Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Giorgio Armani "Eyes to Kill" farlarına bayıldımmm, mascarası da şahane görünüyor :asigim:
ABD'de bile farların fiyatları 58 $...Türkiyede artık kimbilir kaça satılıyordur?! Bu kadar yüksek bir fiyata değeceğini sanmıyorum ama yine de çok güzel görünüyorlar!

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Giorgio Armani "Eyes to Kill" farlarına bayıldımmm, mascarası da şahane görünüyor :asigim:
ABD'de bile farların fiyatları 58 $...Türkiyede artık kimbilir kaça satılıyordur?! Bu kadar yüksek bir fiyata değeceğini sanmıyorum ama yine de çok güzel görünüyorlar!

Offf... Özellikle morlu olan çok çarpıcı görünüyorrrrr delikafadulden

Ve evet rimel de pek güzele benziyor... boshayallersmile

Offf... Özellikle morlu olan çok çarpıcı görünüyorrrrr delikafadulden

Ve evet rimel de pek güzele benziyor... boshayallersmile

ayy evet canım, daha da renk seçenekleri var; mavi, pembe...
Bende böylece fark ettim ki Armani markasına ait hiç bir kozmetik ürün kullanmamışım (Armani Code dışında ama o sayılmaz, o parfüm :)

Keşke Türkiyede bu kadar pahalıya satılmasa herşey neredeyse yurtdışının 2-3 katı fiyatına satılıyor, çok kızıyorum :eek:lmaz:

Görüntü güzel ama çok pahalı verilmez :)))
maskarada maşallah benefitten bile kalın uçlu yahuuuubayanssulusmile

ayy evet canım, daha da renk seçenekleri var; mavi, pembe...
Bende böylece fark ettim ki Armani markasına ait hiç bir kozmetik ürün kullanmamışım (Armani Code dışında ama o sayılmaz, o parfüm :)

Keşke Türkiyede bu kadar pahalıya satılmasa herşey neredeyse yurtdışının 2-3 katı fiyatına satılıyor, çok kızıyorum :eek:lmaz:

Mavisi de güzeldir eminiimmmm :asigim:

Evet di mi biz Türkiye'de ekstra ekstra kazıklanıyoruz :eek:klava:

Görüntü güzel ama çok pahalı verilmez :)))
maskarada maşallah benefitten bile kalın uçlu yahuuuubayanssulusmile

kesinlikle magrenta'cığım çok pahalı, sinir oldum zaten fiyatı görünce :dilcikar:

Mavisi de güzeldir eminiimmmm :asigim:

Evet di mi biz Türkiye'de ekstra ekstra kazıklanıyoruz :eek:klava:

Evet canım ya bütün markalar yurtdışındakinin 2-3 katına satıyor, tamam yani gümrük masrafları vergisi vs var ama yani o kadar pahalı olunca da insan alırken 2-3 kere düşünüyor...MAC filan resmen ABD de neredeyse ucuz makyaj sınıfına giriyorken bizde lüks makyaj segmentinde...bir ruj 38 TL olmuş yani...artık zam yapa yapa bir hal oldular :eek:lmaz:

kesinlikle magrenta'cığım çok pahalı, sinir oldum zaten fiyatı görünce :dilcikar:

Evet canım ya bütün markalar yurtdışındakinin 2-3 katına satıyor, tamam yani gümrük masrafları vergisi vs var ama yani o kadar pahalı olunca da insan alırken 2-3 kere düşünüyor...MAC filan resmen ABD de neredeyse ucuz makyaj sınıfına giriyorken bizde lüks makyaj segmentinde...bir ruj 38 TL olmuş yani...artık zam yapa yapa bir hal oldular :eek:lmaz:

Aynen, çok sinir bozucu. Kendimi enayi gibi hissettiğim çok oluyor... Maalesef aynı şey giyim-kuşamda da geçerli... Hatta her türlü tüketim grubunda geçerli... :eek:klava:

vuuuuuuuuuuuudelikafadulden 2. resimdeki sol baştakiyle aşk yaşıyorum şuaaannn:nazar:

Aynen, çok sinir bozucu. Kendimi enayi gibi hissettiğim çok oluyor... Maalesef aynı şey giyim-kuşamda da geçerli... Hatta her türlü tüketim grubunda geçerli... :eek:klava:

Evet canım yaa ama ne yaparsın işte ihtiyaçtan mecbur alıyoruz...yine giyim kuşamda sezon sonlarında %50 indirim filan yapıyorlar da ancak normal fiyatına geliyor ürünler!

heyyttttttttttt kendinize gelin bakem makul şeylerele aşk yaşayın aaaaaaaaaaa bunların fiyatı uçmaktan öte fırlamış yahuuuuuuuuuuuu alsanaalsanasmile

En güzel aşk zor olanmış Magrentaaaaaa boshayallersmile sempatiksalakcinni

bende onu çok beğendim latteciğim...renkler şahane! :asigim:

Ben de mor olanla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:asigim::asigim:

heyyttttttttttt kendinize gelin bakem makul şeylerele aşk yaşayın aaaaaaaaaaa bunların fiyatı uçmaktan öte fırlamış yahuuuuuuuuuuuu alsanaalsanasmile

binti şey nolllcak:dilcikar::dilcikar:

kkesinlikle katılıyorumopuyorumnanaktan

Aaaa... Güle güle kullan canım... Mürdüm rimeli çok merak ediyorum yahu...

canımben guzel olacagını dusunuyorum,gelınce paylasacagım

Aaaa ohaoldumsmile

Magrentacım aslında Seyhan'ın söylediği doğru, mascarada kirpik yapısı çok önem arzediyor... Benim kirpiklerim üstüne yatmadığım sürece rimel sürmesem de düzgündür... :kedi: Belki de o yüzden memnun kaldım... Ama kötü olan mascaara bende de kötü oluyor. Mesela Lancome Hypnose düzgün olan kirpiğimi bile yamultmayı başarmıştı kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

hypnoseeee ve spider webs kaydirigubbakcemile3

canım güle güle kullan, benim fırçam çok o yüzden şimdilik bunu es geçiyorum ama iyiymiş fırçalar, fiyatları da çok uygun...boshayallersmile

benımde var evde kabukilerim ama kabuki fırcaya resmen zaafım var,tutamadım kendımı balım ya

ooooo daha gelmedimi söyelmion bizeeee benefittede gördüm mor gibi bayıldım bayıldım ama süremem ki :KK43:

alla alla genelde çok memnunlar ama evet kişiden kişiye değişir denemek lazım :)
ben de alayım şu golden rose'u bariiiiii

hehehe o kadar kişi beğenmiş lancome'u yahu sen nie beğenmion :pPPP
gerçekten kirpik yapısı önemli :))))

ay surersın yahu ne olacakkkk,ınan bana oyle cart durmuyorlarr

Magrentacım bende şu an Lancome Virtuose var 1 tane, kahverengi... O mükemmel mesela... Ama Hypnose iğrençti tek kelimeyle... Donut da aynı şeyi söylüyor. Ama kullanıp müptelası olanlar da var... Rimelde gerçekten kirpik yapısı çok mühim sositososito

Virtuose evet sahane..ama hypnose tayfası ıkıye ayrılıyor,ya sevıoruz ve nefret edıoruz..keza ben nefret edıorum

canım ecotools fırçalar hakkında süper yorumlar duydum ancak TR de çok pahalı satılıyor
birkaç yurt dışı sitesinde satılıyor ama TR'ye shipping yok maalesefohaoldumsmile

tatlım clinique kullanıyorum bence harika bugüne kadar hiçbir mascaramın dibini bulamazken cliniqu mascaram bitmek üzere fakat sen dolgunluk istiyormuşsun öyle aman aman bi dolgunluk etkisi yok haberin olsun:hulya:

golden rose almaya gidip gene başka şey alıyım demekaydirigubbakcemile3

kuşum limangodan aldım ben bugun,kampanası var.

ecotools2.jpg

ecotools-kabuki-300x224.jpg

bu ikisinden almış bulunmaktayım kızlar :asigim:

güle güle kullan tatlımm:)

canım cok tesekkurler

donutcum buarada geçtiğimiz günlerde tavsiyen üzerine shiseido pureness pudra aldım en açık tonunu 10 numara yani fakat bende koyu durdu tatlım ya:S en açık rengi bile.fişinide atmıştım nasıl olsa çok güvenerek almıştım sorun çıkmaz diye düşündüm pudra çok iyi fakat işte tonu uymadı bana..çok üzüldüm ya

inanamıyorum..bende beyazım dıye gecınıyorum Allah Allah acayip sasırdım..O zaman sen Nicole gibi falansın canım ?

Keske tonunu deneseydın canım almadan..tuh uzuldum şimdi.

cok guzeller ama neyseki far sevmeyen ve yakısmayan bir insanım,yırttım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

heheheh zor olsun canım ama bu kadar değil yahuuuuuuuuu
:asigim::asigim:

binti şey nolllcak:dilcikar::dilcikar:

kkesinlikle katılıyorumopuyorumnanaktan
ney pintimiiiiiiiiiiiiiii hehehe evet benimmmmm :))) birilerinin pinti olması lazım yahu toplanıp alırsınız şimdi siz bunları
canımben guzel olacagını dusunuyorum,gelınce paylasacagım

hypnoseeee ve spider webs kaydirigubbakcemile3

benımde var evde kabukilerim ama kabuki fırcaya resmen zaafım var,tutamadım kendımı balım ya

ay surersın yahu ne olacakkkk,ınan bana oyle cart durmuyorlarr

Virtuose evet sahane..ama hypnose tayfası ıkıye ayrılıyor,ya sevıoruz ve nefret edıoruz..keza ben nefret edıorum

kuşum limangodan aldım ben bugun,kampanası var.

canım cok tesekkurler

inanamıyorum..bende beyazım dıye gecınıyorum Allah Allah acayip sasırdım..O zaman sen Nicole gibi falansın canım ?

Keske tonunu deneseydın canım almadan..tuh uzuldum şimdi.

cok guzeller ama neyseki far sevmeyen ve yakısmayan bir insanım,yırttım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

enemmmm bir de kabuki zaafın mı varrrrr yaw aç şu bloğu yorma bizi yawww :p

kaydirigubbakcemile3 :KK1:

Değil mi ama?! sempatiksalakcinni

enemmmm bir de kabuki zaafın mı varrrrr yaw aç şu bloğu yorma bizi yawww :p

Yaa evet Donutcum açsın bloğunu, güzel güzel rujlarının resimlerini koysun bende heyecanla bekliyorum a.s.

ya bunun bebek kabukisi varmıs yerim ben onu yerimmmm

opuyorumnanaktan

insallah acacagım valla , offf opuyorumnanaktan

X