Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
donutçum güle güle kullan olumunekankayizsmile,mavi ne müthiş duruyor öyle sempatiksalakcinni

maskaraları henuz deneme sansım olmadı,fatale'in rengi incili bir mürdüm,dior azure ise reklama ihtiyacı bile yok sahanee bir maviiii...

dsc03813g.jpg

dsc03814f.jpg

dsc03815q.jpg

canım hepsine bayıldım bayıldımmm, bayanssulusmile
Mavi rimel bende arada bir sürüyorum çok hoş oluyor, bende Isa Doranın mavi rimeli var, rengi çok hoş ama formülünü pek beğenmiyorum kirpiklerime yapışıp kalıyor :KK43: sürerken bayaa bir uğraştırıyor bende sadece alt kirpiklerime sürüyorum artık...
Neyse çok uzattım kaydirigubbakcemile3 memnun kalırsan haber ver canım Dior Azure alayım bende...

:dance:hihoyyyt:sm_cool:delikafadulden
donut aklıma bişi geldi senin bu rimeli görüp vurulunca...akannehir
şimdi bitmiş rimelimize, gece mavisi bir toz far ile göz damlasını ,kıvam açısından da 3-5 damlada zeytinnyağı yada badem yağını damlatsak nasıl olur?,denemem lazım bunu şimdi aklıma düştü benim benim iyi mi :eek::jeyyar:

donutçum güle güle kullan olumunekankayizsmile,mavi ne müthiş duruyor öyle sempatiksalakcinni

canım tesekkur ederımm

canım hepsine bayıldım bayıldımmm, bayanssulusmile
Mavi rimel bende arada bir sürüyorum çok hoş oluyor, bende Isa Doranın mavi rimeli var, rengi çok hoş ama formülünü pek beğenmiyorum kirpiklerime yapışıp kalıyor :KK43: sürerken bayaa bir uğraştırıyor bende sadece alt kirpiklerime sürüyorum artık...
Neyse çok uzattım kaydirigubbakcemile3 memnun kalırsan haber ver canım Dior Azure alayım bende...

:)))))))))) yok yok olurmu :)))
tamam canım hemen sana haber ucaracagım :)))

şimdi bitmiş rimelimize, gece mavisi bir toz far ile göz damlasını ,kıvam açısından da 3-5 damlada zeytinnyağı yada badem yağını damlatsak nasıl olur?,denemem lazım bunu şimdi aklıma düştü benim benim iyi mi :eek::jeyyar:

Allahım nerden aklına gelirrrrrrrrr,seni kimyager yapmamız lazımmıs Nilcim kaydirigubbakcemile3

valla inan hic bilmiyorum nasıl olur,zeytinyagı veya bademyagı sence agırlastırmaz mı kirpikleri ?

2.jpg

kızlar bi zamanlar hayat ağacı dizisi vardı hatırlarsanız..sam in bu ruj rengine bayılırdım..annemin bir ruju vardı ona biraz benzeyen onu kullanmış ve bitirmiştim..
daha sonra catherine arley de benzer renkler buldum kullandım..
tabi 90 lı yıllardan bahsediyorum..halen var mı bilmiyorum..
nerden geldiyse aklıma, şimdi yine bu renk ruj geldi..
sizce nedir bu rengin adı..ve benzer renk tavsiye edebilirmisiniz?

canım bu ruj benım aklıma Mac Chili'yi getirdi.

chili2.jpg

Nil'cim çok yaratıcı bir fikir gerçekten, nasıl olacak acaba? CADIARZU

canım tesekkur ederımm

:)))))))))) yok yok olurmu :)))
tamam canım hemen sana haber ucaracagım :)))

Allahım nerden aklına gelirrrrrrrrr,seni kimyager yapmamız lazımmıs Nilcim kaydirigubbakcemile3

valla inan hic bilmiyorum nasıl olur,zeytinyagı veya bademyagı sence agırlastırmaz mı kirpikleri ?

opuyorumnanaktan bayanssulusmile

bilmem ki ,kurur o 3-5 damla ya o karışımın içinde,artı belki gürleştiri de accık ...bayanssulusmile
ne bilim aklıma geldi valla-tatlicadiarzu-

Nil'cim çok yaratıcı bir fikir gerçekten, nasıl olacak acaba? CADIARZU

opuyorumnanaktan bayanssulusmile

bilmiom ki ,ama bence olur ..ben bakarım son haline onun kıvamı için sağlıklı doğal bişiler bulur ,kıvamı hal ederim sanırım :KK1:delikafadulden

maskaraları henuz deneme sansım olmadı,fatale'in rengi incili bir mürdüm,dior azure ise reklama ihtiyacı bile yok sahanee bir maviiii...

dsc03813g.jpg

dsc03814f.jpg

dsc03815q.jpg

Ayyyyy canımmmm şahane görünüyorlar çok canım istedi bunlardaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :jeyyar: kaydirigubbakcemile3 Güle güle kullan hayatım... Mavi olay bir şeye benziyor. Senin icelarla nasıl olur acaba sırnaşık şey

canımm tesekkur ederım,valla yarın bir deneyecegim bakalım nasıl olacak.Buarada jet hızıyla geldıler cok sasırdım

canımm tesekkur ederım,valla yarın bir deneyecegim bakalım nasıl olacak.Buarada jet hızıyla geldıler cok sasırdım

Canım dene ama foto çekip bana da göster noooluuuurrr :)))
Kaç günde geldiler hayatım? Bir de bir şey daha sorucam... Bu çilekte c.tesi iş günü sayılıyor muuu??? :kedi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu hatun tam yaratıcı yahuuuu :eek: Vallahi dene canım neden olmasın... :lepi:

yaaanii benzer..hatunun dudağındaki biraz koyusu gibi..

canım o koydugun fotonun kalitesi biraz farklı,karanlık bir ortam cekimi bir de,diger ruj gun ısıgında cekılmıs.sanırım farkı burdan,dene istersen chilliyi.bence begenırsın

Canım dene ama foto çekip bana da göster noooluuuurrr :)))
Kaç günde geldiler hayatım? Bir de bir şey daha sorucam... Bu çilekte c.tesi iş günü sayılıyor muuu??? :kedi:

tabi canım elbette atarım ,4 unde cıkmıs bugun elımdeydı.5 gun yani bence super cilek :)))
cumartesi iş gununden sayılmıor balım.

Son düzenleme:
canım o koydugun fotonun kalitesi biraz farklı,karanlık bir ortam cekimi bir de,diger ruj gun ısıgında cekılmıs.sanırım farkı burdan,dene istersen chilliyi.bence begenırsın

tabi canım elbette atarım ,4 unde cıkmıs bugun elımdeydı.5 gun yani bence super cilek :)))

yaa ne güzel benim allığım hala gelmedi :1no2: ayın 4 ünde çıkmıştı o da ama offf ptt offf! :eek:lmaz:

güle güle kullan kuzum
rujların markası ne uyku sersemi anlayamadım ..
bide renklerinin svoçlarını ko kuzum
bide ne kadara aldın ..

ay bide kızlar bende kist vardı .. doom kontrol kullanıyodum .. doktor ilaç bitince 7 gün ara ver didi .. ara verince 1-2 gün sonra regl olcan didi ..
dün sonuncuyu kullandım dün akıntı vardı ama kahverengi sanki kist aktı gitti dedim .. daaha ilaçta bitmemişti .. bugün regl oldum :KK43: bi gariplik mi var bende ya .. eyvahedigeldismile

:))) Valla iyi olmuş hayatım... Bekliyorum fotoyu da... :1hug: Hee bir de o rujların swatchlarını tabiiii, şahane görünüyorlar :)))))) Gözüm döndüüüüüüüüüüü..............

Son düzenleme:
ben makyaj yapmıyorum ama size bayıldım takipteyim...harkisınız yiyesim geldi sizi...paylaşacak bişeyim olmasada okurum artık sizi...tebrikler..alkisalkisalkis

X