Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
angelica ve donutcuuuum makyaj yapardım biliyorumda yapmayı çünki resim öğretmeniyim renklerin uyumunu çokta iyi bilirim...fakat şu aralar rahatsızlığım dolayısıyla kortizonlu ilaç kullanıyorum... çok kilo aldım aynaya bile bakasım gelmiyor bırakın makyaj yapmayı...aman ha sizde sağlığınıza çok dikkat edin sağlık kadar önemli birşey yokmuş...ilginiz için tekrar tekrar tşk ederim...olumunekankayizsmile

canım geçmiş olsun a.s.

rüyamda ruj gördüm desem kaydirigubbakcemile3 ama nasıl mutlu uyandım. ruj alma vaktim gelmişşş

kaydirigubbakcemile3 aldın mı ruj canım?

kaydirigubbakcemile3 Tamamdır seni de kaybettik canım... boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3 :KK1:

angelica ve donutcuuuum makyaj yapardım biliyorumda yapmayı çünki resim öğretmeniyim renklerin uyumunu çokta iyi bilirim...fakat şu aralar rahatsızlığım dolayısıyla kortizonlu ilaç kullanıyorum... çok kilo aldım aynaya bile bakasım gelmiyor bırakın makyaj yapmayı...aman ha sizde sağlığınıza çok dikkat edin sağlık kadar önemli birşey yokmuş...ilginiz için tekrar tekrar tşk ederim...olumunekankayizsmile

canım o zaman bu geçici bir dönemmiş,sözümü geri aldım a.s.

kortizon bir dönem bende kullandım,Allah acil şifalar versin canım :1hug:

önce saglık..gerisi her zaman olur :içelim:

donutummmmmm nivea rucum nerde:kedi:

canım baktım ben ona,bu kada açık degil rengi,cok daha koyuymuş.Aklımda açık kalmış benim :bbo:

olumunekankayizsmile :1hug: Donutııımmmm... Miss Dudaağııımmm... :asigim:

Canım Allah acil şifalar versin. Sen sağlığına kavuş da kiloymuş şumyuş buymuş dert değil, yaparsın bir rejim, hepsini verirsin... a.s.

:1hug:

rüyamda ruj gördüm desem kaydirigubbakcemile3 ama nasıl mutlu uyandım. ruj alma vaktim gelmişşş

:sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

güle kullan canım şu allığı çok merk ediyorum yahuuuu süper duruyor bende alayım bareee :)))

long wearın 1 ruju var bende çok sevdim normal ruja göre daha kalıcı :)

sitesinde 11 tl gördüm almaya gittiğimde 12küsürdü ama indirime girdi dediler 6.95 tlye aldım :)

oy oy oyyyy hepsine birden bayıldım kuzum yuaaaaaaaa süper özellikle faubourg peacheeeeeee :)))

geçmiş olsun canım inşallah bir an evvel iyileşirsin bu durum makyaj yapmana engel olmasın bir maskara ruj sür sen bunu hakediyosun kiloların nasıl geldiyse öyle gider :)))

neeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffffffffffffff yawwwww senin acil ruj alman lazımm heheh :)

hımmm geşmiş olsun canım gereksiz panik yapma bidaha bakem :pPP
şu swatchıda hoy artık çatladık yahu

canım tesekkur ederımmm kaydirigubbakcemile5

donut;
flormarın bu allığından kullanmaya başladın mı?memnun musun?

canım dün denedim,bayağı seftali tonu.Yanındaki kahveyi neden koymuslar anladım kaydirigubbakcemile3 karıştırıp surunce cok daha dogal oldu :teytey:

Donuuuuuuutttttttttt !!!

Seni siyah saçlı halinle kime benzettiğimi bulduuummm!!! delikafadulden

ahaaa kim kim kim kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

ben kendimi çok önce kaybetmiştim ama topladım sonra, aylardır pek bi şi almadım. ta ki şeftali rengi ruj ihtiyacım her gün dikkatimi çekene kadar boshayallersmile

seftali her tende guzel duran bir ton gercekten

ahaaa kim kim kim kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

Yaaa diğer topicte bir arkadaş o kadınla ilgili çok olumsuz yorum yaptı. O yüzden söylesem mi söylemesem mi kararsız kaldım bilmiyorumkismile Kaş yapayım derken göz çıkarmayayım eyvahedigeldismile Ben kadını 1-2 yerde çok seksi, çok dişi buldum ve sana benzettim boshayallersmile

Bu arada hepinize günaydın arkadaşlaaarrrrr, ben de gelmiş oldum sempatiksalakcinni

bon bon şekerlerim benim buraya ne zaman uğrasam bana renkli renkli kokulu kokulu bon bon şekerlerini hatırlatıyorsunuz....hepinizin ilgisi için ayrı ayrı çok tşk. ederim..... ayrıca türkçeyi bozmadığınız ve düzgün kullandığınız için yine tşk. ederim ....sizi kokulu kokulu öptüüüüm...kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3
yahu ne olacak sende alemsin :)))))))) bu forumda Angelinayı,Adrianayi begenmeyen bile var :))

kaydirigubbakcemile3
yahu ne olacak sende alemsin :)))))))) bu forumda Angelinayı,Adrianayi begenmeyen bile var :))

:))))))) kaydirigubbakcemile3
Tamam o halde söylüyorum, Haifa Wehbe :kedi:

haifaewahbiwehbiwehbe20jy4.jpg

qdadyavHRHz.jpg

bon bon şekerlerim benim buraya ne zaman uğrasam bana renkli renkli kokulu kokulu bon bon şekerlerini hatırlatıyorsunuz....hepinizin ilgisi için ayrı ayrı çok tşk. ederim..... ayrıca türkçeyi bozmadığınız ve düzgün kullandığınız için yine tşk. ederim ....sizi kokulu kokulu öptüüüüm...kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Benim öpücüğüm Cacharel Noa'lı olsun o zaman canım bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3
Biz de seni öpüyoruz kocaamaaannnnn opuyorumnanaktan

ben bu kadını travestiye benzeten ilk sahısım forumda :KK1: kaydirigubbakcemile3

olsun kaderde travestiye benzemekte varmıs kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Yaaa diğer topicte bir arkadaş o kadınla ilgili çok olumsuz yorum yaptı. O yüzden söylesem mi söylemesem mi kararsız kaldım bilmiyorumkismile Kaş yapayım derken göz çıkarmayayım eyvahedigeldismile Ben kadını 1-2 yerde çok seksi, çok dişi buldum ve sana benzettim boshayallersmile

Bu arada hepinize günaydın arkadaşlaaarrrrr, ben de gelmiş oldum sempatiksalakcinni
Hoşgeldin canım :)))))))
hehehe ay ne güzel konuştun sen öleeeee :)))))
dikkat etmeye çalışıyoruz canım olabildiği kadar en azından şey yerine shey yazmıyoruz heheh :p
ben bu kadını travestiye benzeten ilk sahısım forumda :KK1: kaydirigubbakcemile3

neyyyyyyyyyyy hahahaha çok gülsüm yaww güzel hatun beakaydirigubbakcemile2bayanssulusmile

Ooo maaayyy gaaatttt!!! :çok üzgünüm: O zaman ayın en büyük gafı benden geldi eyvahedigeldismile Canım ama buraya koyduğum fotolarda öyle değil yaaa kafamçokkarıştı :kedi: Şimdi googleda daha çok fotosuna bakıyorum... Bazıları cidden kötüymüş... :1shok:

Olur mu hiç travestiye benzemek, ben tam tersi çok dişi buluyorum seni biliyorsun :kedi:

Son düzenleme:
Ooo maaayyy gaaatttt!!! :çok üzgünüm: O zaman ayın en büyük gafı benden geldi eyvahedigeldismile Canım ama buraya koyduğum fotolarda öyle değil yaaa kafamçokkarıştı :kedi: Şimdi googleda daha çok fotosuna bakıyorum... Bazıları cidden kötüymüş... :1shok:

Olur mu hiç travestiye benzemek, ben tam tersi çok dişi buluyorum seni biliyorsun :kedi:

yahuu şaka yapıorum panikleme birtanem :KK1: sacımı sıyah yapmayacagım bundan sonra o kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X