Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar merhaba, bodyshopta bazı ürünlerde 2 al bir öde kampanyası var..
parfümlerden de yaseminli olanda var 2 al bir öde..
haber verim dedim size bilmiyorsanız..

Son düzenleme:
bir de elf freeshipping var yine kızlar :

120'000 Likes - Thanks so much for your support - FREE SHIPPING is now live for orders of £10 or more. UK use code - SOCIALELFUK - EU use code - SOCIALELFEU... Offers ends 19th of March 2011 at Midday (UK Time)

Italian Customers please see the Italian Facebook page for your code

nilim güle güle kullan canım :)))))) aldıkalrını :)))

inşallah söyler niye saklamış ki kimseye söylemiyor herhal bak burda hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz neyse sen bi öğren bakalım cildindekini okadar pürüzsüz yapan şey neymiş bir fondoten bilirim pudra kapatıcı başka ne olabilir ki :26:

kızlar pastelin bronz allığını kullanan varmı tavsiye edermisniz.birde beyaz tenliyim ben kullanabilirmiyim kii:26:

demet akalınında gözünün altında wardı olacak olacak diye bi klibi war ya :)) ama bzm kursta snfmdaki kzn yüzündeki her neyse fondöten veya pudra deil.fondöten bende kullanıorum en açık rengini kulandığıma rağmen tenime cok koyu gelio.kendi ten rengim beyaz saçlarımda siyaha boyalı,o kızında saçları siyaha boyalı ama yüzü benimkinden daha acık sürdüğü şeyden dolayı.bana kapatıcı gibi geldi göz çevresinde yoğunlaştırmıs olabilir,kapatıcı olmasa bile göz çevresindeki toz göz farıda krem göz farı da deil kii eğer göz farıysa anca stik göz farıdır bu hafta sorcam kıza bakalım..çok merak ediorum pürüzsüz duruo cildi çok güsel göz altındaki o beyazlatıcı.

vichy'nin fondötenleri ve beyaz aydınlatıcı pudraları var, cildi hem pürüzsüz, hem olduğunde 2-3 ton açık hem de ışıltılı gösteriyor, o ikisinden kullanıyor olabilir.

benim cildim çok kötü, sivilceler, sivilce izleri falan çok var malesef, ama bu vichy fondöteni sürünce porselen ciltli falan diyorlar bana. kapatıcılığı çok iyi ve çok pürüzsüz gösteriyor. tek handikapı biraz beyaz gösteriyor, üstüne makyaj yapılmalı mutlaka, yani benim aldığım renkten de olabilir tabi ama ben bu rengini seviyorum makyajla çok güzel oluyor. pudrasını kullanmıyorum o biraz fazla beyaz, bir de çok toz kullanımı zor olabilir, kullananlar övüyor ordan biliyorum. pudrada shiseido kullanıyorum ama beyaz cilt isteyenler bu vichynin beyaz pudrasını sevebilir.

fiyatı ne kadar cnm, bide renk açısından tonları varmı

tam adı ne canım fondoteninin?
benimki de vichy , kapatıcılık konusunda çok memnunum ama rengini şaşmışım sanırım alırken
pembemsi duruyor yüzümde
beyaz pudrasından da kullanıyorum. (o şekilde dengeliyorum)
çok memnunum pudrasından da
toz kullanım asla zor değil hatta feci bereketli
1sene olucak daha yarısı yeni bitti

vichy dermablend canım benimki. bendeki en açık opal rengi, hiç pembelik yok. o pudrayı kullanamazsın falan dedi bana eczacı soğuttu. kullanışlı mı gerçekten, transparan mı duruyor aydınlatıcı gibi ışıldatıyor diyorlar doğru mu?benim fondöten biticek onu yenilerken pudrasından alıyım o zaman.

benimki normateint ama pudram dermablend
ışıldama kesinlikle yok canım
transparan
ama güzelce dağıtmazsan beyaz beyaz kalabiliyor çene kısımlarında
cildim çok sorunlu benim de,o yüzden korkuyorum cilt ürünlerinden ama bunlarla ilgili hiç sorun yaşamadım
bazen fondotensiz kullanıyorum
o bile yetiyor günlük için

benimde çok sorunlu ya eskiden böyle değildi son zamanlarda niye böyle oldu anlamadım. benim de cildimi rahatsız etmedi bu ürün. güneş kremi kullanıyor musun, onlar da sivilce yapıyor sanki biraz.

benimde çok sorunlu ya eskiden böyle değildi son zamanlarda niye böyle oldu anlamadım. benim de cildimi rahatsız etmedi bu ürün. güneş kremi kullanıyor musun, onlar da sivilce yapıyor sanki biraz.

şuan kullanmıyorum
yazın sebamed kullanıyordum
su bazlı kullanıyorum,sivilce sorunu yaşamadım.
bu yaz avene almayı düşünüyorum

ptt'nin sitesine giremiyorum kızlar
sorun bende mi anlamadım?
çilek siparişim vardı 13 martta sipariş ettiğim,geldi mi diye bakamıyorum

şuan kullanmıyorum
yazın sebamed kullanıyordum
su bazlı kullanıyorum,sivilce sorunu yaşamadım.
bu yaz avene almayı düşünüyorum

ben en son avene aldım, sorunlu ciltler içinmiş. yapış yapış biraz ama cildi rahatsız etmiyor galiba, daha yeni aldım çok da kullanmadım ama yapışkanlığı gıcık etti beni biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…