Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrentam hayirli olsun topigin bundan gayriiiiii burayami ekleyecegiz yeni kokos malzemelerimizi?
ayrica repine bir bakiver gulo ohaoldumsmile

son bir kaç gündür aldıklarım avonlar daha dün geldi taze taze yanii :) ohaoldumsmile
bende tam ruj çılgınıyım yaaaaa

Güle güle kullan tazeyumurtacım nickin gibi taze bu rujlarda :)))))
ben de eskiden rujalara bakmazken şimdi kendimi ruj standında buluyorum :)
flormarın farı nasıl güzel görünüyor :))))bayanssulusmile

teşekür ederim magrentacım sevinçliyim mutluyum yeni yeni cicişlerim oldu :) bu ara mat kırmızı rujlara takmış bulunmaktayım :) :) yani daha durup durup eklersem şaşmayın :) bu arada flormarın farı gerçekten çok ii ve fiyatı da süper 7 TL ye hobi parfümeriden aldım canım (merak eden olursa) guclubacismilezemuszemus:KK3:

magrentam hayirli olsun topigin bundan gayriiiiii burayami ekleyecegiz yeni kokos malzemelerimizi?
ayrica repine bir bakiver gulo ohaoldumsmile
hımmmm o rep muhabbetini görüyodum ama hiç dikkat etmedim ben saol canım benim şu teraziden veriliyor sanırım :)
bu arada ben artık bu topiği kullanıyorum diğerinde sohbet yasak olduğu için canım
istediğin yere ekleyebilirsin :))))
teşekür ederim magrentacım sevinçliyim mutluyum yeni yeni cicişlerim oldu :) bu ara mat kırmızı rujlara takmış bulunmaktayım :) :) yani daha durup durup eklersem şaşmayın :) bu arada flormarın farı gerçekten çok ii ve fiyatı da süper 7 TL ye hobi parfümeriden aldım canım (merak eden olursa) guclubacismilezemuszemus:KK3:

yaşasın yeniler swatchda isteriz canım ))))) o güzel dudaklarını gizleme bizden :))))
farın fiyatı şahaneymiş yaww bi bende deneyim :)

Son düzenleme:
dene canım gerçekten güzel sürümü falan fırçayla birazcııkk toz oluyo ama olsun kadifemsi bi duruşu var zemuszemus

bunlarda benim yeni cicisler ancak ekleyebildim vakit bulupta collection 2000 den iki tane simli eyeliner aldim daha hic surup surusturmedim merak ediyorum bos vaktimde makyaj yapacagim onlarla insallah

987.jpg

dene canım gerçekten güzel sürümü falan fırçayla birazcııkk toz oluyo ama olsun kadifemsi bi duruşu var zemuszemus
ihtiyacım yok ama uygun bi renk bulursan deniyecem bende zaten flormarcı oldum çıktım :)))
tamam sizin için swatchda ekliycem :):)
bekliyoruz canım :)))))))
bunlarda benim yeni cicisler ancak ekleyebildim vakit bulupta collection 2000 den iki tane simli eyeliner aldim daha hic surup surusturmedim merak ediyorum bos vaktimde makyaj yapacagim onlarla insallah

987.jpg

ooooo prensesim maşallah maşallah neler görüyorum neler orda ben:)))))
simli eyelineri merak ettim bi makyaj yapta gözümüz şenlensin yahuuuuu :)
güle güle kullan aldıklarını canım :)))))a.s.bayanssulusmile

çok güzel bi topik olmuşhihoyyyt
taze yumurta rujların çok güzel bayıldımm,güle güle kullan.

prenses eyelinerden çok,takıların dikkatimi çekti mor mor harika:))

yamuk falan ama idare edin kısçeler ya çünküm çekince kötü sürdüğümü fark ettim :kedi:

rucum deborah 05 mat serisinden

yamuk falan ama idare edin kısçeler ya çünküm çekince kötü sürdüğümü fark ettim :kedi:

rucum deborah 05 mat serisinden

Uzaktan mı çektim kuzum yawwww kötü sürmüş olman deil bulanıklığı gözüme çarptııııııııııı
sorma kırmızı rujda bende felaketim hehehe bu arada ruj güzel duruyor lakin azıcık net olsa süper olcakmışbayanssulusmile

canım çok üzkünüm telefonla çektim ve büyük olduğu için kestim biçtim o yüzdn sanırım net çıkmadı ne kadar felaketimde olsa bu ara sardım ben kırmızı ruclara :) :) neden bilmem ama bütün kırmızı tonları benim olsun istiyorummm :dance::teytey:

son bir kaç gündür aldıklarım avonlar daha dün geldi taze taze yanii :) ohaoldumsmile
bende tam ruj çılgınıyım yaaaaa

güle güle kullan canım zemuszemus

987.jpg

oyyy onası bi mor yafuuuu bittimohaoldumsmile güle güle kullan Princessım

işte bu renkte bir rujjj istiyorummmmmm hadi bana yardım edin sırnaşık şeysırnaşık şey

OFFFFFFFFFFFF şahane biraz bordoya kaçmış sankim vişnemsi :))) ne güzel anlattım yahu bende bi aralar vardı böle bi ruj atmaya kıyamadım yıllarca sonra geçen ay bütün eskileri toplayıp etmıştım bu rengi görünce aklıma geldi :))))))

aaaaayyyy magrentacım marka hatırlıyomusun marka renk süper dimi gerçi gacı ondan daha süpeeerr aklinialirimsmilesempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X