Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Açık pembe haaaaa? bende hot mamayı almak istiodum bakalım para harcamayım diom ama dayanamıom pofff
ya sizlerin okuduğunu düşünmüştüm ,çok afedersiniz....

neyse biz konumuza dönelim ...

aslan burçları sarmış 4 bir topiği,bir akrep ve birde kovamız varaklinialirimsmile
ben görmüştüm ama farketmedim yahuuuu :)) neyse aslanlar topiği oldu burası yahu

sessiz kalma lattem sessiz kalma zaten fotonu göremedik dahaaaaaa faceden bulcam seni hehehehe boshayallersmile

Hot mamayı ben de çok beğenmiştim canım, sana da gider o ton...

kızlaarr ben de aslan burcuyum:) yasasın megolomanlık diyelim o zaman :)

Bu arada cidden ben de merak ettim,basında cıkan haber,olay neymiş bari onu söyleyin,kişi nicki ismi vermeseniz de olur??

Bu arada cidden ben de merak ettim,basında cıkan haber,olay neymiş bari onu söyleyin,kişi nicki ismi vermeseniz de olur??

Eyvaaahhh, bir aslan daha... delikafadulden

:roflol::roflol::roflol:
aslanlar olarak çok ta meraklıyız bunu anladık:jeyyar:
hoşgeldin aramıza bebeğimsengözlerimebaksanab

hoşgeldin canım yaşasın megolomanlık harbiden :)))))

yaww donutla lfbrs yazı yazmıştı selametle gitmişler yineee off bişide dememişlerdiki bu konu hakkında yazmayın lütfen!..

latteciğim tşk.ler canım....

Magrentacığım hot mama da süper bir renk, MAC springsheen'e benzettim ben, mesela o da güzel duruyor beyaz tende...senin tenine yakışacak bir renk olduğunu düünüyorum....

Son düzenleme:
latteciğim tşk.ler canım....

Magrentacığım hot mama da süper bir renk, MAC springsheen'e benzettim ben, mesela o da güzel duruyor beyaz tende...senin tenine yakışacak bir renk olduğunu düünüyorum....

Valla benim yanaklar kızarıyor sıcakta soğukta pek allık kullanamıyoprum bu yüzden (
ama iyi bir fondotene geçmenin zamanı geliyor yavaştan :)

Valla benim yanaklar kızarıyor sıcakta soğukta pek allık kullanamıyoprum bu yüzden (

benim yanaklarda kızarıyobilmiyorumkismile ben şööle yapıyorum mac strada sürüyorum üstüne hafifçe allık geçiyorum böölece kızarmalar eskisi kadar belli olmuoo

Bende Bobbi Brown'ın fondoteni denemeyi düşünüyorum çok iyi yorumlar okudum ama bakalım....gerçi ben az fondoten sürüyorum daha çok kapatıcı pudra kullanıyorum....boshayallersmile

benim yanaklarda kızarıyobilmiyorumkismile ben şööle yapıyorum mac strada sürüyorum üstüne hafifçe allık geçiyorum böölece kızarmalar eskisi kadar belli olmuoo

Strada sürmek iyi fikir canım, o soğuk renkli bir allık olduğu için pembeliği alıyordur...bende de var strada bende deneyim...opuyorumnanaktan

slm kızlar dersim bitti anca girebiliom.öpüyom hepiniziopuyorumnanaktan

magrenta megaloman belki ve bazen emme tehlikeli değelimdr bebem yasempatiksalakcinni

:umursamaz:
bööööö dışlayınn beni siz burda mac yok bişi yok böeeebilmiyorumkismile

:umursamaz:

bööööö dışlayınn beni siz burda mac yok bişi yok böeeebilmiyorumkismile

hiiiiii, canım kıyamam :teselli: :1hug:
Sen sıkma canını MAC %100 İzmir'e açılacak bence....
Ama inan ben artık hiç bişey almamaya çalışıyorum MAC'ten...ürünleri süper, ama Tr'de satış fiyatı yurtdışına göre çok pahalı oldu....sürekli zam yapıyorlar :umursamaz:
zaten biraz fazla almışım geçmişte, artık almayı yasakladım kendime bilmiyorumkismile

aaaa neler olmuş yine burda, iki dakka ise dönüyorum bi sürü olay oluyo burda anacım, donutla lfbrlsa silinmiş miii,nası olur! Gelsinler yaaa,onlarsız kk olur muuu

bekleye bekleye bir hal olduk ama almayacam dönücem türk mallarına gene o olcak sürekli zam yaparlarsa olmaz bu iş:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…