Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam koko$ baayanlar.. topiginiz hayirli olsunn
%C3%A7ikolata.jpg

ben uzun süredir kozmetik orucundayim..
dolabimda yer kalmadida :))
elimdekilerini tüketene kadar seyirci kalirim buraya artik..

Hehehe iftar olunca seni bekleriz canım :))) Ayrıca bu topicte sohbet serbest çok şükür :)))

Seyhancım, Aşkitocum hoşgeldiniz :)))))))

Ben de kozmetik orucuna girdim sayılır çok gerekmedikçe almayayacağım :) diye tahmin ediyorum
topik sahibesi olarak bu duruma ne kadar uyarım o da bir soru işareti :)))))))))

Ay sonunu bekliyorum Loccitane indiriminden bişeyler kapmak için :) şimdilik hepsi bu :)

Belki Donutın haberi vardır bu pudra görünümlü mücevherattan aklinialirimsmile
Geldiğinde sorarız ona :)) Bence o hatun almadıysa bile denemiştir kaydirigubbakcemile3
ya sanki almıştı ama kimbilir hangi sayfadadır

hayirli ugurlu olsun ^^

selam koko$ baayanlar.. topiginiz hayirli olsunn
%C3%A7ikolata.jpg

ben uzun süredir kozmetik orucundayim..
dolabimda yer kalmadida :))
elimdekilerini tüketene kadar seyirci kalirim buraya artik..

Hepimize hayırlı olsunopuyorumnanaktan
Ev sahibesi uyuyooo:dilcikar:
İnsan bi çikolata neyim ikram ederrr
yeni cicilerimi eklicem birazdan

biri benide oruca soksun yaaaa dayanamayıp gidip gidip ruj alıyorum. o kadar çok oldu ki artık sizinle paylaşamıyorum kızçeler ama inanın kendimi toparladığım bi zaman başlicim hepsini sizinle paylaşamaya gene çok özendim :)

bu arada magrentacım çok güzel ve şirin bi topik hayırlı uğurlu olsun çok iyi düşündün canım a.s.

Güle güle kullan lattecim canım :)))) rujun,eyelinerin ojenin de swatchını isterim ama ben :)
çok mu oluyorum neee :)))bayanssulusmilebayanssulusmile

tatlım yaparım ama makinamın pili bitti
telefondan ancak bukadar net çıkıo mesela benefit siyah gibi durmuş halbuki koyu gri
ama pil alıyım koyarım bebeem

ya sanki almıştı ama kimbilir hangi sayfadadır

Hepimize hayırlı olsunopuyorumnanaktan
Ev sahibesi uyuyooo:dilcikar:
İnsan bi çikolata neyim ikram ederrr
yeni cicilerimi eklicem birazdan

ayyyy uyumuyorum ya yazmaya korkuyom napiym :p bi ceza daha alırmıyım diye :)

korkudan unutmuşum çikolatayı hoşgeldiniz kızlar tekrarennn :)))))

şimdi müsadenizle ben çikolata almaya gidiom çok canım çekti yawwwwww

biri benide oruca soksun yaaaa dayanamayıp gidip gidip ruj alıyorum. o kadar çok oldu ki artık sizinle paylaşamıyorum kızçeler ama inanın kendimi toparladığım bi zaman başlicim hepsini sizinle paylaşamaya gene çok özendim :)

bu arada magrentacım çok güzel ve şirin bi topik hayırlı uğurlu olsun çok iyi düşündün canım a.s.
canımmmm ben seni oruca sokarım kuzum yakındayız nasılsa :)) sen bi alışverişe benle çık bak çktığına çıkcağına pişman olursun :)))))
bu arada teşekkür ederim iyi olur inşallah :)
tatlım yaparım ama makinamın pili bitti
telefondan ancak bukadar net çıkıo mesela benefit siyah gibi durmuş halbuki koyu gri
ama pil alıyım koyarım bebeem

tamam canım beklerim istiyorum ki böle resmini ekleyelim swatchını koyalım adını sanını parasını yazalım çok bilgilendirici bi topik olsun :))))

bu arada benimde tel güzel çekio makina felaket birde casio exilim olcak kendisi canı isterse güzel çekio şerefsiz makina :p:eek:klava:

Müjde!! Edit geri geldiiiiiiopuyorumnanaktan
ama tekrar hatırlatıyım canlarım eğer resimlerinizi silerseniz yada mesajları önce yazıp sonra içini boşaltırsanız ceza alınıyormuş ben görmedim duymadım diyemiyormuşuz:eek:

Müjde!! Edit geri geldiiiiiiopuyorumnanaktan
ama tekrar hatırlatıyım canlarım eğer resimlerinizi silerseniz yada mesajları önce yazıp sonra içini boşaltırsanız ceza alınıyormuş ben görmedim duymadım diyemiyormuşuz:eek:

müjdeböceğim heheheeh teşekkür ederiz bizi bilgilendirdiğin için çok mutlu oldum yahu yanlış yazılarımızı düzeltebilcez artık imla hatalarımızı falan yupiiiiiiiiiiiiiiiiii:CüvCüv:sırnaşık şey:teytey:

İyi akşamlar bayanlar :) mesai bitti sonra görüşürüzz yeni ciciler alında şenlendirin topiğimiziiiiiiiiiiii:)

müjdeböceğim heheheeh teşekkür ederiz bizi bilgilendirdiğin için çok mutlu oldum yahu yanlış yazılarımızı düzeltebilcez artık imla hatalarımızı falan yupiiiiiiiiiiiiiiiiii:CüvCüv:sırnaşık şey:teytey:

süper ama sadece msjı yazıktan 30 dk. içinde düzeltebiliriz haberiniz olsun
hiç yoktan iyidir kanısındayımopuyorumnanaktan

süper ama sadece msjı yazıktan 30 dk. içinde düzeltebiliriz haberiniz olsun
hiç yoktan iyidir kanısındayımopuyorumnanaktan

haydaaaa 30 dk mıııı neyse gözümüzü açık tutcaz o zaman yanlış bişi yazarsak düzeltiriz geç farkedersek geçmiş olsun :)))))

günaydın bayanlar iyi sabahlar :)))bayanssulusmile

Günaydın lattecim ben yazarken sen gelmişin yawww :)))))
bol bol resimli olur inşallah :))))))) gözümüz gönlümüz şenlensin canımız çeksin :)))boshayallersmilebayanssulusmile

son bir kaç gündür aldıklarım avonlar daha dün geldi taze taze yanii :) ohaoldumsmile
bende tam ruj çılgınıyım yaaaaa

X