Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kaş kalemim var ama, sadece aldırdığım gün kuaför boyuyor o kadar..1-2 kere hafiften boyadım..sanki pek yakışmıyor bana:26:, ibiş gibi olurum diye korkuyorum..

Kızlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın
Bende bikaç şey eklemek istedim
Göz kalemi sevgilimin doğum günü hediyesi

golden rose'nin rujunun numarası kaç canım çok güzel görünüyor rengi güle güle kullan ayrıca

son aldığım elflerim :

Eki Görüntüle 167488
Eki Görüntüle 167489
Eki Görüntüle 167490

yavru ağzını sürdüm,hiç belli olmadı..
güle güle kullan canım :)
o elfin kaş şeysi kaşı alırken mi kullanılıyor ne işe yarıyor kızlar,hoşuma gitti aldım ama işlevini bilmiyorum..ortaları çıkıyor..
canım onu kaşlarını boyarken kullanırsın sanırım ama kaşı olmayanlar için daha uygun bişi bence oooo :)
kaş şeklinden memnunsan far veya kalem ile boşukları doldurabilirsin mesela ben kahve far kullanıyorum öle doğal bi görüntü oluo :)
kaş kalemim var ama, sadece aldırdığım gün kuaför boyuyor o kadar..1-2 kere hafiften boyadım..sanki pek yakışmıyor bana:26:, ibiş gibi olurum diye korkuyorum..
kalemden sonra fırçayla düzelt bence kalem sadece çok yapay durur :)

güle güle kullan hediyeni aldıklarını sevgiliye bak beee göz kalemi almışşşşş :)))))

selam millet ben yokken pek bir hareket olmamışşşşş :)) eferin beni yormaddınızzzz :) herkes nerde toplanınnnn ben geldim

bunlari bu sabah aldim cok uygundu ve bayildim!!! ozelliklede dudak parlaticlarinin rengi cok guzel pigmentli ve kalici kokusuda cok sade fresh yani :) rengi 03 glitz&glam ve endulging diye gecioo markasi milani!! hic duymadim ama gorunce hosuma gitt ve aldim cokk memnunumm..

Eklentiler

• $ss.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $f.jpeg
    2,8 KB · Görüntüleme: 59
  • $fff.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $a.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 52

rimeli ben kullaniyorum hatta suan cantamda var ama sevmiyerek . cok cauk cikmioo saatlarce gozlerimi kirpiklerimi yoluyorum.. ve cok kalin oluoo

k tamam tamam elf almam demistim ama bu renk alligini cok begendimm mactede aynisi var ki annem celdi benden ki fiyatio cok uygun elfteki ve biarkadasim cok memnun ama karar vermeedim hangisi alsam bronzer ile olani mu yoksa sadece allik mi ama bornzer ile olani biraz acik renkk

geçen gün şu allıkların pembesinden almıştım
Eki Görüntüle 169185

hiç beğenmedim, ne rengi güzel, ne ciltte duruşu. bir de fırçayı sürünce unufak oluyor. madem o kadar unufak olucan toz allık ol bari. anlayacağınız bu da çöpe gidecek allıklardan olacak galiba

sonra şeftali allığa gıcıklığım biraz geçmişken denemek amaçlı şu allığı aldım, 2 li bir tarafı çok açık pembe, bir tarafı şeftali, üstteki allıktan daha az kalıcı olduğundan daha ucuz bir allık, amaç denemekti zaten, denedim

ve pek beğendim. hoşuma gitti. ama her an sıkılabilirim. allık takıntısı başladı bu aralar ben de:)

bir de şu ruju aldım, internette pek övmüşler. nude rujum olsun diye şeftali makyajla hoş duruyor, ama her makyaja uyacak bir ruj değil.

resimler internetten alıntıdır.
sonuncuyuda silemedim kaldı öyle:))

bir de kızlar şu miracle ojeler var ya, renk vermiyor dediniz, onlar diğer ojelerin üzerine ışıltı vermesi için üretilmiş, bugün bakarken satıcı kız uyardı.

son olarak bir soru: loreal lash article 4d deneyen var mı, çok merak ediyorum bu rimeli, normal lash article çok iyiydi bu nasıldır acaba?

Eklentiler

• $p115.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

tatlım güle güle kullan..o miracların koyu renklileri güzel renk veriyor ama rengi açık olanları ben de başka oje üzerinde kullanıyorum..ama koyular gayet başarılı..özellikle kırmızısına bayılıyorum içerisinde altın pırıltılar var..

zaten kaş kaleminin arkasında far aplikatörü gibi süngeri var..çok hafif sürüp onunla dağıtıyorum..
başka birisi farketmez de bana garip geliyor:97:

ayarında yapılınca, kaşa güzel form veriyor..

allık arıyosan cnm loreal güzel ve daha kalıcı bende de var flormar sevmiyorum sürülmüo gibi bir garip

ben de kaşlarımı kahverengi yapmak istiyorum aslında saçlarım sarıya yakın da daha hoş durur belki..ama nasıl beceririm bilmiyorum..

güle güle kullan , şu an o rimel pek bir revaçta memnun musun ?
rujuna bayıldım bu arada..

sağol canım güzel fikir farla boyamak bir ara kaşını boyadığın farın fotosunu eklersen benim için çok makbule geçer..

lac'cım ilk koyduğun allığın şeftali rengi var bende
acayip memnunum
hiç öyle pul vs tarzı sorunlar yaşamadım:26:

Son düzenleme:

sağol tatlım. pırıltıları çok hoş ojelerin gerçekten:)

allık arıyosan cnm loreal güzel ve daha kalıcı bende de var flormar sevmiyorum sürülmüo gibi bir garip

sağol canım lorealinkiler güzel evet ben de uzun süre kullandım, bitmiyor onlar beni deli ediyor bir de:) şuan yeni renkler deniyorum, paso değiştiriyorum o yüzden şeftaliye alışırsam lorealinkinden de bir tane alırım belki.

lac'cım ilk koyduğun allığın şeftali rengi var bende
acayip memnunum
hiç öyle pul vs tarzı sorunlar yaşamadım:26:

hadi ya benimki kötü çıktı demek, zaten rengini de sevmedim ya herşeyi batıyor bana:)

uzun zamandır boşladım burayı ama hastalıklarla boğuşuyorum mazur görün
magrentam mac lenmişin hadi gözün aydın güle güle kullan

lachesisim sende güle güle kullan dicem ama pek beğenmemişsin
bende ilk defa flormar aldığımda o 2li allıktan aldım zaten kolay kolay bi daha almam ömür boyu bitmez aldıklarım
gramajı çok fazla
performans konusunda pek bişi diyemeyeceğim ama rengi güzel

çok sağol canım. çok geçmiş olsun sana da, dikkat et kendine

güle güle kullan :))))) milaniyi nil almıştı kaş içindi sanırım ama nasıldır marka bende bilmiyorum.
elfin allık ve bronzerı bende var kalıcı değil evet güzel narsa benziyor ama kalıcı olmayan bir allık kıyas bile yapılmaz git mactan al hakkıyla kullan derim :)))))
güle güle kullan canım beğendiğini beğenmediğini birine hediye et :))) o kullansın :))) şu flormarın 2li allıkları merak ediyorum bende ama lazım olmayanları almıoz artık malum :)))

sarıya yakın saçda çok kahve güzel durmaz benimde saçlarım sarı her zaman değil ama bazen boşlujları dolduruyorum oda flormarın 5li kahve rengi farıyla sen doğal duran bir tane al en doğal açık rengini kullan bence :) benimkiler koyu kaçar

geçmiş olsun canım önemli bişey yoktur umarım sağlık önemli :)
saol valla sonunda çok güzel maclandım :))))

selam bayanalrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…