Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

güneş gözlüğüyle yatıcam zaten nerdeysekaydirigubbakcemile3 ufacık güneş gördümmü kocaman gözlükleri takıyorumşakkıdı
ya dün sephorada kız göz kremi önerdi 40 küsürmüş fiyatı ama tanıtım amaçlı 13 civarındaymış morluklar için stick şeklinde ve çok hafif
pek beğenmedim ama bitene kadar onla idare ediyim sonra badem elmaya bakarım

yalnız sephoradan aldığım oil clean. çok güzel kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda uygun
Loccatinede beklediğim indirim olmayınca onu aldım

beni nie dier topikte unuttunuz lem aşk olsunklava: bak hele bak lattem de burdaymş:mymeka:

e ben buraya da ekliyim bari son aldıklarımı :icecream:

ekle kremkaramelim topic şenlensinzemuszemus

beni nie dier topikte unuttunuz lem aşk olsunklava: bak hele bak lattem de burdaymş:mymeka:

aannam senin burdan haberin yokmuyduuudelikafadulden

neysem bundan sonra burayada takılkaydirigubbakcemile ösletme kendiniopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
hımmm şu aldılarını bi süre sonra resimleriyle yorumlasana balım sephorada alcak şeyler çoğalıo ama ben ne zaman gideirm bilmiom hehehe
şu eraser yazan göz içinmiydi ama stik gözü yormazmı canım? kapatıcıyı bile stick almıoz?

güneş gözlüğü benimde öle ama rengi çok açık numaralı die (( pek işe yaramıo o yüzden

aşk olsun seni unuturmuyuz sen arka sayfaları okusaydın görürdün link verip çıktık :)

ay 2hafta nete gelmedim 74974903 tane sayfa ilerlemiş ayol hangi birini okuycaamı bilemedim ben de hiç birini okumadım :roflol:
nisee e hoşbuldum barii:icecream:
ekliyim hemencicikkk:icecream:

kontesim güle güle kullan canım aldıklarını rujlarını yerim snein bi sürü ruj almışın yahuuuu
bu arada şu kutudan bende de var morunu almıştım koçtaştan süper bişi benim gibi az makyaj malzemesi olanlar için tabee :)

eraser makkaj hatalarını silmek için diye biliyorum canım
çok çok hafif bi yapısı var sürdüğün belli bile olmuyo ama dedimya memnun kalmadım bitene kadar idare ederim bidaha almam
ayy tam kasada göstertti hayır diyemedim:umursamaz:

ay 2hafta nete gelmedim 74974903 tane sayfa ilerlemiş ayol hangi birini okuycaamı bilemedim ben de hiç birini okumadım :roflol:

rucların süper gözüküyorrzemuszemus
bende almalıyım o düzenleyicilerden yaaa iyi yapmışsın
güle güle kullan hepiciiğini

Son düzenleme:
saolun kızlarrrr
magrentam eed ben de koçtaştan aldım:dance: tam istediğim gbi bi şeydi çok içime sindi
baya şey alıyor kız nie az olan diyosunnn

ben 1 milyonculardan almıştım o çekmeceliklerden :)
epey oldu ama onuda karıştıırıyorum ben
2 güne giriyo herşey birbiribne :)

Magrentacım,
Tatlım geçmiş olsun , merak ettik seni yaaa...
hihihiih yokluğunda birazık çekiştirdik tatlım seni... eyvahedigeldismile bilmiyorumkismile

flormar 374 ün resmini bulamadım kaydirigubbakcemile2

Latte'cim, bende bol bol kullanıyorum nivea dudak kremlerini, ben body shop'ınkileri de çok seviyorum...opuyorumnanaktan

BEN bunlardan alıp alıp yeğenime veriyorum
o yüzden artık almamaya karar verdim :)
güle güle kullan canım ..
bende bugün yarın bi flormar yaparım.
parfümleride koyuyomuyuz? en yakın parfüm aldımda :)

canımm resim koyamıyorsun ama hangi parfümleri aldığını yaz tatlım, merak ettim
güle güle kullan bu arada! bayanssulusmile

Kontes canım hoşgeldin, ne güzel ciciler almışsın...güle güle kullan opuyorumnanaktan

armani code aldım
kokusu cok hos ama bir daha asla edt almam
edp ne kadar kalıcı oluyor edt uçuyor sanki ya
ben artık karar kıldım parfümümde değiştirmicem
bu bitince gene armani gio alcam ..
seviyorum yahu ..

lattem o üzerinde "fatigue eraser" yazan üründen mi bahsediyorusunuz? dışı turuncu olan? ondan bende de var...onu sürünce dinlenmiş bir ifade verip göz altı şişliklerini filan alıyormuş...
her sabah yüzümü yıkadıktan sonra sürüyorum ama ben de pek bi etkisini göremedim...eh işte bir ürün...kafamçokkarıştı

armani code aldım
kokusu cok hos ama bir daha asla edt almam
edp ne kadar kalıcı oluyor edt uçuyor sanki ya
ben artık karar kıldım parfümümde değiştirmicem
bu bitince gene armani gio alcam ..
seviyorum yahu ..

canım armani code'a bayılırım, şimdiye kadar 2 şişe bitirdim kaydirigubbakcemile3 bayanssulusmile...ben EDP ını almıştım, o aşırı kalıcıydı...
bazı parfümlerin EDT leri de kalıcı oluyor aslında, mesela Jean Paul Gaultier EDT kullanmıştım EDP kadar kalıcıydı...
neyse canım güle güle kullan....
Armani Gio hiç kullanmadım, ona da bi bakayım bari... delikafadulden

saolun kızlarrrr
magrentam eed ben de koçtaştan aldım:dance: tam istediğim gbi bi şeydi çok içime sindi
baya şey alıyor kız nie az olan diyosunnn
Ya çok fazla şey koyunca alamıon içinden kargaşa oluyor heheh benim malzemeler az olunca yetio bana gerçi :))))

yaw ben orjinal parfüm almıom doldurtuom korkuom ya alıpta müptelası olursam dieeeee çok pahalı yaww (

bu arada ben yokken çok çekiştirmişinizzz sorcam bunun hesabını ben taammıııkaydirigubbakcemile3

bu canım.. üstünde eraser yazıyomuş sen söleyince farkettim..
42.90 Tl imiş bu ehhh işte olan ürünkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sephoradaki kız tam kasada parayı ödeyecekken gösterdi hayır diyemedim 13 civarına düşmüş tanıtım amaçlı

Kesin burcunda karışıklık var senin yaaaa binti aslanmı olur yafuu

hem bis seni çekiştirmedikki sadece MAC ten bahsetik
bu arada mac strada limeted edition mış sanırım Angelicamm yaniii kıymetini bilelim bulamayabiliriz bidahakaydirigubbakcemile3
birazdan stradamı alıp sevip okşuucam:teselli: Allah olmayanlarada versinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tatlım çok haklısın...bayaa pahalı parfümler lmaz: ben duty freeden fazladan 2-3 tane alıyordum, açmayınca ve kuru yerde saklayınca bozulmuyorlar çünkü...
şimdiye kadar hiç kozmetik satan mağazalardan parfüm almadım...50 ml için 200 TL vermek...Ne bileyim? ban fahiş geliyor o fiyatlar!
eheheh ben duty free ciyim kaydirigubbakcemile3
bayanssulusmile

evet canım bende şu sephoranın meşhur indiriminde almıştım....o zaman da 13 TL veya 15 TL idi fiyatı, ay bir de 40 TL verip aldığımızı düşünsene, otur ağla yani o derece...kaydirigubbakcemile3

kız bakma sen bende aslanım ama hafif pintilik bende de var.... kaydirigubbakcemile3

ayy sorma canım ya strada artık üretilmiyormuş, bende okumuştum onu bi yerlerde...
dur bende gidip stradamı getireyim yanımda otursun cici cici sempatiksalakcinni
Amiiiin canım Amin Allah olmayanlarada nasip eder inşallah! PP

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…