Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
maskaraları henuz deneme sansım olmadı,fatale'in rengi incili bir mürdüm,dior azure ise reklama ihtiyacı bile yok sahanee bir maviiii...

dsc03813g.jpg

dsc03814f.jpg

dsc03815q.jpg
oooooooooo donutcum güle güle kullan canım swatch isteriz böle olmazzzzz :))) hehehe

güle güle kullan kuzum
rujların markası ne uyku sersemi anlayamadım ..
bide renklerinin svoçlarını ko kuzum
bide ne kadara aldın ..

ay bide kızlar bende kist vardı .. doom kontrol kullanıyodum .. doktor ilaç bitince 7 gün ara ver didi .. ara verince 1-2 gün sonra regl olcan didi ..
dün sonuncuyu kullandım dün akıntı vardı ama kahverengi sanki kist aktı gitti dedim .. daaha ilaçta bitmemişti .. bugün regl oldum :KK43: bi gariplik mi var bende ya .. eyvahedigeldismile
geçmiş olsun canım bir git gene bakalım doktora ne dicek?

günaydın bayanlar iyi sabahlarbayanssulusmile

güle güle kullan kuzum
bide ne kadara aldın ..

ay bide kızlar bende kist vardı .. doom kontrol kullanıyodum .. doktor ilaç bitince 7 gün ara ver didi .. ara verince 1-2 gün sonra regl olcan didi ..
dün sonuncuyu kullandım dün akıntı vardı ama kahverengi sanki kist aktı gitti dedim .. daaha ilaçta bitmemişti .. bugün regl oldum :KK43: bi gariplik mi var bende ya .. eyvahedigeldismile

Canım çok geçmiş olsun... Bir aksilik yoktur inşallah.. eyvahedigeldismile

yaa ne güzel benim allığım hala gelmedi :1no2: ayın 4 ünde çıkmıştı o da ama offf ptt offf! :eek:lmaz:

canım gelır arada oyle olabılıyor,cozemedim daha shipping suresi mantıgını

güle güle kullan kuzum
bide ne kadara aldın ..

canım ysl.
kız boyle farazi konusulurmu hicccccccccc,gitsene draaaaaaa

:))) Valla iyi olmuş hayatım... Bekliyorum fotoyu da... :1hug: Hee bir de o rujların swatchlarını tabiiii, şahane görünüyorlar :)))))) Gözüm döndüüüüüüüüüüü..............

ay bir usenmesem yapıcam da :)) maximum usengecim :))

ben makyaj yapmıyorum ama size bayıldım takipteyim...harkisınız yiyesim geldi sizi...paylaşacak bişeyim olmasada okurum artık sizi...tebrikler..alkisalkisalkis

aman Tanrım makyajsız bir kadın ohaoldumsmile

Naasılll yani valla ben birsey anlamadım kaydirigubbakcemile3 aydınlat beni balımmm kaydirigubbakcemile5

oooooooooo donutcum güle güle kullan canım swatch isteriz böle olmazzzzz :))) hehehe

geçmiş olsun canım bir git gene bakalım doktora ne dicek?

günaydın bayanlar iyi sabahlarbayanssulusmile

canım tesekkur ederım,yapacagım yapacagım :kedi:

donutcum güle güle kullan aldıklarını canım benimopuyorumnanaktan

magrenta canım maybelline bitsin golden rose deniycem mutlaka.türk markaları ne kadar geliştirdi kendini çok mutlu oluyorum ben ya:lepi:

Kızlar bugun Flormarlandım,long wear serisine glosslar cıkarmıslar.Renkleri şahaneee.En cok hosuma giden kısmı ise dudakta "agırlık" yapmıyor,benı cok sasırttı.Pembesinin tonu da sahane..

Allık zaten cok guzel,burdaki pek cok kişide de vardı sanırım.

dsc03818t.jpg

dsc03832s.jpg

dsc03819u.jpg

dsc03820z.jpg

donutcum güle güle kullan aldıklarını canım benimopuyorumnanaktan

magrenta canım maybelline bitsin golden rose deniycem mutlaka.türk markaları ne kadar geliştirdi kendini çok mutlu oluyorum ben ya:lepi:

canım tesekkur ederım.

Kızlar bugun Flormarlandım,long wear serisine glosslar cıkarmıslar.Renkleri şahaneee.En cok hosuma giden kısmı ise dudakta "agırlık" yapmıyor,benı cok sasırttı.Pembesinin tonu da sahane..

dsc03818t.jpg

dsc03832s.jpg

dsc03819u.jpg

dsc03820z.jpg

bunlarıda güle güle kullan tatlım ne sürsen yakışıyo yaaalsanaalsanasmile

dsc03818t.jpg

dsc03832s.jpg

dsc03819u.jpg

dsc03820z.jpg

Canımmmmmm güle güle kullaaaannn :)) Flormar'ın Long Wear serisinden en son 4 tane gloss aldım hatırlıyorsan ben de, renkler çok güzeeeeellll... Seninkilerden özellikle 2.ye bayıldım, çok yakışmış, çok tatlı bir pembeymiş... boshayallersmile opuyorumnanaktan

maskaraları henuz deneme sansım olmadı,fatale'in rengi incili bir mürdüm,dior azure ise reklama ihtiyacı bile yok sahanee bir maviiii...

dsc03813g.jpg

dsc03814f.jpg

dsc03815q.jpg

dsc03818t.jpg

dsc03832s.jpg

dsc03819u.jpg

dsc03820z.jpg

swatch sız ürünlere hayırrr
swatch sız ürünlere hayırrrkaydirigubbakcemile3

1.balımmm mürdüm mascara nasıl duruyor gözde
2. ysl ruclarını ağzı kapalı olarak çekmişsin renkleri kokusu dokusu fiyatı numerosu nedirkaydirigubbakcemile3
3. flormarın 2. gloss numarası nedir acep:hulya:
ayyh ne çok sordumkaydirigubbakcemile3

Canımmmmmm güle güle kullaaaannn :)) Flormar'ın Long Wear serisinden en son 4 tane gloss aldım hatırlıyorsan ben de, renkler çok güzeeeeellll... Seninkilerden özellikle 2.ye bayıldım, çok yakışmış, çok tatlı bir pembeymiş... boshayallersmile opuyorumnanaktan

canm hatırlıorummmmmmmmmm

iki gloss da aynı glosss :))))

bir çekim odada flaşlı digeri ise gün ışıgında flaşsız :))

swatch sız ürünlere hayırrr
swatch sız ürünlere hayırrrkaydirigubbakcemile3

1.balımmm mürdüm mascara nasıl duruyor gözde
2. ysl ruclarını ağzı kapalı olarak çekmişsin renkleri kokusu dokusu fiyatı numerosu nedirkaydirigubbakcemile3
3. flormarın 2. gloss numarası nedir acep:hulya:
ayyh ne çok sordumkaydirigubbakcemile3

mürdüm maskara mürdüm durmuyor :)))) ama fırcası ve kalıtesi super :)

ysl ler icin usenmeyip cekecegim söz.

canım ikisi de aynı nosu L405

Son düzenleme:
biri morumsu diğeri pembik gibi duruyor peki esas rengi ne bu glossun bu arada güle güle kullan tatlım

canm hatırlıorummmmmmmmmm

iki gloss da aynı glosss :))))

bir çekim odada flaşlı digeri ise gün ışıgında flaşsız :))

Aaaaaaaa!!! akannehir
Ay pardon canımcım ya vallahi farketmedim :kedi: 2. fotoda şahane bir pembe, 1. foto morumsu bir pembe duruyor :))))

YSL Swatchlar..

Sensual Silk

no2hw.jpg

Lingerie Pink

no7.jpg

Peach Passion

no13.jpg

Rose Paris

no27.jpg

Faubourg Peach

no30.jpg

YSL Swatchlar..

Sensual Silk

no2hw.jpg

Lingerie Pink

no7.jpg

Peach Passion

no13.jpg

Rose Paris

no27.jpg

Faubourg Peach

no30.jpg

Olay hatun iş başındaaaaaaaaaaa delikafadulden

Donutııımmmmmmm 2. renk hariç hepsi başımı döndürmüş bulunmakta :sm_cool: 2. renk de bana yakışmayacağını bildiğim için dahil değil, yoksa o da tatlı bir renkmiş :)) Senin bu dudaklar zaten ne sürsen gösteriyor, hep diyorum bunu :nazar:

Faubourg Peach de baya güzel bir renkmiş yahu... Ben en iyisi bundan da alayım kaydirigubbakcemile3 Ayyy inşallah bana kızmıyorsundur, "ne alsam bu lfbrls de tutturuyor ben de alıcam diye" diyerekten kaydirigubbakcemile3 :kedi: a.s.

X