Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
başlayamıyorm çnkü korkuyorum ipin ucu kaçıcak diee
ewde sıkldkça bi şeyler alırım ben.
sokakta zten alıyorum
oh tadımdan yenmem:gitme:
o zaman başlama sen işe başla :p
geçen markafonide en istedğim saatlerden vardı ama alamadım :a015:

bende trendyolda beğendim ama almadım hala bakıom alsam mı almasam mı diee :)

kızlar tünaydın ...
bugün dermoday kremlerim gelecekti,ama biz annemlere gitmek zorundayız..ananem hastalanmış :gitme:
kargo da kalacak ,sorun olmaz umarım..

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrrrrr :)
günlük güneşlik bir izmir sabahından selamlaarr :)
dün ve bugün badem elma kremini sürdüm aman allahım o nasıl süper bir koku o nasıl yumuşacık yapmar suratı bayıldımmm yahuuuu lattecim iyiki tavsiye etmişin canım yaaaa sürerkende söyleniyorum dudak kremi çıksın alıcam bunun el kremi varmıdır süper kokuyor vallahi bugünde yağını denicem bakalım :)

beğenmene öyle sevindimkiiiopuyorumnanaktan
güle güle kullan bidenem
yağ için yorum bekliyorum senden

kızlar tünaydın ...
bugün dermoday kremlerim gelecekti,ama biz annemlere gitmek zorundayız..ananem hastalanmış :gitme:

Geçmiş olsun hayatım umarım ciddi bişi değildir
Pazartesiye kadar alamıyacak olman kötü olmuş. Paketi mutlaka görevlinin yanında aç derim ben

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
hazır çilekte hedayeler varken
10261051114.jpg

10266751114.jpg

bunları alıyımmı.. Bu ara kredi karını zorladım azcık ama bidaha indirime girermiki 2si 55 TL felan tutuo

neyse buldum canım
bu arada sizi okudum ve elften sipariş verdim
ne kadar zamanda geliyor ve neden bu kadar ucuz :S

bunlarda benim son nevalelerimm
çilekten aldım.. calvin klein kalem lacivert renkte pek belli olmuyo ama, hediye olarak geldi..
becereksiz ben açarken kırdım ucunu kaydirigubbakcemile
grnt0192.jpg

grnt018kr.jpg

Son düzenleme:
kızlar tünaydın ...
geçmiş olsun canım sorun olmaz merak etme evine not bırakırlar zaten bırakmazlarsada kargoyu biliyorsun ararsın canım :)
beğenmene öyle sevindimkiiiopuyorumnanaktan
güle güle kullan bidenem
yağ için yorum bekliyorum senden

Geçmiş olsun hayatım umarım ciddi bişi değildir
Pazartesiye kadar alamıyacak olman kötü olmuş. Paketi mutlaka görevlinin yanında aç derim ben
valla kremi beğendim toniği beğendim kullanım ömürlerinin uzun olmasını beğendim krem 12 ay tonik ve yağ 2012 ve 2013 buna bayıldım indirime girdiğinde alınıp kenarı konulabilir
yağı denedim su ile beyaz bir hal alıyor köpürmüyor tabe yağlı yağlı yıkıyorsun sonra biraz kurulayıp tonikledim ve kremimi uyguladım cildim gayet güzel yağlı bir his yok elma badem kokuyorum göz kremini alıcam bi daha indirimden :) şimdiki c vitaminli beni mart nisana kadar idare eder gerçim :)
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
hazır çilekte hedayeler varken
10261051114.jpg

10266751114.jpg

bunları alıyımmı.. Bu ara kredi karını zorladım azcık ama bidaha indirime girermiki 2si 55 TL felan tutuo
arkadaış set olarak aldı beğenmiş ama kurcalamak nasip olmadı denenebilir daha öncede birkaç kez indirime girdiğini gördüm canım :)alınabilir ihtiyacın varsa tabe yoksa zaten gene gircek hiç alma :)
çilekten aldım.. calvin klein kalem lacivert renkte pek belli olmuyo ama, hediye olarak geldi..
grnt0192.jpg

grnt018kr.jpg

canım güle güle kullan kalem nasıl deneyip yorum yap bakalım :) calvin kleinin rujunu kullanınca kanım pek bir ısındı pudrasını aldım henüz kullanmadım gerçi :) şimdi bişiler alıp ruj ve farınımı alsam hedaye diom dur diom gene alayım diom kaç gündür sallıyorum offfffff

bu arada migrosa gittim bütün kremlerde cilt bakım ürünlerinde 1 alana 1 bedava var anneme göz kremi aldım çıktım :) benim kremimde var göz makyaj temizleyicimde durrrrrrr durrrr dedim kaçtım sefgilim tuttu kolumdan valla:p
loreal,diadermine,garnier ürünleri ve bilare cilt bakım ürünleri toniği el kremi vütut kremi neutrogena falan filan vardı 23-24 ekim tarihleri arasıymış kızlar haberiniz olsun

iyi geceler herkesedelikafadulden

canım güle güle kullan kalem nasıl deneyip yorum yap bakalım :) calvin kleinin rujunu kullanınca kanım pek bir ısındı pudrasını aldım henüz kullanmadım gerçi :) şimdi bişiler alıp ruj ve farınımı alsam hedaye diom dur diom gene alayım diom kaç gündür sallıyorum offfffff

ilk kullandığımda sizin için sıvoçlıycam :)
ikinci fotom çıkmamış bi daha koyiim bari..
bu arada cknın allığı var bende güzel gibi hatta arkadaşım da çok beğendi almak istiyo o da sempatiksalakcinni
grnt0192m.jpg

bende bugün bunları aldım kızlar
türk malına destek :))
eve gelince sürdüm sürüştürdüm çok memnun kaldım

şeftali ve doğal pembe tonunda allığım (çok güzel renk veriyo)
ultrablack göz kalemim (acayip siyah renk veriyo :)
ve keçeli kalem gibi eyelinerim (buda acayip siyah)
flormar git gide geliştiiryo kendini
çok beğendim ...

grnt0192.jpg

grnt018kr.jpg

güle güle kullan tatlımbayanssulusmile

çok beğendim ...

B&M cim soldaki allık rengin çok hoşuma gitti tam benlik renkler güle güle kullan bidenem

magrentam pudra falan kullanmıyorum bu ara kkartımada çok yoklenmek istemedim
sık sık giriyorsa indirime şuan almayayımkaydirigubbakcemile2

elma bademin toniğinden memnun kaldığım kadar başka hiç bi markanınkinden bukadar memnun kalmamıştım açıkçası ama maalesef bitti toniğim indirimi bekliyorumzemuszemus
sephoranınkide suya değince beyazlıyo oda hoşuma gitti bitince indirimde olarsa loccatineyi alırımzemuszemus

çok beğendim ...

güle güle kullan biemcimm
şeftali tonu allıktan bende de var cidden çok doğal çok hoşuma gidiyorr
kaleminden de var ,eyelinerdan da kullandım eme azcık çabuk kuruyor ucu pek memnun kalmadm ben
gerçi o tarz ürünler hep böyle kolay kuruyormş,meybılininki de ööleymişmişmişsempatiksalakcinni
flormar dediğin gbi çok yeniledi kendini
ben de memnunum ürünleri bi harika:kedi:

Son düzenleme:
ilk kullandığımda sizin için sıvoçlıycam :)
ikinci fotom çıkmamış bi daha koyiim bari..
bu arada cknın allığı var bende güzel gibi hatta arkadaşım da çok beğendi almak istiyo o da sempatiksalakcinni
grnt0192m.jpg
güle güle kullan canım :)

çok beğendim ...

oooooo güle güle kullan canım allıklar süper duruyor hele o şeftali renge bayıldım :))))
ultrablack kalem bende de var kullanamıyorum ucunu açarken kıra kıra bitirdim :KK43:
eyelinerdende var onla öğrendim valla sürmeyi :)))idare eder bir ürün pek kalıcı değil göz kapakların değince akıyor geçiyor ama idare eder fiyatına göre gayet iyi :)
güle güle kullan tatlımbayanssulusmile

B&M cim soldaki allık rengin çok hoşuma gitti tam benlik renkler güle güle kullan bidenem

magrentam pudra falan kullanmıyorum bu ara kkartımada çok yoklenmek istemedim
sık sık giriyorsa indirime şuan almayayımkaydirigubbakcemile2

elma bademin toniğinden memnun kaldığım kadar başka hiç bi markanınkinden bukadar memnun kalmamıştım açıkçası ama maalesef bitti toniğim indirimi bekliyorumzemuszemus
sephoranınkide suya değince beyazlıyo oda hoşuma gitti bitince indirimde olarsa loccatineyi alırımzemuszemus
sonra alırsın canım madem kullanmıyosun boşuna masraf yapma :) bi yılbaşı indirimi yaparlar bence bunda :) valla indirimde alınıp kenarı konulabilir anca giriyor ya indirime :) bu tonikleri yağları ara ara almak lazım indirimden :)bir de göz kremini alıp denicem ben :)
Günaydın hatuncuklarrolumunekankayizsmile

günaydın latecim iyi haftalar :)

Daha önce bu resmi eklemişmiydim bilmiyorum kontesciğimin oje topiğine eklerken burayada ekleyim dedim :)

çok teşekkürederim kızlarr
keçeli kalem için söyledikleriniz devamlı kullananlar için doğru olabilir,
ama ben zaten sık makyaj yapan biri değilim
benim için allık mascara pudra önemli :)

X