Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hehehe lattecim ne güzel açıklamışsın canımmm :))) kızlar maşallahınız varmış valla nasıl uğraşıyodunuz öle kopyala yapıştır :)))

günaydın bayanlar iyi sabahlar dün iş çıkışı gittim golden rose maskarayı aldım yanındada 2 tane oje aldımmmm :)))) yalnız maskara süpermiş yahuuuu kendi kirpiklerim olduğuna inanamadım :)))))bayanssulusmile aa birde indirime girmiş maskara 6,95 e aldım :)bayanssulusmile:sm_cool:

resimsiz mascaraya hayırrrr resimsiz mascaraya hayırrrr
annam yahşi cazibedeki simge gibi oldum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
akma felan yapmıo dimi bebeem:hulya:

bak ama önyargılı olma,tea rose cok soluk oyle kire. gibi bir renk degil balım,gül alt tonları

balım ya ben kumralım sankim bu tonlar çok soluk duruyo bende :nazar:
aslında denemek lazım ama dudağıma sürüp bakamıyorum elime sürünce anlayamıyorum:sinifsinif:
body shop tan almıştım enson öyyle duruyo dolapta:kahve:

annam yahşi cazibedeki simge gibi oldum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aslında denemek lazım ama dudağıma sürüp bakamıyorum elime sürünce anlayamıyorum:sinifsinif:

eklicem bidenem eklicem :pPPPP hahahaha anca resimleri atıyorum :) birazdan burda akma konusuna gelince birazdan makyaj yapıcam daha kendime gelemedim akşama kadar yazarım :))) durumubayanssulusmile

canım belkıde sen laura mercier rose denemelisin kumralsan

DSCN9320copy.jpg

bumu balım caramel daha uygun gibi geldi sankimbilmiyorumkismile

resim alıntı*

Son düzenleme:
balım sen zencide swatch koymusun :))))

bak acık kumral bir hatunda durusu

6a00d83420797653ef012876093210970c-800wi

balım sen zencide swatch koymusun :))))

bak acık kumral bir hatunda durusu

6a00d83420797653ef012876093210970c-800wi

bu dudağı bende gördümde çok büzüşük geldiği için koymamıştımkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

güzel duruyor sahiden hem benim dudak rengimde koyu değil sürünce bu ton olur bendede heraldekaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
büzüşük ve bıyıklı :))))) ama renk cok guzel,ben boyle saglıklı goruntuyu cok begenıyorum.

gecen carouselde bır kadın gordum,ruj degil sanki ketcapa bulanmıs gelmıs..yanı ılk once dedım kı bu ne surmus boyle,o kadar feci ki snaki bulamaç..sonra tekin acara girdik beraber.Ordan cıkardı cantadan ruju bir daha surecek baktım ruj Armani,şoklandımm.

nerden aklıma geldi bilemiorum şimdi bu :))))))))))))))))))

Son düzenleme:
işte bunlarda dün aldığım ojeler ve maskara :)

eee swatchsız olmaz ben çok beğendim öle tek kat sürüp geçtim ona rağmen süper yahu

büzüşük ve bıyıklı :))))) ama renk cok guzel,ben boyle saglıklı goruntuyu cok begenıyorum.

gecen carouselde bır kadın gordum,ruj degil sanki ketcapa bulanmıs gelmıs..yanı ılk once dedım kı bu ne surmus boyle,o kadar feci ki snaki bulamaç..sonra tekin acara girdik beraber.Ordan cıkardı cantadan ruju bir daha surecek baktım ruj Armani,şoklandımm.

nerden aklıma geldi bilemiorum şimdi bu :))))))))))))))))))

donutum bak şimdik aklıma düşürdün lakin çilekte ve acw de yok nolcak şimdi:nazar:

arkadaşlar merhabaa.s.

bu topiği yeni gördüm aranızda banada yer varmı bilmiyorum ama sizleri takip edicemden emin olabilirsiniz :))))

hepinize mutlu ve sağlıklı günler dilerimmm..:)))))

canımm hoşgeldin aramıza a.s. :1hug:

alıntı yapmak istediğiniz yazının altında (Alıntı yap butonunun yanında) MQ butonu varya
ona basın ve en son alıntı yapacağınız yazı içinde alıntı yap butonuna basın böylece kopyala yapıştır yapmadan hepsini alıntılamış olursunuz
çokmu karışık anlattımbilmiyorumkismile
kısaca
5 alıntı yapılacak yazının 4' ü için MQ sonuncusu için alıntı yap diyosunuz hepsi bukaydirigubbakcemile2

hoşgeldin canım aramıza:teytey:

günaydın bal bademlerimmmmmmmmmmmmolumunekankayizsmile

Latteciğim, çok güzel açıklamışsın canım aha bak bu mesajı o şekilde yazdım :lepi:

eee swatchsız olmaz ben çok beğendim öle tek kat sürüp geçtim ona rağmen süper yahu

oooo mascara hakkaten güzelmiş bak bakalım akma olcakmı yarın yazarsın
ojelerinide güle güle kullan :hulya:

:sm_confused:

:nazar: :nazar: :nazar:

ay gecınız maskarayıııı,gözlere gelinizzz,maşallah maşallahhhhhhhhhhh :asigim:
yok maskaraya gelelim :))) gözler şiş kasşlar dağınık kirpiklerde kalalım :)))))
oooo mascara hakkaten güzelmiş bak bakalım akma olcakmı yarın yazarsın
ojelerinide güle güle kullan :hulya:

valla beğendim balım yorumlarımı ileticem hatta cmrt daha güzel iletirim uzuuuuuun süre kalıo çünkü :):teytey:

tea rose...evet o da sahane..nude olupta adamı solgun gostermeyenlerden,aldın ı canım ? paylaşsana bizimle

bak ama önyargılı olma,tea rose cok soluk oyle kire. gibi bir renk degil balım,gül alt tonları

Yok Donutcum almadım ama her an alabilirim, dün strawberry de görmüştüm kaydirigubbakcemile3 ama gerçekten şahane bir renk hafif pembemsi ya solgun göstermiyor :)

güle güle kullan casuletcim :)))) o fırçadan bende de var gerçi henüz fırça kullanmaya alışamadım :)))

hoşgeldin canımm yalnız dikkat et bağımlılık yapar :)

hehehe lattecim ne güzel açıklamışsın canımmm :))) kızlar maşallahınız varmış valla nasıl uğraşıyodunuz öle kopyala yapıştır :)))

günaydın bayanlar iyi sabahlar dün iş çıkışı gittim golden rose maskarayı aldım yanındada 2 tane oje aldımmmm :)))) yalnız maskara süpermiş yahuuuu kendi kirpiklerim olduğuna inanamadım :)))))bayanssulusmile aa birde indirime girmiş maskara 6,95 e aldım :)bayanssulusmile:sm_cool:

Ya sorma canım yaa işte insan bilmeyince nasıl yapıldığını böyle uğraşıyor işte koyala-yapıştır filan :KK1: Güle güle kullan tatlım aldıklarını bayanssulusmile golden rose ojelere bayılıyorum ben :asigim:

DSCN9320copy.jpg

bumu balım caramel daha uygun gibi geldi sankimbilmiyorumkismile

resim alıntı*

kızlar bende rose rengini çok beğendim :asigim:

aahhh magrentacım resmini şimdi gördüm, gözlerinin maşallahı var canım :nazar:

mascara da süper olmuş...bayaa uzatmış kirpiklerini

Son düzenleme:
yok maskaraya gelelim :))) gözler şiş kasşlar dağınık kirpiklerde kalalım :)))))

valla beğendim balım yorumlarımı ileticem hatta cmrt daha güzel iletirim uzuuuuuun süre kalıo çünkü :):teytey:

bencede mascaraya bakalım nooolmuş yani gözleri yeşilse:dilcikar: :dilcikar:
benimde açık kahve güneşe bakınca ela oluo ağlayınca yeşilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Yirim seniopuyorumnanaktan
Rabbim sahibine bağışlasın magrentamıolumunekankayizsmile

aahhh magrentacım resmini şimdi gördüm, gözlerinin maşallahı var canım :nazar:

mascara da süper olmuş...bayaa uzatmış kirpiklerini
Saol canım süper uzattı sanki takma kirpik var bi acayip hissediyorum yahuuu :)))
bencede mascaraya bakalım nooolmuş yani gözleri yeşilse:dilcikar: :dilcikar:
benimde açık kahve güneşe bakınca ela oluo ağlayınca yeşilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Yirim seniopuyorumnanaktan
Rabbim sahibine bağışlasın magrentamıolumunekankayizsmile

heheh yeşil diiil kız maviiii koyu mavi amaaa :))) hereksin kendine göre güzelliği var yahuuuu demeyin öleee :)))) önemli olan insannın kendiğini beğenmesi mesela donutcumunda dudaklara bayılıyorum bennn :))))

senide sevdiğine bağışlasın kızz lattem yerim seni :p

Son düzenleme:
X