Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Evet canım bu renk gerçekten çok değişik ve bulunması zor bir renk o açıdan kesinlikle doğru tercih bencede...
bu arada kızlar çatlamalara karşı bir formül (gerçi muhtemelen biliyorsunuzdur) zeytinyağına biraz toz şeker ekleyip karıştırın sonra dudaklarınızı bu karışım ile ovun yumuşacık yapıyor dudakları...ben ara ara yapıyorum yoksa benimde çok çatlak dudaklarım var :KK43:

Ya canım ne güzel, naturelsin yani! Ben full makyaj yapanlardanım...göz makyajı - ruj -allık Allah ne verdiyse kaydirigubbakcemile3
Tabii hergün yapmıyorum makyaj o ayrı, ama yaptığımda hepsini sürerim valla, bazen 1 saat sürer hazırlanmam... sempatiksalakcinni

Teşekkür ederim hayatım. Ben de geldiğinde size bir swatch yaparım artık, zevkle sempatiksalakcinni Ben bu formülü bilmiyordum. Yarın mutlaka deneyeceğim hihoyyyt

Canım ben bir ara spikerlik yaptım. O dönemde sürekli makyajın en ağırını, yani stüdyo makyajını her gün yapmak zorunda kaldığım için artık kusuyordum makyaj malzemesi görünce. O dönemden beri komple makyaj yaptığım çok nadirdir... Yoksa makyajı severim... kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3

:1hug:

zemuszemus

a.s.
:sm_cool:

Evet canım bu renk gerçekten çok değişik ve bulunması zor bir renk o açıdan kesinlikle doğru tercih bencede...
bu arada kızlar çatlamalara karşı bir formül (gerçi muhtemelen biliyorsunuzdur) zeytinyağına biraz toz şeker ekleyip karıştırın sonra dudaklarınızı bu karışım ile ovun yumuşacık yapıyor dudakları...ben ara ara yapıyorum yoksa benimde çok çatlak dudaklarım var :KK43:

Ya canım ne güzel, naturelsin yani! Ben full makyaj yapanlardanım...göz makyajı - ruj -allık Allah ne verdiyse kaydirigubbakcemile3
Tabii hergün yapmıyorum makyaj o ayrı, ama yaptığımda hepsini sürerim valla, bazen 1 saat sürer hazırlanmam... sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 ne güzel söylemiş ama....bayanssulusmile

aa ben bılmıyordum,ben genelde balı bılırım.o da cok ıyı gelır,dur bunu da yazayım bı yere :teytey:

eskiler daha baskaymıs valla,bakıyorumda elbiselere eteklere falan acayip guzelmiş.beller incecikmiş.cıtır cıtır desenler varmıs.kadınlar kadın gibiymiş yani.biz bayagı erkek gibi maskulen dolanıyoruz kaydirigubbakcemile3 hele ben iş yerinde bir kravatım eksik kaydirigubbakcemile3

kızlar size doyum olmaz,ben kacıyorum,ezan vakti gorusmek uzre :))))

olumunekankayizsmile

a.s.

Teşekkür ederim hayatım. Ben de geldiğinde size bir swatch yaparım artık, zevkle sempatiksalakcinni Ben bu formülü bilmiyordum. Yarın mutlaka deneyeceğim hihoyyyt

Canım ben bir ara spikerlik yaptım. O dönemde sürekli makyajın en ağırını, yani stüdyo makyajını her gün yapmak zorunda kaldığım için artık kusuyordum makyaj malzemesi görünce. O dönemden beri komple makyaj yaptığım çok nadirdir... Yoksa makyajı severim... kaydirigubbakcemile5

Ahh canım evet iş gereği makyaj yaptıranlar genelde günlük hayatta makyaj yapmayı çok sevmiyorlar sahiden....
Tatlım sabırsızlıkla bekliyorum, bir an önce gelsin rujun da sende swatchla canımcım :)

Formül cidden işe yarıyor hatta karışımı sürdükten sonra eski bir diş fırçası ile de ovabilirsin dudaklarını, daha da güzel olur o zmn... opuyorumnanaktan

a.s.

aa ben bılmıyordum,ben genelde balı bılırım.o da cok ıyı gelır,dur bunu da yazayım bı yere :teytey:

eskiler daha baskaymıs valla,bakıyorumda elbiselere eteklere falan acayip guzelmiş.beller incecikmiş.cıtır cıtır desenler varmıs.kadınlar kadın gibiymiş yani.biz bayagı erkek gibi maskulen dolanıyoruz kaydirigubbakcemile3 hele ben iş yerinde bir kravatım eksik kaydirigubbakcemile3

Yaaa valla doğru dedin canım, eskiler bir de daha rahat mini etekle filan dolaşırlarmış, benim anneannem de rahmetli :gitme: o kadar güzel bir kadındı ki, çok da süslüydü, hatırlıyorum da ruju eksik olmazdı asla onun da....
Tatlım senin maskulen dolandığına inanmam hayatta! olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
la roche kesınlıkle sahane...ama kendıne uygun urunu bulduktan sonra..

vichy hıc tutmadıgım bır markadır.zaten bır marka cok sık promosyona gıdıyorsa acıkcası ben altında bir bit yenigi arıyorum.

balım ben hıc duymadım,juciy tubes alsana,sahaneler
hmm o markayı hiç duymadım desem :roflol: nerde satılıyor..

Canım ben duydum bu markayı ABD'de satılıyor, ben hiç kullanmadım ama farları filan güzel diyorlardı...
Türkiyede satılmıyor bildiğim kadarıyla...
tüh ya çok da heveslenmiştim :KK43:

a.s.

kızlar size doyum olmaz,ben kacıyorum,ezan vakti gorusmek uzre :))))

olumunekankayizsmile

a.s.

Hahahahayyyyy ne güldüm, Allah iyiliğini versin canım Donutımmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

La Roche eczanelerde satılıyor, dermakozmetik markasıdır. Ben şu an kullanmıyorum ama zamanında benim hayatımı kurtaran markadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum ben de... boshayallersmile

tüh ya çok da heveslenmiştim :KK43:

canım benimde merak ettiğim bir marka Milani ama Tr'de yok ne yazık ki (ya da ben hiç denk gelmedim :uhm:..
Amaaa başka markalarda da bu tarz glosslar var...Donutun dediği gibi Lancome juicy tubes var veya Rimmel 'in de bu tarz glossları vardı ama sen sanırım özellikle o renkleri beğenmiştin?

Ahh canım evet iş gereği makyaj yaptıranlar genelde günlük hayatta makyaj yapmayı çok sevmiyorlar sahiden....
Tatlım sabırsızlıkla bekliyorum, bir an önce gelsin rujun da sende swatchla canımcım :)

Formül cidden işe yarıyor hatta karışımı sürdükten sonra eski bir diş fırçası ile de ovabilirsin dudaklarını, daha da güzel olur o zmn... opuyorumnanaktan

Yaaa valla doğru dedin canım, eskiler bir de daha rahat mini etekle filan dolaşırlarmış, benim anneannem de rahmetli :gitme: o kadar güzel bir kadındı ki, çok da süslüydü, hatırlıyorum da ruju eksik olmazdı asla onun da....
Tatlım senin maskulen dolandığına inanmam hayatta! olumunekankayizsmile

Tamam canım yarın deneyeceğim çok sağol a.s.

Angelicacım sen bu Donutın böyle konuştuğuna bakma... Feci dişi bir parçadır o kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aklinialirimsmile

Tamam canım yarın deneyeceğim çok sağol a.s.

Angelicacım sen bu Donutın böyle konuştuğuna bakma... Feci dişi bir parçadır o kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aklinialirimsmile

değil mi? zaten tahmin ettim canım, makyaj seven hele ruj seven birisi kesinlikle son derece dişi ve feminendir :))) maskulen filan olmaz, olamaz! :KK1:

aaa inanmıyorum kızlar demek burdasınız.bende diyorum diğer topiğin müdavimleri nerede .özlemişim sohbetlerinizi,paylaşımlarınızı.hayırlı olsun magrentacığım.opuyorumnanaktan

pirhotcum artık buradayız... Sen de geçenlerde benim aklıma gelmiştin biliyor musun...

aaa inanmıyorum kızlar demek burdasınız.bende diyorum diğer topiğin müdavimleri nerede .özlemişim sohbetlerinizi,paylaşımlarınızı.hayırlı olsun magrentacığım.opuyorumnanaktan
hoşgeldin canım burası hepimize hayırlı olyor valla rahat rahat konuşuozz :)))
guzeller gunaydınnnnnnnnnnnnnnn

günaydın canım iyi sabahlar

bayanssulusmilekapalı serin bir izmir sabahından hepinize günaydınnnnnnnnnnbayanssulusmile

ecotools2.jpg

ecotools-kabuki-300x224.jpg

bu ikisinden almış bulunmaktayım kızlar :asigim:

kızlar bişi sorucam maskara alıcam çilekten benefit badgal mı alayım clininque high impactmi?
dolgun göstersin istiom bennn :)))

benefit denemedim ben canım lancome virtuose denesene

çok duydum benefiti clinique'i ama hangisini alsam karar veremedim :)
lancome,loreal,maybelin,max faktör harici bişi istiyorum canım kullanmıyorum ya ben o markaları :)boshayallersmilebayanssulusmile

X