Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bekleye bekleye bir hal olduk ama almayacam dönücem türk mallarına gene o olcak sürekli zam yaparlarsa olmaz bu iş:umursamaz:

evet yaniiii ben de protesto ediyorum... :umursamaz:
ayy sırf MAC olsa bunların hepsi kazık ( L'orealin rimeli ABD'de 7 $ 'a satılıyormuş, burada 45 TL...ayy böyle olduğunu bilince de alamıyorum işte....geçen de konuşmuştuk gerçi bu konuyu ama çok kızıyorum alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni

ben de şu örneği vermiştim nagoda sezonda 120 olan şey indirimde 9 tlye düşüo ben hayatta gidip ilk fiyatından almam bile bile kazıklanmam :)))

valla hep bizim ülkemizin yüzünden vergiler masraflar hep tüketiciye anasını satayımmm

aynen tatlım yaa indirimleri beklemek lazım, bende kazıklanamam bile bile... lmaz:

vayyyy çakalll mac yok ki burda böööö
zemuszemus eheuehu kızkanma şakkıdı
bebeem sen iste alıp yollarım biliosun ama kargo problemi var aslında ptt 4 TL alıo yeni keşfettim ama eline tek parça geçermi orası meçhul

Strada sürmek iyi fikir canım, o soğuk renkli bir allık olduğu için pembeliği alıyordur...bende de var strada bende deneyim...opuyorumnanaktan
Dene beebemm ama fazla kaçırma tuhaf duruyo balım
valla iyiki strada var. İlk aldığımda napıcam bunu nası bi allık rengi falan diyodum ama sonra keşfettim allık süremiyodum strada kurtarıcım oldu bazen sadece hafifçe strada sürsem bile yetio. Ohhh missszemuszemus Birileri duymasınsırnaşık şey sositososito

daha dün sephoradaydım gözlerime inanamadım yaaa çileğe okadar alışmışımki mağazadaki fiyatlar uçmuş
içimden iyiki varsın çilek dedimopuyorumnanaktan

strada ile güzel gölgeleme de yapılıyor değil mi canım? ben seviyorum yahu stradayı opuyorumnanaktan
eheheh biraz daha strada allıklarımızdan veya MAC ten bahsedersek magrenta bizi dövecek kaydirigubbakcemile3

evet latteciğim iyiki strawberry var da bizde normal fiyatlara ürün alabiliyoruz kaydirigubbakcemile5

kızlar ben çilekten mascara almıştım ve kuru çıktı var mı böyle bir durum yaşayan ...bilmiyorumkismile

kızlar ben çilekten mascara almıştım ve kuru çıktı var mı böyle bir durum yaşayan ...bilmiyorumkismile

Canım ben tek başına mascara hiç almadım, ama bir kere Stila'nın bir setini almıştım onun içinde mascara vardı, o da kuru değildi...ama mascarası çok kötüydü, kullanamadım o ayrı :dilcikar:
Ama mascara almak riskli olabilir, çok bekleyince bozulan bir ürün ne de olsa.... :sinifsinif:

haklsısın aslındaohaoldumsmile
bende stilanın almıştım bir tarafı mascara diğeri lıner dı ikiside kurumuş kalmış ..
diğer alışverişlermde sorun yaşamadım ama buda aklıma takılmıştı.bir daha mascara almak yok .kaydirigubbakcemile5

Ayy güzelim var ya bahsettiğin Stila'nın ürününü bende alacaktım, son anda vazgeçmiştim...hatta turkuaz bir rengi vardı ona aşık olmuştum ve pişman olmuştum neden almadım diye :bbo:

Evet tatlım yaa saol paylaştığın için biz de ona göre bilelim de almayalım, ayıp etmiş strawberry lmaz: alsanaalsanasmile

iyiki almamışsın angelicam yoksam ben gibi 27 tl bayılıp,üzerine kuru mascarayla bön bön bakışacaktın ..ne sinir olmuştum var ya....şakkıdı
birde daha makyaja yeniyeni başladığım sırada idi,ilk eyelınerımdı,ama mefta çıktısempatiksalakcinni

bön bön bakışırdım vallahi de... sempatiksalakcinni
ay bir de geri götürüp değiştirme şansın da yok, mesela ben yazın bi ruj sipariş etmiştim strawberry'den, nedense postacı da haftalarca getiremedi -saolsun- geldiğinde hafif erimişti rujum ama hadi onun çözümü var, hemen buzdolabına attım da anca kendine geldi...

Son düzenleme:
the body shopun e vitaminli serisini kullanan var mı? memnun musunuz?
2 al 1 öde varmış da sipariş edebilirim

evet gölgelemede yapılıyor balım dün just makeup 'ın çektiği videoyu izledim gölgeleme aydınlatma vs. hakkında gölgelemede strada kullanılır diye yazmışzemuszemus
MAC fix+ spreyini kullandımı hiçç harikkkkka bi ürünbayanssulusmile
çatlatanüyesmilesi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

balım stila seti almıştım kurumuş geldi.. Hani şu makkaj çantasınnın içinde allığı farı olan set. Ama tek olarak clinique aldım hiç sorun yaşamadım hala kullanıyorum

the body shopun e vitaminli serisini kullanan var mı? memnun musunuz?
2 al 1 öde varmış da sipariş edebilirim

canım ben göz kremini kullanıyorum(e vitaminli) ama bitiremedim profesyonel bişi istemiyosan dene ama ben bidaha almam çünkü yaş 27 daha etkin şeyler kullanmam lazım artıkın

donut ve lfbrls ufff olmuş
göz kremlerine gelince hebici aynı halt.
en kaliteliside en dandikide.
genetik bi sorununuz yoksa orta halli bi krem yeter.
eger benim ki gibi genetik morluk varsa milyonlar döksenizde ı ıhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

genetik bişi yok bende ya gözaltı morluğum yok sadece koruma amaçlı istiyorum

o zaman bence yeterli olur
body shopun pembe olanı hangi vitaminli unuttum c mi e mi ama
ben göz altıma iyi geldi :)
yok etmedi tabi ama besledi epey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…