Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Clinique Kapatıcı
The Body Shop Allık
The body Shop Fondöten fırçası
Banat tatil diş macunu ve fırçası seti
Küpe :)
Eki Görüntüle 254577 Eki Görüntüle 254578
güle güle kullan canım body shopta makyaj ürünlerinde 2 al 1 öde varmış ondan yaralandın umarım :)

güle güle kullan canım

günaydın hatunlar beyunun concel. almış bi arkadaşım fırçalı ama mükemmel bişi çok doğal duruyo tavsiye ederim

hımmmm merak ettim gerçi ben kapatıcı kullanmıyorum çok nadir şu body shop c vitaminli krem süper geldi gerçi yeni ambalajını sevmiyorum 1ini bitirip organik göz kremini kıllanmaya başladım tbsnin :)

Eki Görüntüle 265218 Eki Görüntüle 265219 Eki Görüntüle 265220 Eki Görüntüle 265221

Son zamanlarda aldığım ürnlerim bunlar avondan ve oriflame den gelen siparişlerim sephora ve watsonsdan aldığım ıvır zıvırlar :) avon vüut spreyleri ve colordisiac rujdan çok memnunum.Oriflame zaten avona göre daha bitkisel olduğundan ürünlerini severek kullanıyorum..Önceki katalogda fırça satışı yapmışlardı iyiki almışım diyorum çok güzel fırçaları tavsiye ederim.Sephoradan görülen pembe minik çantaya aşık oldum Makyaja yeni başlayan kızlar için aslında ama dayanamıyorum böyle şeylere işte bebekli çocuklu hemen alırım pembeyse birde değmesinler keyfime çok beğendim şeker gibi kokuo ürünler Diğeri pantene yeni çıkan şampuanı ve saç kremi yanında olay nemlendirici veriyorlardı normalde nemlendirci 15 lira birşey ben 700 ml şampuan ve saç kremiyle beraber aldım gayet uyguna geldi..Bir diğer ürün golden rose el temizleme jeli kesinlikle çantada olması gereken birşey el temizleme jellri helede benim gibi çok gezen ya da okula giden biri için çok kullanışlı bir ürün tavsiye ederim..Daha fazla ürün hakkında daha fazla bilgi için avatarımın altındaki twitter adresnden beni ekleyeblrsnz..Makyaj bloğumdan bir çok ürün hakkında bilgi edineblrsnz

güle güle kullan aldıklarını bende dün rosmana gittim ilk defa ne var die tam kurcalamadık bayıldım ama fazla oje stoğu yoktu asıl o yüzden gitmiştim bademli vücut yağı ve kremi birde bademli çikolata aldım birde mavi oje aldım resimleri yakında eklerim :)

sabırsızlıkla bekliyorummmmmmm

shiseidonun yazlık compact fondötenini kullanıyordum, şimdi kış için likit olanından aldım çok memnunum.

Kızlar size bir iyi bir kötü haberim var,
strawberry açılmış, bu iyi haber,
kötü haberse fiyatları eskisi gibi değil, türkiyedeki mağazalarla aynı nerdeyse, özel indirimler falan ucuz sadece. mesela iki tanesini 30a mı ne aldığımız elizabeth arden eyelinerın tanesi 65ti, önceden aldığım shiseido purness pudranın fiyatı 45ken 90 olmuş:S

öff ne anladım ben bundan yaa
lanet olsun buna neden olanlara

aaaa nerden öğrendin alışveriş yapabileceğimizi canım merak ettim uyuzlara bak ya devlet bunlarla uğraşacağına şu terör olayına son verse ya hep boş işler azıcık ucuza kaliteli bişi almayalım hep kazıklanalım zaten (((47:

sitesinde yazıyor kuşumm
ama fiyatlar daha pahalı evet :18:
yine de indirimli zamanlarında yararlanılabilir

sitesinde yazıyor kuşumm
ama fiyatlar daha pahalı evet :18:
yine de indirimli zamanlarında yararlanılabilir

burda görür görmez araştırdım sinirim bozuldu çok indiirm yapıcakta bizede denk gelicekteeee nerdeeeee hainler anca alcağımız ucuz ürünlere göz diksinler zaten

bu fiyatlarla oradan hayatta alışveriş yapmam ancak türkiyede olmayan şeyleri alırım alırsam

kızlar bugün gelen limango kargomun içinden benefit kaş barlarında kullanılmak üzere %50 indirim kuponu çıktı:26:
ne alakadır anlamadım.
bu tarz bir kampanya da duymamıştım.
amma velakin bu kaş barları nasıl ürünlerdir? fiyatları nedir?
%50 indirimli alıp kullanmaya değer midir?
bilginiz varsa paylaşın rica ediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…