Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay kızıyorum valla kızıyorum ama boyle dıyorsun dıye kızıyorum kaydirigubbakcemile

ben makyaj yapmıyorum ama size bayıldım takipteyim...harkisınız yiyesim geldi sizi...paylaşacak bişeyim olmasada okurum artık sizi...tebrikler..alkisalkisalkis

opuyorumnanaktan canım burada takıla takıla sende makyaj yapmaya başlayabilirisin her an kaydirigubbakcemile3

YSL Swatchlar..

Sensual Silk

Lingerie Pink

Peach Passion

Rose Paris

Faubourg Peach

Donutum üşenmemiş swatch koymuş hemen, canım hepsi harika...peach passion benim aşkım zaten :asigim: ama Faubourg Peach de pek güzelmiş...boshayallersmile

Canım Flormar'ları da güle güle kullan....Longwear serisindeki rujlar nasıldı? onlara da baktın mı? güzel nude tonlar var mı? bende bir ara bakacam da bir türlü gidip bakamadım...

canım valla rujlara baktım ama renk skalasını sevmedım ben,ya cok koyular var yada cok cart tonlar var.
nude desen bir tane var o da tam ölü gelin

canım valla rujlara baktım ama renk skalasını sevmedım ben,ya cok koyular var yada cok cart tonlar var.
nude desen bir tane var o da tam ölü gelin

anlaşıldı tatlım çok bana hitap etmiyor demektir bu da....koyu renk çok süremiyorum hele bir de koyu tonlarda göz makyajı yapınca iyi durmuyor....:1no2:

Son düzenleme:
maalesef glosslardaki renk basarısını rujlarında göremiorum canım ben :gitme:

YSL Swatchlar..

Sensual Silk

Lingerie Pink

Peach Passion

Rose Paris

Faubourg Peach

flormar'ın ikinci sıradaki pembe gloss'una bayıldım. ben de şeftali rengi ruj arıyordum YSL peach passion da pek güzel. Donut'cım aldığın her şey çok güzel, iyi günlerde kullan, ben en çok ihtiyacım olanları yorumladım, ben alıcim onlardan opuyorumnanaktan

donut, falaha katalog çekimi gibim olmuş anacığım , dudaklar gözel olunca herbişey yakışıyor elbet gözele
flormarların renkleri şahane görünüyor..peki allığı nasıl sence ? o kahverengi olan kısmı pudra mı ?allık için çok kahve sanki guclubacismile

canım işin tuhafı ikisi aynı gloss :)))) gun ısıgında rengi daha mor cıkmıs,sanırım flashlı olan daha pembe duranı daha gercekcı duruyor :)

tesekkur ederım canım,sende alınca bizlerle paylaş olurmu a.s.

rose parisle piich poşın güzel renklermiş..:1rolleyes:

degil mi,rose paris hele.koyu saç beyaz tenle şahaneee kaydirigubbakcemile5

canım kahve olanda allık,karıstırıpta kullanıbılırsın dedı kız.Digeri cok seftali , onun rengini kırmak icin ozellıkle koymuslar.

Canım benim tesekkur ederım :kedi:

insanin sevdigi gözüne hep guzel gelirmiş a.s.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:kedi:

Şeniz

seni Red Sonja senii guclubacismile

:1hug: :asigim:

angelica ve donutcuuuum makyaj yapardım biliyorumda yapmayı çünki resim öğretmeniyim renklerin uyumunu çokta iyi bilirim...fakat şu aralar rahatsızlığım dolayısıyla kortizonlu ilaç kullanıyorum... çok kilo aldım aynaya bile bakasım gelmiyor bırakın makyaj yapmayı...aman ha sizde sağlığınıza çok dikkat edin sağlık kadar önemli birşey yokmuş...ilginiz için tekrar tekrar tşk ederim...olumunekankayizsmile

seni Red Sonja senii guclubacismile

:1hug: :asigim:

olumunekankayizsmile :1hug: Donutııımmmm... Miss Dudaağııımmm... :asigim:

Canım Allah acil şifalar versin. Sen sağlığına kavuş da kiloymuş şumyuş buymuş dert değil, yaparsın bir rejim, hepsini verirsin... a.s.

rüyamda ruj gördüm desem kaydirigubbakcemile3 ama nasıl mutlu uyandım. ruj alma vaktim gelmişşş

oooooooooo donutcum güle güle kullan canım swatch isteriz böle olmazzzzz :))) hehehe

geçmiş olsun canım bir git gene bakalım doktora ne dicek?

günaydın bayanlar iyi sabahlarbayanssulusmile

Canım çok geçmiş olsun... Bir aksilik yoktur inşallah.. eyvahedigeldismile

doktor raandevum var kuzu kasım ortası
gereksiz panik yaptım kaydirigubbakcemile3
haftaya cuma gene ilacıma baslıcam bitirip regl olcam sonra
doktora gidicem
doktorcum uyardıdı ara kanama olabilir vs vs diye sempatiksalakcinni

bende şu sürmenin svoçunu yapam size :) çayım bitince

güle kullan canım şu allığı çok merk ediyorum yahuuuu süper duruyor bende alayım bareee :)))
güle güle kullan donut opuyorumnanaktan
long wear ın rujlarını denemek istiyorum ben de
long wearın 1 ruju var bende çok sevdim normal ruja göre daha kalıcı :)
Magrenta golden rose rimelin fayatı ne kadar acaba_
sitesinde 11 tl gördüm almaya gittiğimde 12küsürdü ama indirime girdi dediler 6.95 tlye aldım :)
YSL Swatchlar..

Sensual Silk

Lingerie Pink

Peach Passion

Rose Paris

Faubourg Peach

oy oy oyyyy hepsine birden bayıldım kuzum yuaaaaaaaa süper özellikle faubourg peacheeeeeee :)))
geçmiş olsun canım inşallah bir an evvel iyileşirsin bu durum makyaj yapmana engel olmasın bir maskara ruj sür sen bunu hakediyosun kiloların nasıl geldiyse öyle gider :)))
rüyamda ruj gördüm desem kaydirigubbakcemile3 ama nasıl mutlu uyandım. ruj alma vaktim gelmişşş
neeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffffffffffffff yawwwww senin acil ruj alman lazımm heheh :)

hımmm geşmiş olsun canım gereksiz panik yapma bidaha bakem PP
şu swatchıda hoy artık çatladık yahu

Donuuuuuuutttttttttt !!!

Seni siyah saçlı halinle kime benzettiğimi bulduuummm!!! delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 Tamamdır seni de kaybettik canım... boshayallersmile

ben kendimi çok önce kaybetmiştim ama topladım sonra, aylardır pek bi şi almadım. ta ki şeftali rengi ruj ihtiyacım her gün dikkatimi çekene kadar boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…