Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda benim ay içindeki aldıklarım ...eyvahedigeldismile

elf fırçaları sevdim ,iş görüyor ,hemde fiatına rağmen fazlasıyla...
jel lıner ın bendeki rengi mindlight sürümü çok güzel ,kıvamı ,yumuşaklığı ama rengi çok ta istediğim gibi çıkmadı,mat oldukça..

ilk 4 kalemin markası yok ve tırsarak aldım 1 tl idiler..bayanssulusmilekimisi parıltılı -kimisi mat kalemlerin,markaları gabrini ,david 'li bişi:KK1: iş görüyorlarmı ,eh tabii...boshayallersmile

012xjf.jpg

017vr.jpg

tatlım güle güle kullan elf studyo serisinin fırçaları kesinlikle iyi yıkayıp yılayıp kullanıyorum hala bozulmadılarzemuszemus

bunlarda benim ay içindeki aldıklarım ...eyvahedigeldismile

elf fırçaları sevdim ,iş görüyor ,hemde fiatına rağmen fazlasıyla...
jel lıner ın bendeki rengi mindlight sürümü çok güzel ,kıvamı ,yumuşaklığı ama rengi çok ta istediğim gibi çıkmadı,mat oldukça..

ilk 4 kalemin markası yok ve tırsarak aldım 1 tl idiler..bayanssulusmilekimisi parıltılı -kimisi mat kalemlerin,markaları gabrini ,david 'li bişi:KK1: iş görüyorlarmı ,eh tabii...boshayallersmile

012xjf.jpg

017vr.jpg
güle güle kullan tatlım elfin bende de fırçaları var çok memnunum valla :)))))))
kalemlere gelince gabrini uzun zamandır var diye biliyorum tatlım ama diğerlerini bilmiyorum :)
tatlım güle güle kullan elf studyo serisinin fırçaları kesinlikle iyi yıkayıp yılayıp kullanıyorum hala bozulmadılarzemuszemus

lattecim bende her kullandığımda yıkayıp kaldırıyorum eyeliner fırçamı diğerlerine el atamadım daha :))))bayanssulusmile

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrrrrbayanssulusmile

günaydınn

bende 10 gün önce falan carmina dan 2 tane ruj aldım
1 alana 1 bedava kampanyası vardı,ilk defa aldım bu markayı,idare eder diyim.
renkleri çok güzelde kokusu pek hoşuma gitmedibilmiyorumkismile
URL=http://img269.imageshack.us/i/resim404e.jpg/]
resim404e.jpg
[/URL]

bide pudra olarak catherine arley kullanıyorum memnunum,dün akşam yine aldım:))
bunuda eski bi fotodan kestim,bence gayet güzel hemde uygunyerimseniben

Uploaded with ImageShack.us

günaydınn

bende 10 gün önce falan carmina dan 2 tane ruj aldım
1 alana 1 bedava kampanyası vardı,ilk defa aldım bu markayı,idare eder diyim.
renkleri çok güzelde kokusu pek hoşuma gitmedibilmiyorumkismile
URL=http://img269.imageshack.us/i/resim404e.jpg/]
resim404e.jpg
[/URL]

bide pudra olarak catherine arley kullanıyorum memnunum,dün akşam yine aldım:))
bunuda eski bi fotodan kestim,bence gayet güzel hemde uygunyerimseniben

Uploaded with ImageShack.us

güle güle kullan canım kokusunu beğenmediysen bir de flormar long wear dene koku falan yok :)) bende golden rose aldım kokusunu beğenmedim :KK43:

pudrada süpermiş yahuuu :)bayanssulusmile

güle güle kullanın kızlar cicileriniziii
kırmızı rujları görünce yiyesim geliyo :))))))))

bende bi ara yeni aldıklarımla birlikte tüm malzemelerimin resimlerini koyarım :)

Sonbahar24 sağdaki rujun numarasını söyler misin? rengi çok güzelmiş. Bu markanın rujları iyidir. Bende de bir tane var memnunum

Günaydın herkeeseeeeeee opuyorumnanaktan Yoksa tünaydın mı demeliydim aklinialirimsmile

Sonbaharcım aldıklarını güle güle kullan canım... :)

tşk.ederim kızlarrr:))ok denerim magrentacım,kokulara dayanamıyorum çünkü:sinifsinif:teşekkürler...
sağdaki ruj no:670 soldaki:138opuyorumnanaktan

Günaydın herkeeseeeeeee opuyorumnanaktan Yoksa tünaydın mı demeliydim aklinialirimsmile

öğle oldu bebeemkaydirigubbakcemile3

Sonbahar24 canım güle güle kullan pudran cidden güzel duruyor. Carminanın rujunu bi dergi hediye vermişti bitek ozaman kullandım fiyatına göre gayet iyiydi ama kokusu konusunda senle hemfikirim
En son elizabeth arden ruj aldım onunda konusunu beğenmedim:hulya:

dün 2 tane daha ruj aldım bir tanesi nivea 69 no resimde gördüğünüz olur kendileri diğeride golden rose 55 no 2side süper resim ekleyemiyorum şuan artık bi ara elden geçiririm :) :emir_bebek:guclubacismilezemuszemus

hhehe sen nasıls istersen canım biz çalışanlara tünaydın senin gibi yeni uyananlara günaydın diyelimmmm :)))))

dün 2 tane daha ruj aldım bir tanesi nivea 69 no resimde gördüğünüz olur kendileri diğeride golden rose 55 no 2side süper resim ekleyemiyorum şuan artık bi ara elden geçiririm :) :emir_bebek:guclubacismilezemuszemus

oooo hade hayırlı olsun canım resimde isteriz ama böle kaçmak olmaz :p

X