Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hayvan testi anladım..haklısın..bence benefiti dene ama sonucta makyaj agırlıklı bir marka ve bu konuda gayet iyiler

hayvan testi anladım..haklısın..bence benefiti dene ama sonucta makyaj agırlıklı bir marka ve bu konuda gayet iyiler

:)))) araştırıyorum netten pek memnun kalmamış kimse benefitten fırçası çok büyükmüş sürerken heryer dağılıyormuş falanmış filanmış :)))
birazda clinique'i araştırıyorum bakalım rimelde almam lazım artık benimki bir işe yaramıo :KK43:

cnm benim artık bende burdayım o zaman:)çok özlemiştim sizi ya gerçekten çok sevindim tatlımopuyorumnanaktan

Hoşgeldin o zaman canııımmmmm opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

guzeller gunaydınnnnnnnnnnnnnnn

Günaydın Donutııımmmm, günaydın diğer kokoşlaaarrrr kaydirigubbakcemile3

ecotools2.jpg

ecotools-kabuki-300x224.jpg

bu ikisinden almış bulunmaktayım kızlar :asigim:

Ay canım çok güzel görünüyorlar, güle güle kullan alkisalkisalkis Kaç paraya aldın bunları? :uhm:

kızlar bişi sorucam maskara alıcam çilekten benefit badgal mı alayım clininque high impactmi?
dolgun göstersin istiom bennn :)))

Canım Benefit ben de denemedim, ama Clinique'inkini denemiştim. Baya iyiydi... boshayallersmile

canım ıkısıne 80 verdım,ama yorumları cok ıyıydı.Bende acıkcası bayılıyorum boyle ekolojik urunlere,hle ki mevzu kabukiyse :)))

canım ıkısıne 80 verdım,ama yorumları cok ıyıydı.Bende acıkcası bayılıyorum boyle ekolojik urunlere,hle ki mevzu kabukiyse :)))

Canım esasen herkese lazım kabuki fırça... 80 TL de iyiymiş ayrıca. Neredeyse tek fırça satılıyor o fiyata normalde... boshayallersmile

Hoşgeldin o zaman canııımmmmm opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

Günaydın Donutııımmmm, günaydın diğer kokoşlaaarrrr kaydirigubbakcemile3

Ay canım çok güzel görünüyorlar, güle güle kullan alkisalkisalkis Kaç paraya aldın bunları? :uhm:

Canım Benefit ben de denemedim, ama Clinique'inkini denemiştim. Baya iyiydi... boshayallersmile

hımmmmm hangisini denemiştin high impactimi? keşke gidip deneme boyunu alsaydım değiştirme kampanyasında şimdi böle düşünmezdim :KK43:

hımmmmm hangisini denemiştin high impactimi? keşke gidip deneme boyunu alsaydım değiştirme kampanyasında şimdi böle düşünmezdim :KK43:

Canım şimdi emin olmak için tekrar baktım netten. Evet High Impact denedim. Boyaması ve şekil vermesi baya iyiydi diye hatırlıyorum... boshayallersmile

Canım şimdi emin olmak için tekrar baktım netten. Evet High Impact denedim. Boyaması ve şekil vermesi baya iyiydi diye hatırlıyorum... boshayallersmile

saol canım :))) bugün iş çıkışı fırsatım olursa golden rose denicem onuda çok merk ediyordum o arada da benefit mi clinique'mi ona karar verir alırım :)kaydirigubbakcemile3

Bende gecen gun cılekten rimel aldım,lancome'un murdumunu denemek istedim.Bir de Diorshow Unlimited Mascara azure aldım.Dior Show dan oyle farkli ki fırcası,dior show odun gibiydi.

Bende gecen gun cılekten rimel aldım,lancome'un murdumunu denemek istedim.Bir de Diorshow Unlimited Mascara azure aldım.Dior Show dan oyle farkli ki fırcası,dior show odun gibiydi.

Aaaa... Güle güle kullan canım... Mürdüm rimeli çok merak ediyorum yahu...

saol canım :))) bugün iş çıkışı fırsatım olursa golden rose denicem onuda çok merk ediyordum o arada da benefit mi clinique'mi ona karar verir alırım :)kaydirigubbakcemile3

Dene canım, Golden Rose'unki nasılmış bakalım boshayallersmile

Son düzenleme:

arkadasimdan high impacti bi alip sürdüm hic begenmedim kirpiklerim sag sol karma karisik oldu :)

herkesin kiprik yapisina göre, ben sahsen golden rose 3 d yi cok begeniyorum kirmizi olani sempatiksalakcinni

arkadasimdan high impacti bi alip sürdüm hic begenmedim kirpiklerim sag sol karma karisik oldu :)

herkesin kiprik yapisina göre, ben sahsen golden rose 3 d yi cok begeniyorum kirmizi olani sempatiksalakcinni

Aaaa ohaoldumsmile

Magrentacım aslında Seyhan'ın söylediği doğru, mascarada kirpik yapısı çok önem arzediyor... Benim kirpiklerim üstüne yatmadığım sürece rimel sürmesem de düzgündür... :kedi: Belki de o yüzden memnun kaldım... Ama kötü olan mascaara bende de kötü oluyor. Mesela Lancome Hypnose düzgün olan kirpiğimi bile yamultmayı başarmıştı kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

ooooo daha gelmedimi söyelmion bizeeee benefittede gördüm mor gibi bayıldım bayıldım ama süremem ki :KK43:

alla alla genelde çok memnunlar ama evet kişiden kişiye değişir denemek lazım :)
ben de alayım şu golden rose'u bariiiiii
Aaaa ohaoldumsmile

Magrentacım aslında Seyhan'ın söylediği doğru, mascarada kirpik yapısı çok önem arzediyor... Benim kirpiklerim üstüne yatmadığım sürece rimel sürmesem de düzgündür... :kedi: Belki de o yüzden memnun kaldım... Ama kötü olan mascaara bende de kötü oluyor. Mesela Lancome Hypnose düzgün olan kirpiğimi bile yamultmayı başarmıştı kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

hehehe o kadar kişi beğenmiş lancome'u yahu sen nie beğenmion :pPPP
gerçekten kirpik yapısı önemli :))))

Magrentacım bende şu an Lancome Virtuose var 1 tane, kahverengi... O mükemmel mesela... Ama Hypnose iğrençti tek kelimeyle... Donut da aynı şeyi söylüyor. Ama kullanıp müptelası olanlar da var... Rimelde gerçekten kirpik yapısı çok mühim sositososito

ecotools2.jpg

ecotools-kabuki-300x224.jpg

bu ikisinden almış bulunmaktayım kızlar :asigim:

canım ecotools fırçalar hakkında süper yorumlar duydum ancak TR de çok pahalı satılıyor
birkaç yurt dışı sitesinde satılıyor ama TR'ye shipping yok maalesefohaoldumsmile

kızlar bişi sorucam maskara alıcam çilekten benefit badgal mı alayım clininque high impactmi?
dolgun göstersin istiom bennn :)))
tatlım clinique kullanıyorum bence harika bugüne kadar hiçbir mascaramın dibini bulamazken cliniqu mascaram bitmek üzere fakat sen dolgunluk istiyormuşsun öyle aman aman bi dolgunluk etkisi yok haberin olsun:hulya:

golden rose almaya gidip gene başka şey alıyım demekaydirigubbakcemile3

canım ecotools fırçalar hakkında süper yorumlar duydum ancak TR de çok pahalı satılıyor
birkaç yurt dışı sitesinde satılıyor ama TR'ye shipping yok maalesefohaoldumsmile

tatlım clinique kullanıyorum bence harika bugüne kadar hiçbir mascaramın dibini bulamazken cliniqu mascaram bitmek üzere fakat sen dolgunluk istiyormuşsun öyle aman aman bi dolgunluk etkisi yok haberin olsun:hulya:

golden rose almaya gidip gene başka şey alıyım demekaydirigubbakcemile3

heheheh yok bildiğin maskara alıcam hatta nail corector alıcam ojeyi güzel süremeyen birinin mutlaka edinmesi gerek :))) kendime küçük bir liste yaptım önce onları alayım birde dudak dolgunlaştırıcısı varmış merak ettim alayım bakayım işe yarıcakmı heheh :)))

ben yerli malı alayım ülkeme katkım olsun bare hehe eee clinique de olmucaksa ne alcam ben gene flormarı alırım ozaman onu çok beğenmiştim :)

donutcum buarada geçtiğimiz günlerde tavsiyen üzerine shiseido pureness pudra aldım en açık tonunu 10 numara yani fakat bende koyu durdu tatlım ya:S en açık rengi bile.fişinide atmıştım nasıl olsa çok güvenerek almıştım sorun çıkmaz diye düşündüm pudra çok iyi fakat işte tonu uymadı bana..çok üzüldüm ya

X