama yeni bi krem alsan daha iyi bu arada o 8 faktör seni güneşten korumaya yetmez en az 20-30 olmalı :)

magrenta sağol canım.... haklısın ben en kısa sürede bide gece kremi alayım bari.. ( cimriliğin alemi yokk..) :roflol:

gülşenimm güle güle kullan canım cicilerini ,yakışır arkadaşıma :nazar:

aşkımsın sağol nilcim..a.s.a.s.

al tabi canım cilt konusunda pintilik yapmamak lazım ileriye yatırım yapıoz sonuçtaaa

sanırım o gkf güneş koruma faktörü canım kullanılabilir gecede ama yeni bi krem alsan daha iyi bu arada o 8 faktör seni güneşten korumaya yetmez en az 20-30 olmalı :)

magrenta sağol canım.... haklısın ben en kısa sürede bide gece kremi alayım bari.. ( cimriliğin alemi yokk..) :roflol:

al tabi canım cilt konusunda pintilik yapmamak lazım ileriye yatırım yapıoz sonuçtaaa

haklısın canım..bilmiyorumkismile

selamlar bayanlar iyi günler iyi tatiiler herkese şimdiden :)
hepimizin 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun

merhaba kızlar ...:eek:
akşam unuttum,aklıma geldi hemen ekliyorumkaydirigubbakcemile2
minicik şişecekler gelmedi sevindim ,bayağı götürürler yani:KK1:

006as.jpg

selamlar bayanlar iyi günler iyi tatiiler herkese şimdiden :)
hepimizin 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun
nerelerdesin bakim sennn:eek:lmaz: bikaç gündür girip girip kaçıyosun gözümden kaçmıookaydirigubbakcemile

006as.jpg

ooo güle güle kullan bebekimopuyorumnanaktan toplam kaç TL ye mal oldu

nerelerdesin bakim sennn:eek:lmaz: bikaç gündür girip girip kaçıyosun gözümden kaçmıookaydirigubbakcemile

107 tl ye mal oldu canım ..ama bunlar indirimli halleri imiş sitesinde öyle yazıyordu..kampanyası varmış ...opuyorumnanaktan

arkadaşlar topiğinizi çok beğendim artık takip edeceğim
şimdiye kadar sağım solum avon ve oriflame satıcılarıyla çevrili olduğundan başka bişey almaya fırsat bulamadım
geçen gün allıkla başladım alışverişime bundan sonra başka markalar deneyeceğim.
hatta biyerde okumuştum niveanın kuru ciltler olan losyonu iyi diye öylesine marketten aldım ve şok oldum kaç aydır pullanmaya karşı verdiğim mücadele 3 günde yok oldu
ve hemen toplayıp tüm avon kremlerimi attım
avon kötü demiyorum memnun olanlar vardır belki ama bana yaramıyor ..

107 tl ye mal oldu canım ..ama bunlar indirimli halleri imiş sitesinde öyle yazıyordu..kampanyası varmış ...opuyorumnanaktan

umarım memnun kalırsın balım yorumlarını bekliorus:eek:

şimdiye kadar sağım solum avon ve oriflame satıcılarıyla çevrili olduğundan başka bişey almaya fırsat bulamadım
geçen gün allıkla başladım alışverişime bundan sonra başka markalar deneyeceğim.
hatta biyerde okumuştum niveanın kuru ciltler olan losyonu iyi diye öylesine marketten aldım ve şok oldum kaç aydır pullanmaya karşı verdiğim mücadele 3 günde yok oldu

iyi yapmışsın ellerine sağlık canım:hulya:
herşeyden kısabiliriz ama cildimize sürdüğümüz şeylerde pintilik yapmamak lazım
300 TL lik çanta yerine 50 TL lik çanta kullansak hiçbişicik kaybetmeyiz
ama cildimiz öyle değil ona iyi bakmalıyız ve neyazıkki iyi bakmak için paraya kıymak gerekiyor.. bayanssulusmile

ayrıca topiğe hoşgeldin canım aldıklarını bizimle paylaşırsın umarımkaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
kızlar günaydın ,
artık pek bir espirisi kalmadı ama yine de takip edenler varsa , görmüşken haber vereyim dedim..elfte freeshipping başladı..

FREE SHIPPING!!! For UK orders please use code FREEFUNUK and for European orders use code FREEFUNEU. Minimum spend of £10 applies (excludes shipping). Offer ends at 12 midday (UK time) on Saturday 30th October 2010.

tünaydııııın hepmzn 29ekimi kutlu olsun kızlarrrr
ya bşi sorcam french kalemi kullanan var mı aranızda? beyaz hani tırnak içine sürülüyo beyaz yapıo filan
yves rocher de varmş da almak istiorm ama tabi işe yararsa

006as.jpg

Bende mavi anemon çiçeği kremini kullanmıştım ama hiç memnun kalmadım inş sen memnun kalırsın.

herkese merhaba:eek:
bayramımız kutlu olsunturkbayragi

yjasmin ,canım dermoday mi idi kullandığın peki ?
açıklarsan sevinirim ,bilgimiz olsun vereliniortak

herkese merhaba:eek:
bayramımız kutlu olsunturkbayragi

yjasmin ,canım dermoday mi idi kullandığın peki ?
açıklarsan sevinirim ,bilgimiz olsun vereliniortak

Evet canım dermoday ın mavi anemon kremini kullandım belki cilt tipine göre değişiyordur kullan bakalım belki memnun kalırsın sonuçtan memnun kalırsan haberimiz olsunopuyorumnanaktan

Evet canım dermoday ın mavi anemon kremini kullandım belki cilt tipine göre değişiyordur kullan bakalım belki memnun kalırsın sonuçtan memnun kalırsan haberimiz olsunopuyorumnanaktan
tşk ederim canım ..henüz 4 gündür düzenli kullanmaktayım,sorunlu bir cildim yok şükür,önlemamaçlı kullanıyorum daha çok ...en çokta düzenli kullanmaya dikkat ediyorum,işe yarasın diye ..ama bakalım ..sonuçları size bildiririm..şuan için memnunum,herhnngi bir olumsuzluk yok şuan için kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba, ben kilo verdiğimden yüzümde sarkma olmuştu eczacı da roc marka bir gece krem testerını verdi denedim beğendim, aldım geceleri sürüyorum. çok güzel şekillendiriyor yüz hatlarını. üstünde yaşla alakalı hiçbirşey yazmıyordu, eczacı da her yaş için demişti. dün boynerde bir satıcı o 40 yaş üstü için dedi, size zararı olmaz ama öyle dedi. ben de 26 yaşındayım, ne yapsam şimdi sizce çok memnunum devam etsem mi bıraksam mı :KK43: şu krem.

p_1371_b.jpg

006as.jpg

güle güle kullan canımm bakalım sonuçlar nasıl olacak :)

hehe seni arıyorum mnapiym topik topik geziom nerdesin die :p
hoşgeldin canım aramıza her ürün herkse yaramayabilir tabiki değiştirmekle süper bir şey yapmışın :)
tünaydııııın hepmzn 29ekimi kutlu olsun kızlarrrr
ya bşi sorcam french kalemi kullanan var mı aranızda? beyaz hani tırnak içine sürülüyo beyaz yapıo filan
yves rocher de varmş da almak istiorm ama tabi işe yararsa
selam :)))
ben bayaaaaa bi önce kullanmıştım bir işe yaramıyor onun yerine french yapmak istiosan flormarın nail art serisinden beyaz ojeyi al ince uçlu bir kaç denemede düzgünce yapabilirsin ya da french manikür setleri satılıyor onlardan alabilirsin içlerinde bantları oluyor :)
kızlar merhaba, ben kilo verdiğimden yüzümde sarkma olmuştu eczacı da roc marka bir gece krem testerını verdi denedim beğendim, aldım geceleri sürüyorum. çok güzel şekillendiriyor yüz hatlarını. üstünde yaşla alakalı hiçbirşey yazmıyordu, eczacı da her yaş için demişti. dün boynerde bir satıcı o 40 yaş üstü için dedi, size zararı olmaz ama öyle dedi. ben de 26 yaşındayım, ne yapsam şimdi sizce çok memnunum devam etsem mi bıraksam mı :KK43: şu krem.

p_1371_b.jpg

merhaba
bir ürün almadan önce iyice araştırmak lazım eczacı nerden biliyormuş kremi yapısını cildine gidip gitmediğini öncelikle nette bir araştır kullanmayı bu sürede bırak eğer gerçekte 40 yaş içinse cildini haddinden fazla yormuş olursun canım
yüzünde sarkmalar varsa yüz hareketleri araştır birde parmaklarınla masaj yap dokunuşlar halinde :)

selam millet dün foruma gittim watsonstan rimmelin oje matlaştırıcısını almaya ama yoktu flormarın yüz ürünelrinde 2. ürüne %50 indirim vardı kendimi tutarak kaçtım bu ay çok harcadım dieee :KK43:
birde alix avien ve rimmelin ojelerinde vardı 2.ürüne %50 indirim :)

merhaba
bir ürün almadan önce iyice araştırmak lazım eczacı nerden biliyormuş kremi yapısını cildine gidip gitmediğini öncelikle nette bir araştır kullanmayı bu sürede bırak eğer gerçekte 40 yaş içinse cildini haddinden fazla yormuş olursun canım
yüzünde sarkmalar varsa yüz hareketleri araştır birde parmaklarınla masaj yap dokunuşlar halinde :)

ya bazı sitelerde ihtiyaca yönelik kullanılabilir vs yazıyor, benim de cildime çok iyi geldi hafif yağsız sıkılaştıran bir krem, yüzüstü uyuduğumdan sabahları uyanınca yüzüm kırış kırış oluyordu bu krem onu engelliyor, yerine bir krem bulsam aslında bırakıcam.
sizin bildiğiniz var mı sıkılaştırıcı gece kremi 30 yaş altı için?

X