Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bi açılıyo sorma donutum
geçen spor ama çok şık geldim
makkajda yaptım
günün konusu abatu hanım 10 yaş gençleşmiş
çok güzel olmuş yahu idi
ben günün konusu olmak istemiyom sempatiksalakcinni
neyyyyy hehehehehe ayy süper moral olur yahuuuuuuu :)
unutuyom kuşum girmeyi
teksas gibim bi işyerim var
vukuatlı :)

enemmmmm vukuatlımııııı aman dikkat canım :):eek:lmaz:

ben de uzun zaman sonra avon'dan bir allık bi de far fırçası aldım. foto eklicem inş.

kızlar bu arada oriflame de renkli nemlendirici çıkarmı ,yeni katalog ta varmış hatta...
deneyeniniz var mı bal dudaklılarkaydirigubbakcemile2

ya peachlerinin hepsi sahane balım ya

ay milletin gözü gönlü açılsınnn,ne bencil kadınsın yahu :KK1:

Evet canım peachlerin hepsi şahane gerçekten de a.s....ben de peach passion var o da şahane bir renk :asigim:
Tender Peach'de çooook güzel....ay bu rujların hepsi güzel eyvahedigeldismile

bu arada bugün istinye parka gittim veeee YSL standına uğradım :) Silky Apricot'a baktım, rengi çok hoş sahiden ama her zamanki gibi dudağıma sürmedim bilmiyorumkismile
bir de "148 Tea Rose" vardı ki ona aşık oldum tam aradığım nude renk.boshayallersmile

Uploaded with ImageShack.us

Evet canım peachlerin hepsi şahane gerçekten de a.s....ben de peach passion var o da şahane bir renk :asigim:

bu arada bugün istinye parka gittim veeee YSL standına uğradım :) Silky Apricot'a baktım, rengi çok hoş sahiden ama her zamanki gibi dudağıma sürmedim bilmiyorumkismile
bir de "148 Tea Rose" vardı ki ona aşık oldum tam aradığım nude renk.boshayallersmile

bana bu tonlar hiçç gitmio:nazar:
bişey aldınmı fındıkım

bana bu tonlar hiçç gitmio:nazar:
bişey aldınmı fındıkım

yok be kuzum almadım, zaten acelem vardı sırf 2 renge baktım sonra satıcılar gelmeden kaçtım :)
Bana da bu tonlar daha iyi gidiyor canım boshayallersmile nude rujlarla aram çok iyi.
Koyu rujlar çok sırıtıyor, hele bir de göz makyajı olunca; hem göz makyajı, hem koyu ruj hiç olmuyor benim yüzümde...

fotok.png

avon'dan aldığım stick allık ve far fırçası :)

yok be kuzum almadım, zaten acelem vardı sırf 2 renge baktım sonra satıcılar gelmeden kaçtım :)
Bana da bu tonlar daha iyi gidiyor canım boshayallersmile nude rujlarla aram çok iyi.
Koyu rujlar çok sırıtıyor, hele bir de göz makyajı olunca; hem göz makyajı, hem koyu ruj hiç olmuyor benim yüzümde...

iyi yapmışsın satıcılara deli oluyorum insanın tepesinde bitiyolarkaydirigubbakcemile2

fotok.png

avon'dan aldığım stick allık ve far fırçası :)

güle güle kullan tatlımkaydirigubbakcemile2

cafelatte, Angelica_ foto pek net çıkmadı ama yine de anlaşılıyor sanırım. sağolun şekerlerim opuyorumnanaktan

Ay deme demeeeeeeee delikafadulden İyice sabırsızlanıyorum canııımmmm :sm_cool:
Bu arada 148e baktım ve çarpıldım resmen :1shok: Bu da tam benlik bir parça sempatiksalakcinni Sanırım yakında YSL kolik olacağım!!!

Hahaha ahh bu satıcılar aaahhh kaydirigubbakcemile3
Tatlıcım esasen ben, hem göz makyajını, hem de iddialı renkte bir ruju aynı anda kullanmayı hiç kimseye yakıştırmıyorum... Estetikten ziyade, göz yorucu oluyor... :1no2:

Mesela kırmızı bir ruj sürülecekse, çok yoğun olmayan bir rimel göz için yeterli. Ya da smoken eyes yapıldıysa nude bir ruj hafiften dokundurulsa kafidir... Ben azıcık ayarı kaçırayım anında maymuna dönerim -tatlicadiarzu-

Canım tekrar güle güle kullan. Denedin mi? Nasıl bir şey bu?

evet canım. uygulaması çok zor gelmedi. hem ruj hem allık gibi kullanılabilir.
yanağıma birkaç darbe, sonra parmağımla hafifçe yaydım, belki fırçayla da kullanılabilir. iyi renk verdi, ben zaten beyazım, ne sürsem parlıyo boshayallersmile

Ay deme demeeeeeeee delikafadulden İyice sabırsızlanıyorum canııımmmm :sm_cool:
Bu arada 148e baktım ve çarpıldım resmen :1shok: Bu da tam benlik bir parça sempatiksalakcinni Sanırım yakında YSL kolik olacağım!!!

Hahaha ahh bu satıcılar aaahhh kaydirigubbakcemile3
Tatlıcım esasen ben, hem göz makyajını, hem de iddialı renkte bir ruju aynı anda kullanmayı hiç kimseye yakıştırmıyorum... Estetikten ziyade, göz yorucu oluyor... :1no2:

Mesela kırmızı bir ruj sürülecekse, çok yoğun olmayan bir rimel göz için yeterli. Ya da smoken eyes yapıldıysa nude bir ruj hafiften dokundurulsa kafidir... Ben azıcık ayarı kaçırayım anında maymuna dönerim -tatlicadiarzu-

Canımmm için rahat olsun Silky Apricot gerçekten şahane bir renk :asigim: eminim sana da çoook yakışacaktır tatlım... opuyorumnanaktan
148 de çok güzel canım yaa tam doğal nude bir pembe ona da bayıldım resmen...

Tatlım bu arada yazdıklarına %100 katılıyorum, bana da çok iddialı geliyor koyu göz makyajı + koyu ruj ikilisi. Belki podyum makyajı olarak filan olur ama günlük hayatta ıh ıhh hiç tarzım değil! Malum bende göz makyajını çok seven biri olduğumdan nerede nude ruj ona koşuyorum :KK1:

yanağıma birkaç darbe, sonra parmağımla hafifçe yaydım, belki fırçayla da kullanılabilir. iyi renk verdi, ben zaten beyazım, ne sürsem parlıyo boshayallersmile

ne güzel pratik bir ürünmüş canım bayanssulusmile
bende beyaz tenliyim tatlım seni çok iyi anlıyorum, hele ki allık sürerken çok dikkatli olmam lazım heidi gibi olurum valla kaydirigubbakcemile3

bende beyaz tenliyim tatlım seni çok iyi anlıyorum, hele ki allık sürerken çok dikkatli olmam lazım heidi gibi olurum valla kaydirigubbakcemile3

evet canım o sebepten şeftali tonları tercih ediyorum ben. pembeleri sürünce
çok yapay duruyor, aynen heidi gibi delikafadulden

Kızlar ben de alabildiğine beyazım, bende de en hafif renk bile göze çarpar... Mesela allık yerine en açık tondan pudra kullanırım ben bazen :)))

Canımmm için rahat olsun Silky Apricot gerçekten şahane bir renk :asigim: eminim sana da çoook yakışacaktır tatlım... opuyorumnanaktan
148 de çok güzel canım yaa tam doğal nude bir pembe ona da bayıldım resmen...

Tatlım bu arada yazdıklarına %100 katılıyorum, bana da çok iddialı geliyor koyu göz makyajı + koyu ruj ikilisi. Belki podyum makyajı olarak filan olur ama günlük hayatta ıh ıhh hiç tarzım değil! Malum bende göz makyajını çok seven biri olduğumdan nerede nude ruj ona koşuyorum :KK1:

vereliniortak opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

kızlar bi şi sorcam. şu birkaç tane alıntıyı birden nasıl yapıyosunuz? ben yapamıyorum, tek tek yazıyorum hep

X