Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrentam çok hoş duruyor ama ben gabrini oceni daha çok seviyorum:hulya:
ben deee :))))) zaten beğenmedim pek ten rengi diil yane bu
çok teşekkürederim kızlarr
keçeli kalem için söyledikleriniz devamlı kullananlar için doğru olabilir,
ama ben zaten sık makyaj yapan biri değilim
benim için allık mascara pudra önemli :)

canım ağzını sıkı kapat ben uzun süredir kullanıyorum henüz bir sorun yok:hulya:

kızlar hepiniz güle güle kullanın aldıklarınızı... bayanssulusmilebayanssulusmile bende bugün bunları aldım...

yanlız bişi sormak istiyorum. gece nemlendiricim bitti!!! geceleride gündüz nemlendiricisi kullansam nolurr...eyvahedigeldismilebilmiyorumkismile:kedi:

Eklentiler

• $PA248124.jpg
    $PA248124.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $PA248137.jpg
    $PA248137.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $PA248111.jpg
    $PA248111.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 20
  • $PA248148.jpg
    $PA248148.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 16
  • $PA248150.jpg
    $PA248150.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 18
kızlar hepiniz güle güle kullanın aldıklarınızı... bayanssulusmilebayanssulusmile bende bugün bunları aldım...

yanlız bişi sormak istiyorum. gece nemlendiricim bitti!!! geceleride gündüz nemlendiricisi kullansam nolurr...eyvahedigeldismilebilmiyorumkismile:kedi:

güle güle kullan tatlım:)

güle güle kullan canım eğer gündüz nemlendiricinde spf güneş koruma faktörü yoksa kullanabilirsin canım :)

güle güle kullan canım
magrentama katılıyorum spf özelliği yoksa kullan

kızlarrrrrrrrrr
2965_1.jpg

USD 55.00 dan 49 usd düştü
cosme-de sitesinde bilginize:eek:

güle güle kullan canım eğer gündüz nemlendiricinde spf güneş koruma faktörü yoksa kullanabilirsin canım :)

güle güle kullan canım
magrentama katılıyorum spf özelliği yoksa kullan

kızlarrrrrrrrrr
2965_1.jpg

USD 55.00 dan 49 usd düştü
cosme-de sitesinde bilginize:eek:

kızlar sağolunda spf ne yaa... :kedi::kedi: üzerinde GKF 8 ile dış faktörlere karşı koruma sağlar yazıyo...
ŞenizŞeniz

Son düzenleme:
burayada ekliyeyim
20 gündür beklediğim paletim sonunda geldi kızlar
renkler şahanee :))
fırçalarda hediye :) çok kaliteli olmasada idare eder

Son düzenleme:
B&M renkleree bayıldım çok güzel duruyor rengarenk makkajlar yaparsın artık güle güle kullan canımolumunekankayizsmile

kızlar sağolunda spf ne yaa... :kedi::kedi: üzerinde GKF 8 ile dış faktörlere karşı koruma sağlar yazıyo...
ŞenizŞeniz
sanırım o gkf güneş koruma faktörü canım kullanılabilir gecede ama yeni bi krem alsan daha iyi bu arada o 8 faktör seni güneşten korumaya yetmez en az 20-30 olmalı :)
burayada ekliyeyim

oy oy oyyy bmcim bayıldım aşık oldum bu paleti zaten beğeniyordum yeni makyajlarını bekliyoruz :)bayanssulusmile

gülşenimm güle güle kullan canım cicilerini ,yakışır arkadaşıma :nazar:

B&m canım sonunda kavuştun ,bol makyajlı günler dilerim ,çok güzel değil mi ?
bende 120 lik alıcam 88 li shimmer i satıcam gg de bir ara:içelim:

magrentam -cefalettam geldi benim dermodaylar ,resmi çekip eklicem bu akşam ..2 gündür kullanıyorum ,henüz yorum yapabilmek için çok erken , bakalımhihoyyyt

B&m canım sonunda kavuştun ,bol makyajlı günler dilerim ,çok güzel değil mi ?
bende 120 lik alıcam 88 li shimmer i satıcam gg de bir ara:içelim:

magrentam -cefalettam geldi benim dermodaylar ,resmi çekip eklicem bu akşam ..2 gündür kullanıyorum ,henüz yorum yapabilmek için çok erken , bakalımhihoyyyt

merakla bekliyorum nilcim yorumları bakalım nasılmış şu krem :)bayanssulusmile

sanırım o gkf güneş koruma faktörü canım kullanılabilir gecede ama yeni bi krem alsan daha iyi bu arada o 8 faktör seni güneşten korumaya yetmez en az 20-30 olmalı :)

magrenta sağol canım.... haklısın ben en kısa sürede bide gece kremi alayım bari.. ( cimriliğin alemi yokk..) :roflol:

aşkımsın sağol nilcim..a.s.a.s.

burayada ekliyeyim

:1shok::1shok::1shok: bu nasıl bişey ya... harika canımm güle güle kullan... alkisalkisalkisalkisalkisalkis

X