Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yahuu şaka yapıorum panikleme birtanem sacımı sıyah yapmayacagım bundan sonra o kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

senağlama senağlama senağlama

Bir daha kimseyi kimseye benzetmicem bu da bana ders olsun :mymeka: Zaten hiçbir zaman benzetme konusunda iyi olmadım kaydirigubbakcemile3

Hoşbulduk magrentacım :)))) Gelir gelmez gaf yaptım gördün mü bilmiyorumkismile
:)))) yok beaa gaf diil güzel hatun bencede ama o beğenmiomuş işte
senağlama senağlama senağlama

Bir daha kimseyi kimseye benzetmicem bu da bana ders olsun :mymeka: Zaten hiçbir zaman benzetme konusunda iyi olmadım kaydirigubbakcemile3

hehehe hem iyi değilsin hem benzetion beni birine benzetcenmiiii????

:)))) yok beaa gaf diil güzel hatun bencede ama o beğenmiomuş işte

hehehe hem iyi değilsin hem benzetion beni birine benzetcenmiiii????

Canım hadi gene iyisin seni tüm yüz görmedim, yırttın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hadi o zaman koy koy koooyyyy hihoyyyt Kendin kaşındın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

tamam koyuyorum canım birazdan :))) ama sen de koy heheheh

kızlar herkes albüme bir resim eklesin yaww çok merak ediyorum :))) donutcum söz seni birine benzetmicem bayanssulusmile

ben bu kadını travestiye benzeten ilk sahısım forumda kaydirigubbakcemile3

olsun kaderde travestiye benzemekte varmıs kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ayy Donutum alemsin yahu aslında kadının yüz şekli filan güzel sadece burun estetiği kötü olmuş... :uhm:

canım bizde seni öpüyoruz opuyorumnanaktan

merhaba kızlarrr bayanssulusmile yaklaşık 1 saattir pudra yada fondötenle ilgili birşeyler araştırıyorum topiğinizde.. shiseido pureness ti galiba yanlış okumadıysam, bir tek onun adının geçtiğine rastladım.. fakat ben pudra değil stick yada likit fondöten kullanıyorum.. cildimin bazı yerleri pudra sürdüğümde pul pul görünüyorda mafoldumben
cildim karma.. t bölgem yağlı önerilerinizi alabilirmiyim? estee lauder double wear kullanıyorum ama değişiklik yapmak istiyorum, kapatacılığı yüksek, yağlandırmayan bir fondöten arayışındayım yerimseniben

ve bronzer tavsiyeleriniz ?? soft mat olarak..
şu an kullanmış olduğum bronzer Estee Lauder Bronze Goddess .. buna alternatif bir ürün a.s.

Donutımın tavsiyesi üzerine ben Chanel Mat Limuere almıştım. Benim cildim kuru. Ama bu fondoten yaz için ideal olmuştu. Adından da anlaşılacağı üzerine mat, yağlanma yapmıyor... boshayallersmile Onu dicem ben de ama kapatıcılığı ortanın bile altında... Acaba onun kapatıcılığı yüksek olan serisi hangisi, Donut bilir bilmiyorumkismile

kızlar ben internete pek resim koymayı sevmiyorum ama sizin için kısa süreliğine bir albüm yapıp sonra silicem ok mi? şimdi ekledim...

Son düzenleme:
magrenta o nasıl göz yaaaa.maşşşallllahhhh...bir içim su yaaa
donut,dudak güzelim ,ruj severim ,rujların prensesi-efendisi dolgun dolgun öpülesi dudaklım:jeyyar:
haife wehbe bende beğeniorum ama bazı resimlerde evet ,donut a katılıom ıfbrıs ım ,sanırım estetik'ten sengözlerimebaksanab
angelica ben göremiyorum ama mafoldumben

bu arada coastal scents fırçalarım geldi hatunlar çok beğendim,yanında deneme boyu toz far gelmiş badik boydayerimseniben

kızlar ben internete pek resim koymayı sevmiyorum ama sizin için kısa süreliğine bir albüm yapıp sonra silicem ok mi? şimdi ekledim...

Canım ben de aynı şekilde, hak veriyorum sana... Ben de sileceğim... Magrentacım ön ayak oldu, birbirimizi görelim istedik... Böyle muhabbet ortamı olunca insan ister istemez merak ediyor. Bir de birbirimize makyaj önerileri veriyoruz vs, birbirimizi fotodan da olsa görerek daha doğru yönlendirmeler yapabiliriz diye düşdüm...

Ooo güle güle kullan cazibelilerin cazibelisi Nilcimmmm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…