Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

fotoda grili yeşilli gözüküoobilmiyorumkismile ağlayınca benimkisiler yeşil oluoda yırtınsm bile mafi olmaskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fotoda grili yeşilli gözüküoobilmiyorumkismile ağlayınca benimkisiler yeşil oluoda yırtınsm bile mafi olmaskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hehe baktım da fotoda yeşil gibi çıkmış valla PP gözyaşı olduğunda süper duruyor bencede gözler cam gibi o zaman süper duruyo yaww :)a.s.

Kızlar tünaydın hepinizeeeeeeeeeee :))

Ay Magrentacımmmm aldıklarını güle güle kullan da benim asıl diyeceğim o değil... O gözler nasıl tatlı nasıl güzel öyleee :1shok: Maşallah sana canımmmm

Bu arada cafelattecim bu alıntı mevzusuna açıklık getirdiğin için çok teşekkür ederim ben de :))) a.s.

canım benim saol o senin güzelliğin :)))) şımardım yahuuu :)opuyorumnanaktanbayanssulusmile

balım sen zencide swatch koymusun :))))

bak acık kumral bir hatunda durusu

ay ne güzel durmuş yaa :))) benim kırmızı dudaklarımda çok çirkin durur sanırım
işte bunlarda dün aldığım ojeler ve maskara :)

eee swatchsız olmaz ben çok beğendim öle tek kat sürüp geçtim ona rağmen süper yahu

gösleree geeel :lepi: maşallah rimel de cidden güzelmiş, tabii sürüş tekniği de önemli :lepi::lepi:

Son düzenleme:
magrenta rimel cidden iyi gözüküyo ya .güle güle kullann.bende artık maybellindn başka bişiler kullanmak istiyorum.sen flormarıda tavsiye etmiştin bana daha önce.flormar mı golden rose mu desem ne dersin tatlım??

ay ne güzel durmuş yaa :))) benim kırmızı dudaklarımda çok çirkin durur sanırım

gösleree geeel :lepi: maşallah rimel de cidden güzelmiş, tabii sürüş tekniği de önemli :lepi::lepi:
sürüş tekniğimi yok öle bi teknik kızz acele acele sürdüm geçtim :)) dipten uca kadar çok güzel ayırıo valla çok beğendim

golden rose derim tatlım flormardan daha iyi ben kalın fırçaları çok seviyorum ama ince fırçalar süper gösterio kalıcılık için şimdilik bişi diyemem ama alıp bir dene bence bu zamana kadar nie almamışım diyorum :)a.s.

sürüş tekniğimi yok öle bi teknik kızz acele acele sürdüm geçtim :)) dipten uca kadar çok güzel ayırıo valla çok beğendim

anam ne bilem :)) kimi diyo yok solu sağdan sürücen,sağı soldan sürücen çaprazlamasına :roflol: kimi diyo pudra sürcen önce..kimi diyo düz sürücen ucunu kıvırcan falan fıstıkboshayallersmile..ama sen normal sürüp de böle gözel durmuşsa harbi gözel demek ki :lepi: bir de ben seni nedense esmer düşünmüştüm hep :))

yok maskaraya gelelim :))) gözler şiş kasşlar dağınık kirpiklerde kalalım :)))))

valla beğendim balım yorumlarımı ileticem hatta cmrt daha güzel iletirim uzuuuuuun süre kalıo çünkü :):teytey:

nooooooooooo,hersey cok guzel !

ruj zevklerımız benzerlık gosterıyor canım,bende tea rose'u cok begenmıstım

a.s.

kuşummmmmmmmmmmmm hoşgeldinnn :1hug:

hehe esmermiii :))))) en iyisi albümlerimize bir resim ekleyelim yaww insan merak edio hergün konuşunca :))))

valla canım düz sürdüm dipten uca ama kalın fırçalarsa sağa sola zigzag yapıodum :)bayanssulusmile

kızlar bi zamanlar hayat ağacı dizisi vardı hatırlarsanız..sam in bu ruj rengine bayılırdım..annemin bir ruju vardı ona biraz benzeyen onu kullanmış ve bitirmiştim..
daha sonra catherine arley de benzer renkler buldum kullandım..
tabi 90 lı yıllardan bahsediyorum..halen var mı bilmiyorum..
nerden geldiyse aklıma, şimdi yine bu renk ruj geldi..
sizce nedir bu rengin adı..ve benzer renk tavsiye edebilirmisiniz?

Bu renkler benim renklerim olmadığından bir şey diyemiyorum ama bu soruya Donutım güzel bir yanıt verecektir gördüğünde kaydirigubbakcemile3

Bu renkler benim renklerim olmadığından bir şey diyemiyorum ama bu soruya Donutım güzel bir yanıt verecektir gördüğünde kaydirigubbakcemile3

şu anda benimde rengim değil..çok uzun yıllardır kullanmadım bu rengi..aklıma düştü işte bulunsun diyorum..:1rolleyes:

:roflol::roflol:ay bende kaç zamandır merak ediyorum bunu ve nasıl yapılıdığını soramaya çekiniyodum ya.eyvahedigeldismile

sordum gitti ama öğrendim nasıl yapıldığını :)

güle güle kullan casuletcim :)))) o fırçadan bende de var gerçi henüz fırça kullanmaya alışamadım :)))

ben de kullanmadım daha ama güzel gibi kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktan evet tatlım bende senin gösterdiğin tüm rujlara hayran kalıyorum zaten boshayallersmile

:1hug:

Canımmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan :1hug:

:1hug: :asigim:

canım sanki taba bir kırmızı dogru mudur ? yani ben bakınca oyle gordum ?

rujun rengi çok hoş da o dudak ne öyle?? öpücük mü atıyormuş acaba

maskaraları henuz deneme sansım olmadı,fatale'in rengi incili bir mürdüm,dior azure ise reklama ihtiyacı bile yok sahanee bir maviiii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…