Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

magrenta

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
7.804
88
Merhaba arkadaşlar bu topikte resimli makyaj malzemelerimizi paylaşıp hakkında sorular sorup swatchlarını yayınlayıp rahat rahat önerilerde bulunup sohbet edebileceğiz.Hepimize hayırlı olsun :)))))

yeni başlıgımız hayırlı ugurlu olsun magrentacım eline saglık.

elite buldum sonunda evet,ama ıyı mı oldu kotu mu hıc bılemıyorum ınan :)) fıyatları hç oyle uygun degil yani :))

butun allıkları oyle guzel ki,bugunde bakır tonu var bir tane ona bakacagım

saol canım artık sohbet serbest :))))))
uygun değil mi? ben ucuz diye biliyordum sen görmeyeli fiyatlarımı artmış :))))
valla çok hoş duruyor bir de nilciğimin alix avienmiydi topiğinde yayınladığı oda çok güzel duruyordu :)))))

sheydi o da canım,o da cok guzeldi.
27 tlydi allık magrentacım,elite bulmak zor diye kazıkmı attılar bilemiyorum tabi :))))

işteeeee ilk paylaşım benden fotoğrafını çekemedim malesef (( sitesinden ekliyorum
the body shop
kenevirli ayak kremi 1 alana 1 bedava 24,90 tl
vanilyalı parfüm 30 ml. 1 alana 1 bedava 33,90 tl
parfüm şahane vanilya vanilya kokuyorummmmmm :))))))

of of offfff o ne yahuuuuu başka bir yerden bak bir de bakalım kazıklamış olmasınlar?

fisfisfis valla mumkun :)))

vanilyalı parfumde de kampanya vardı demek,ay ben de istiorummmm.agır kokuyor mu magrentacım ?

buarada gule gule kullan,kenevirli krem sahane hakıkaten

fisfisfis valla mumkun :)))

vanilyalı parfumde de kampanya vardı demek,ay ben de istiorummmm.agır kokuyor mu magrentacım ?

buarada gule gule kullan,kenevirli krem sahane hakıkaten

valla pek ağır değil ki sabah baya bi sıktım ben :)))))) bileğime de südüm ara ar kokluyorum :)))
ne zamandır istiyordum sonunda aldım :)))))) setlerinde indirim yoktu olsa set alıcaktım :))))

kenevirli ayak kremide çok övüldüğü için aldım bakalım denicem:))))

bu arada indirim haberlerinide verelim

vanilyalı seride 1 alana 1 bedava
kenevirli seride 1 alana 1 bedava
yeni çıkan organik serisinde de 1 alana 1 bedava var
bir de ayın ürünü göz makyajı temizleyicisinde %30 indirim varmış :)))))

kenevirli ayak kremi şahane,inan cok memnun kalacaksın magrentacım.Bende alayım bir vanilya parfumu,kokayım pasta corek gibi :))) madem agır degil dıyorsun sen bayanssulusmile

günaydınnn canlarımmmm
donutum diğer topikte son kez yorumumu yasptım burada konuyu tekrar açmak istemiyorum
öpüyorum seniii muckk muckkk opuyorumnanaktan

Magrentacım öncelikle şunu söylemek istiyorum; şu an, senin yaptığını yapmak için foruma girdim ben biliyor musun :) Şahanesin kaydirigubbakcemile5 Hemen senin topice abone oldum alkisalkisalkis Diğer taraf çok rahatsızlık verici olmaya başlamıştı... klava:

Ayrıca aldıklarını güle güle kullan. Ben bundan 1-2 sene evvel o vanilyalı parfümden aldım ama ağır diye kullanamadım bi köşede bozulup gitti bilmiyorumkismile Ama şöyle bir şey var Body Shop mevcut bazı ürünlerinde değişiklikler yaptı. Mesela gül kokulu serisini değiştirip ona benzeyen başka bir seri geliştirdi filan. Acaba diyorum vanilya serisinde de bir yumuşatma mı yaptılar...

Bu arada kenevirli serideki kampanya çok iyiymiş :) Ayaklarım berbat durumdalar, çok bakımsız bıraktım onları bu ara :1no2: Bi kreminden bir de çorabından alsam iyi olur... sempatiksalakcinni

kenevirli ayak kremi şahane,inan cok memnun kalacaksın magrentacım.Bende alayım bir vanilya parfumu,kokayım pasta corek gibi :))) madem agır degil dıyorsun sen bayanssulusmile
inşallah memnun kalırım canım daha önce avondan almıştım bi tane o da güzeldi bu hayli hayli güzledir :)))))
bence vanilyalı parfümü bi iki fıslat bileğine sonram git dolan bak bakalım koku nasıl bende böle bi vanilya hayranlığı var ağır olsa bile beğenirim :)))))))
valla vanilyalı kurabiye gibiyim acıktırmaz inşallah bu parfüm yawwww
günaydınnn canlarımmmm
donutum diğer topikte son kez yorumumu yasptım burada konuyu tekrar açmak istemiyorum
öpüyorum seniii muckk muckkk opuyorumnanaktan

günaydın canım hoşgeldin :)))))))

canım bılıyorum,tesekkur ederım.iyiki varsınız,konuyu bende kapıyorum.

vannilyaya kaydı zaten aklım :))))

valla canım ne zamandır benim de aklımdaydı bmyle bişey sabah girince tamam dedim zamanı geldi :))))

valla vanilya aşkına göre bu kokunun ağırlık derecesi değişir ben tam bir vanilya çikolata karamel aşığıyım yediklerimden sürdüklerime kadar belki de bu yüzden ağır gelmeyebilir ama zamanla bu ağırlık meselesi değişmiş olabilir bir dene bence yine ağır gelirse almazsın :)

çorabı almayı unuttum ben acaba onda da indirim var mı :)bayanssulusmile

bu arada bende çilekten pudra sipariş ettim bu seferlik
clınıqe dedim donut um bakalım sonra da
shisedioyu deneyeyim
kesin kararımı sonra vericem :):)
bu arada magrentam iyi günlerde kullan tatlım :)

corabıyla sahane pamuk gibi oluyor ayaklar canım

ben varya tatlı manyagı bır ınsanım,belkı nefsımı körler :)) dur iyi yonunden bakayım olaya :)))

shisedioyu deneyeyim
saol tatlımm :) sen de güle güle kullan pudranı bakalım beğenicekmisin :))))
corabıyla sahane pamuk gibi oluyor ayaklar canım

ben varya tatlı manyagı bır ınsanım,belkı nefsımı körler :)) dur iyi yonunden bakayım olaya :)))

heheheh ya ben açılmasından korkuyorum tatlı tatlı kokuyor yahuuuuubayanssulusmile

shisedioyu deneyeyim

clinique pudraları kullanan herkes memnun bak.Evet kullan bunu bıtırınce Shiseido alır onu da dener,karar verirsin canım.

Çilek gercekten hesaplı,bir de kargosu hakıkaten cok hızlı.

şimdiden gule gule kullan canım,kullan yorumlarını beklıyoruz

saol tatlımm :) sen de güle güle kullan pudranı bakalım beğenicekmisin :))))

heheheh ya ben açılmasından korkuyorum tatlı tatlı kokuyor yahuuuuubayanssulusmile

ay deme spor diyet derken canıma okunuyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…