Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet gölgelemede yapılıyor balım dün just makeup 'ın çektiği videoyu izledim gölgeleme aydınlatma vs. hakkında gölgelemede strada kullanılır diye yazmışzemuszemus
MAC fix+ spreyini kullandımı hiçç harikkkkka bi ürünbayanssulusmile
çatlatanüyesmilesi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

balım stila seti almıştım kurumuş geldi.. Hani şu makkaj çantasınnın içinde allığı farı olan set. Ama tek olarak clinique aldım hiç sorun yaşamadım hala kullanıyorum:eek:

canım ben göz kremini kullanıyorum(e vitaminli) ama bitiremedim profesyonel bişi istemiyosan dene ama ben bidaha almam çünkü yaş 27 daha etkin şeyler kullanmam lazım artıkın:kahve:

evet canımcım just makeup'ın videosunu bende izlemiştim a.s
ne MAC Fix + mı dediiiinnn???? kaydirigubbakcemile3 :KK1: eheheh magrenta da yok ki kızdıralım :))))

canım göz altı için bende esasında kırşıklık önleme amacıyla etkili bir krem arıyorum, aslında estee lauder'in cilt ürünlerini kullanmıştım bi ara çok memnun kalmıştım, onun dışında var mı önerebileceğin güzel bi şeyler? opuyorumnanaktan

e vitaminlisi pembe görünüyo :) alacağım galiba..

Ben Body Shop'tan hiç göz/yüz kremi denemedim ama içine sindiyse al Lacrima'cım, madem beğendin....opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kızlar merhaba :KK3:

cafelattam seninde mi kurumuş geldi..demek ki stilanın özellikle mascarası alınmamlı netten ...:2:

evet canımcım just makeup'ın videosunu bende izlemiştim a.s
ne MAC Fix + mı dediiiinnn???? kaydirigubbakcemile3 :KK1: eheheh magrenta da yok ki kızdıralım :))))

canım göz altı için bende esasında kırşıklık önleme amacıyla etkili bir krem arıyorum, aslında estee lauder'in cilt ürünlerini kullanmıştım bi ara çok memnun kalmıştım, onun dışında var mı önerebileceğin güzel bi şeyler? opuyorumnanaktan
pfff evek magrenta yok gelir gelmez mac fix+ dan devam edelim balımkaydirigubbakcemile3
canım ben loccatine markasına taktım bu ara bitkiselmiş şu ana kadar kullandığım ürünlerinden memnunum magrentamda almıştı bikaç ürününü
P.aspx

indirime girince bu göz kremini alcam.

kızlar merhaba :KK3:

cafelattam seninde mi kurumuş geldi..demek ki stilanın özellikle mascarası alınmamlı netten ...:2:

bence set ürünlerine dikkat etmek lazım stiladan 2 set aldım 2 sindeki mascarada kurumuştu 1 bourjois set aldım ondaki rimelde kısa sürede kurudu
setlere kalan ürünlerimi koyuyolar acababoshayallersmile

Canımmm merhaba :KK3:

yaa kimse kalmadı topikte... :sm_confused: senağlama

:nazar: donutum lfbrsm en kısa sürede dönerler umarım yoklukları çok belli
topic sahıbı magrenta hanfendi nerelerde acabakötükedihüso

pfff evek magrenta yok gelir gelmez mac fix+ dan devam edelim balımkaydirigubbakcemile3
canım ben loccatine markasına taktım bu ara bitkiselmiş şu ana kadar kullandığım ürünlerinden memnunum magrentamda almıştı bikaç ürününü
P.aspx

indirime girince bu göz kremini alcam.

bence set ürünlerine dikkat etmek lazım stiladan 2 set aldım 2 sindeki mascarada kurumuştu 1 bourjois set aldım ondaki rimelde kısa sürede kurudu
setlere kalan ürünlerimi koyuyolar acababoshayallersmile

:nazar: donutum lfbrsm en kısa sürede dönerler umarım yoklukları çok belli
topic sahıbı magrenta hanfendi nerelerde acabakötükedihüso

Loccatine...çok duydum bu markayı daha hiç kullanmak nasip olmadı, canım tavsiyen için teşekkür ederim bende alayım yaa bundan, ayın son günü indirimi oluyordu değil mi? hihihi indirimsiz almam yerimseniben

yaaa evet donut ve lfbrls çabuk geri dönün kaydirigubbakcemile
yokluğunuzu fazlasıyla hissediyoruz...

magrentaaaa sende topiğinin başına, hadi bakiim.... kötükedihüso kötükedihüso MAC muhabbetlerimizi kaçıyorsun bak.....kaydirigubbakcemile3 :KK1:

Canım her ayın ilk ve son gününde %40 indirim oluyo ama maalesef her üründe olmuyo:sinifsinif:
Ben ihtiyacım olanları indirim zamanı topluyorumzemuszemus
Çilektende takip ediyorum indirime girerse yazarım topice

Canım her ayın ilk ve son gününde %40 indirim oluyo ama maalesef her üründe olmuyo:sinifsinif:
Ben ihtiyacım olanları indirim zamanı topluyorumzemuszemus
Çilektende takip ediyorum indirime girerse yazarım topice

saol fıstığım....opuyorumnanaktan
bende takip edeyim görürsem bende haber veririm....

kızların üyeliği silinmiş ya başka kullanıcı adı alıp gelecekler ki donut düşünmüyor dönmeyi
msn'den görüşüyorum ..

aa nooldu yoksam MAC yazılarını okuyunca çatlaklarını yapıştırmaya doktoramı gittinkaydirigubbakcemile3
hasta diilsin dimiibilmiyorumkismile
ohh hatun uyusun topici ben açıyım ben kapıyım havalandırıyım :dilcikar:

flormar oje aldım 374 numero sende gördüm çok hoşuma gitmişti rengi..
bide Nivea fruity shine aldımzemuszemus

hehe o mac yazılarına cevap veremedim bak geçmişi okudukça hatırlattığın iyi oldu canım :))))
off offff almıcam macı uleynnn ülkemin güzel markalarını kullancam alcam vercem ülkeme can vercem :pPPPPP

iyiyim canım saol bir süredir sıkıntım vardı doktora gitmem lazımdı gittim rahatladım burnumda sorun var ameliyat dedi doktor bir kaç yere daha gidicem bakalım onlar ne dicek :)

kıskanç insan sizi angelica ile beni çekiştirip durmuşunuz o gelsin ben bilşiom ona napcağımııııı ::pboshayallersmile

vucut_bakimi_nivea_lip_fruity_shine_cherry_166918.jpg

flormar 374 ün resmini bulamadım kaydirigubbakcemile2

benden ekleseydin dicem ama baya oldu alalı heheh :)
ya şu nivea benim vazgeçilmezim ne iyi yapmışın onu almakla bir bu krem bir de tbs c vitaminli göz kreminden vazgeçmem :))))bir süreliğine :)

lattecim loccitanenin shea butter kremini alıcakmışın sanırım yanlış görmediysem ben onu sormuştum lakin benim cildim için daha erken ve yoğun kıvamlı olduğunu sölediler yağ butoncukları yapabilirmiş bence biraz daha bekle onun için elma bademin kremini al istersen :)kaydirigubbakcemile

BEN bunlardan alıp alıp yeğenime veriyorum
o yüzden artık almamaya karar verdim :)
güle güle kullan canım ..
bende bugün yarın bi flormar yaparım.
parfümleride koyuyomuyuz? en yakın parfüm aldımda :)

hımmm ya shea sanki daha hafif bi ürün gibi gelmişti bide ince çizgileri yok ediyo falan yazmışlar ondan alıyım diodum
elma bademe bakarım ozaman bebeem iyiki söyledinopuyorumnanaktan
niveanın bu ürününe bende bayılıyorum bide geçen sephoradan aldığım dudak kalemini sürüp üstüne niveayı geçince çok harika duruyo

saol bidenem. canım flormara gidiceksen watsons a bi bak kampanya vardı zemuszemus

canım ne aldıysan koymak serbest :))))))))
sen dudak kremi kullanmıyorsan alma bencede yazık parana bende bi sürü var valla ruj pek sevmediğim için bu kremler daha iyi oluo hem renkli hem krem :))
hımmm ya shea sanki daha hafif bi ürün gibi gelmişti bide ince çizgileri yok ediyo falan yazmışlar ondan alıyım diodum
elma bademe bakarım ozaman bebeem iyiki söyledinopuyorumnanaktan
niveanın bu ürününe bende bayılıyorum bide geçen sephoradan aldığım dudak kalemini sürüp üstüne niveayı geçince çok harika duruyo

yok canım baktım ben baya baya yoğun bir krem daha yaşımız kaç yahuuuu bu yaşta bu kadar yoğun kreme gerek yok zaten önemli olan nemlendirmek masaj yapmak bir de :)))) güneş gözlüğü kullan gözlerini kısmaman için bitti gitti :)))):lepi:

X