Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım mesela 2 alıntı yapacaksam; önce ilk alıntıyı yapıyorum sonra onu kopyalıyorum, diğer alıntıyı seçiyorum onun altına ilkini yapıştırıyorum böylece alt alta 2 alıntım oluyor ama daha pratik bir yolu da olabilir bu biraz benim uydurmam da olabilir kaydirigubbakcemile3

canım ben de öyle yapıyorum ama daha pratik bir yolu vardır sanki ya. 4-5 tane arka arkaya alıntı yapanlar var. bilen varsa paylaşır artık CADIARZU

Ben de bu şekilde yapıyorum sempatiksalakcinni

canım ben de öyle yapıyorum ama daha pratik bir yolu vardır sanki ya. 4-5 tane arka arkaya alıntı yapanlar var. bilen varsa paylaşır artık CADIARZU

ayyy evet bilenler bizi de aydınlatsın, o zamana kadar da ben uydurma yöntemimle devam! kaydirigubbakcemile3

kızlar bi şi sorcam. şu birkaç tane alıntıyı birden nasıl yapıyosunuz? ben yapamıyorum, tek tek yazıyorum hep

:roflol::roflol:ay bende kaç zamandır merak ediyorum bunu ve nasıl yapılıdığını soramaya çekiniyodum ya.eyvahedigeldismile

arkadaşlar merhabaa.s.

bu topiği yeni gördüm aranızda banada yer varmı bilmiyorum ama sizleri takip edicemden emin olabilirsiniz :))))

hepinize mutlu ve sağlıklı günler dilerimmm..:)))))

arkadaşlar merhabaa.s.

bu topiği yeni gördüm aranızda banada yer varmı bilmiyorum ama sizleri takip edicemden emin olabilirsiniz :))))

Canım gelmişsin kaydirigubbakcemile3 Hoşgeldin biz kokoşların arasına o halde kaydirigubbakcemile3

Ne demek o yer var mı filan... Olmaz olur mu hiç :)

Ben artık dükkanı kapatır kaçarım :)))) kaydirigubbakcemile3 Haydi iyi geceler herkese :)

sağol canım.. geldim. burada çok neşeliye benziyo yazmasam bile okurum hepiniz alemsiniz ayol... çok neşeli burası :)))

herkeze öpücük yolluyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar bi şi sorcam. şu birkaç tane alıntıyı birden nasıl yapıyosunuz? ben yapamıyorum, tek tek yazıyorum hep

Ben de bu şekilde yapıyorum sempatiksalakcinni

ayyy evet bilenler bizi de aydınlatsın, o zamana kadar da ben uydurma yöntemimle devam! kaydirigubbakcemile3

alıntı yapmak istediğiniz yazının altında (Alıntı yap butonunun yanında) MQ butonu varya
ona basın ve en son alıntı yapacağınız yazı içinde alıntı yap butonuna basın böylece kopyala yapıştır yapmadan hepsini alıntılamış olursunuz
çokmu karışık anlattımbilmiyorumkismile
kısaca
5 alıntı yapılacak yazının 4' ü için MQ sonuncusu için alıntı yap diyosunuz hepsi bukaydirigubbakcemile2
arkadaşlar merhabaa.s.

hoşgeldin canım aramıza:teytey:

günaydın bal bademlerimmmmmmmmmmmmolumunekankayizsmile

avon'dan aldığım stick allık ve far fırçası :)
güle güle kullan casuletcim :)))) o fırçadan bende de var gerçi henüz fırça kullanmaya alışamadım :)))
arkadaşlar merhabaa.s.

hoşgeldin canımm yalnız dikkat et bağımlılık yapar :)

hehehe lattecim ne güzel açıklamışsın canımmm :))) kızlar maşallahınız varmış valla nasıl uğraşıyodunuz öle kopyala yapıştır :)))

günaydın bayanlar iyi sabahlar dün iş çıkışı gittim golden rose maskarayı aldım yanındada 2 tane oje aldımmmm :)))) yalnız maskara süpermiş yahuuuu kendi kirpiklerim olduğuna inanamadım :)))))bayanssulusmile aa birde indirime girmiş maskara 6,95 e aldım :)bayanssulusmile:sm_cool:

kızlar bu arada oriflame de renkli nemlendirici çıkarmı ,yeni katalog ta varmış hatta...
deneyeniniz var mı bal dudaklılarkaydirigubbakcemile2

canım hıc bılmıyorum ben,zaten yakında golden rose'da bu işe gırecekmıs.Standttaki kızla konustum,yeni bir ruj serisi de cıkacakmıs.

tea rose...evet o da sahane..nude olupta adamı solgun gostermeyenlerden,aldın ı canım ? paylaşsana bizimle

bana bu tonlar hiçç gitmio
bişey aldınmı fındıkım

bak ama önyargılı olma,tea rose cok soluk oyle kire. gibi bir renk degil balım,gül alt tonları

avon'dan aldığım stick allık ve far fırçası :)

canım gule gule kullannnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…