Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
10567726502.jpg

arkadaşlar sizce bu nasıldır? pudra dio ama allık olur mu bundan:) bi de ben beyazım bana gider mi ki yoksa heidi gibi mi olurum?

canım hayır olmuyor heidi gibi :)))) cok yogun renk vermıyor daha cok ısıltı verıyor :)

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile2zemuszemusbayanssulusmile

evett usenmeyip sımdı cıkıp bana gelmeden ben ona gıdıyorum oleyyyyyyyyyyyy

:1hug:

dsc06327b.jpg

dsc06329r.jpg

dsc06332s.jpg

rujum.
bayıldım rengine.
kiremit kırmızısı. ve mat.
fırçamsa çok güzel bir sürüşe sahip.
samurmuş. bu fiyata olurmu bilmem.b.brown fırçaya bakmışttım.130 ytlydi.
bu.14 ytl gibiydi..unutuyorum ya aldığım fiyatı.:))
.
ve samurmuş..
bilemiyorum artık..:))
flormar supermat 208
ve allık fırçası.flormarın yine...

gunaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ptt ana merkeze ulasmıs kargommmmmmm oleyyyyyyyyyy

evett usenmeyip sımdı cıkıp bana gelmeden ben ona gıdıyorum oleyyyyyyyyyyyy

:1hug:

Ayyyy sonundaaaaaa :))) Hadi bakalım Donutımmmm hihoyyyt zemuszemus opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile Ben de çok meraklandım yahu :)))

merhaba canlarım hayırlı olsun topiğinizzzz:)))

Hoşgeldin bayanseyma opuyorumnanaktan

Canım güle güle kullan, rujunun rengi hakikaten çok çekici sengözlerimebaksanab

Ben de bugün Vichy'nin dökülme önleyici, saç güçlendirici şampuanını aldım kızlar. Mevsim değişikliklerinde çok dökülme oluyor maalesef mafoldumben

Eklentiler

• $02102010738.jpg
    $02102010738.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 56
[
fbrls ve ruj alan arkadaşım nickini unuttum güle güle kullanınn :))) fbrls hşb. cnm :nazar:

kızlar size birşey sorucağım benim saçım saçımı boyamayı bıraktıktan sonra çok yağlandı. doğal yapısına dönünce gün aşırı yıkamam gerekiyor. fön bile çekmek istemiyorum çok şampuan denedim ama hiç bi yararı olmadı malesef.... sırf saçım kurusun diye boyamakta istemiyorum çünki saç boyaları ve oreal saçı kurutuyor yağlanmaya karşı öneri bir şampuanının yada farklı öneriniz varmı CADIARZU

Ayyyy sonundaaaaaa :))) Hadi bakalım Donutımmmm hihoyyyt zemuszemus opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile Ben de çok meraklandım yahu :)))

Hoşgeldin bayanseyma opuyorumnanaktan

Canım güle güle kullan, rujunun rengi hakikaten çok çekici sengözlerimebaksanab
teşekkür ederim canım..
Ben de bugün Vichy'nin dökülme önleyici, saç güçlendirici şampuanını aldım kızlar. Mevsim değişikliklerinde çok dökülme oluyor maalesef mafoldumben
o bendede oluyor maalesef.
dün bende saçlarıma bakım yaptım.güle güle kullan aldıklarını.....
[
fbrls ve ruj alan arkadaşım nickini unuttum güle güle kullanınn :))) fbrls hşb. cnm :nazar:
alekto ben..
teşekkürler....

Son düzenleme:
[

Canım teşekkür ederimmm opuyorumnanaktan

kızlar size birşey sorucağım benim saçım saçımı boyamayı bıraktıktan sonra çok yağlandı. doğal yapısına dönünce gün aşırı yıkamam gerekiyor. fön bile çekmek istemiyorum çok şampuan denedim ama hiç bi yararı olmadı malesef.... sırf saçım kurusun diye boyamakta istemiyorum çünki saç boyaları ve oreal saçı kurutuyor yağlanmaya karşı öneri bir şampuanının yada farklı öneriniz varmı CADIARZU

Valla Vichy'nin şampuanlarını çok övüyorlardı ben de ondan aldım canım, daha evvel kullanmadım. Ama sen de yağlı saçlar için olanını deneyebilirsin. Kullananlar baya memnun, methini çok duydum... bilmiyorumkismile

çok sağolasın donutcum cevabın için:) ama yine de renk veriyo biraz di mi bayanssulusmile

canım tabı dur sana swatch yapayım ben.
canım farklı ısıklarda ve farklı alanlarda cektim bol bol daha rahat anlayabilesin diye

dsc03740w.jpg

dsc03742p.jpg

dsc03743uu.jpg

dsc03744q.jpg

dsc03745ix.jpg

dsc06327b.jpg

dsc06329r.jpg

dsc06332s.jpg

rujum.
bayıldım rengine.
kiremit kırmızısı. ve mat.
fırçamsa çok güzel bir sürüşe sahip.
samurmuş. bu fiyata olurmu bilmem.b.brown fırçaya bakmışttım.130 ytlydi.
bu.14 ytl gibiydi..unutuyorum ya aldığım fiyatı.:))
.
ve samurmuş..
bilemiyorum artık..:))
flormar supermat 208
ve allık fırçası.flormarın yine...

ay rengi cok guzel,cok begendim.gule gule kullan,aramıza hosgeldın canım.

canım sıddetle kerastase'in aminexil tuplerini öneriyorum,ucuncu kullanıma hemen anında kesıyor dokulmeyı

canım kurutma sacını nacızane..ama madem cok dertlısın benımde sacım cok yaglıydı body shopun ısırgan özlü sampuanından memnun kalmıstım.

Veeeeeeeee sonunda bekledigim an geldi,aldım boyamı ve rujumu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!Oleyyyyyyyyyyy!!

Kutu kocamandı,actım bır baktım boyanıın devasal bır kutusu var.Lorealın uc katı falan bir kutu dusunun.Umarım bekledıgıme deger rengi de..

Dior Monica ruju ise tam bir hayalkırıklıgı oldu bana..tamam rengi cok guzel fakat gelin görün birazcık bile alakası yok reklam afişinde duranla..yani insan az oynar degil mi,bu kadar oynanmaz ki..

dsc03730b.jpg

dsc03731z.jpg

dsc03732e.jpg

dsc03735z.jpg

canım tabı dur sana swatch yapayım ben.
canım farklı ısıklarda ve farklı alanlarda cektim bol bol daha rahat anlayabilesin diye

dsc03740w.jpg

dsc03744q.jpg

canım sıddetle kerastase'in aminexil tuplerini öneriyorum,ucuncu kullanıma hemen anında kesıyor dokulmeyı
.

Ay bu allık mı pudra mı neyse ben bayıldım vallahiii :)) Almayı düşünen hatun kişi, vallahi çok hoşmuş bence :) Ben de mi alsam ne yapsam eyvahedigeldismile Canım ya üşenmemiş bir sürü foto çekmiş, canım Donutımmm opuyorumnanaktan

Aaa 3. kullanımda demek ohaoldumsmile Kerastase'tan saç kremi almaya gideceğim, bu tüpleri de sorayım canım çok sağol opuyorumnanaktan

Veeeeeeeee sonunda bekledigim an geldi,aldım boyamı ve rujumu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!Oleyyyyyyyyyyy!!

Kutu kocamandı,actım bır baktım boyanıın devasal bır kutusu var.Lorealın uc katı falan bir kutu dusunun.Umarım bekledıgıme deger rengi de..

Dior Monica ruju ise tam bir hayalkırıklıgı oldu bana..tamam rengi cok guzel fakat gelin görün birazcık bile alakası yok reklam afişinde duranla..yani insan az oynar degil mi,bu kadar oynanmaz ki..

dsc03730b.jpg

dsc03731z.jpg

dsc03732e.jpg

dsc03735z.jpg

Ayyyyy Donuuutttt ne zaman boyayacaksııınnn??? hihoyyyt Ben bu boya işlerinden anlamıyorum ama baya profesyonel görünüyor :))

Bu arada ruj şu ABD'den sipariş verdiğin ruj di mi? Renk farklıymış gerçekten... Ama yine de çok güzel bir ton canım... Güle güle kullan, hayal kırıklığına uğrama :) Ton gayet hoş... boshayallersmile

Ay bu allık mı pudra mı neyse ben bayıldım vallahiii :)) Almayı düşünen hatun kişi, vallahi çok hoşmuş bence :) Ben de mi alsam ne yapsam eyvahedigeldismile Canım ya üşenmemiş bir sürü foto çekmiş, canım Donutımmm opuyorumnanaktan

Aaa 3. kullanımda demek ohaoldumsmile Kerastase'tan saç kremi almaya gideceğim, bu tüpleri de sorayım canım çok sağol opuyorumnanaktan

canım benımde sacım bır ara cok dökülüyordu,tuzlular ama etkililer gercekten.
bak o allık su anda cılekte ındırımde bobbi brownun hemde,valla tatlı bir mercan rengi var.sana mercan yakısır gıbıme gelıyor balım

Ayyyyy Donuuutttt ne zaman boyayacaksııınnn??? hihoyyyt Ben bu boya işlerinden anlamıyorum ama baya profesyonel görünüyor :))

Bu arada ruj şu ABD'den sipariş verdiğin ruj di mi? Renk farklıymış gerçekten... Ama yine de çok güzel bir ton canım... Güle güle kullan, hayal kırıklığına uğrama :) Ton gayet hoş... boshayallersmile

evet canım hanı koydum ya boy boy monica afişlerini,o ruj bu..ama gel gor ki alakası yok :))) orda ruj inci parkalıgında bu ise utanmasa ben aslında matım dıyecek :))))

canım benımde sacım bır ara cok dökülüyordu,tuzlular ama etkililer gercekten.
bak o allık su anda cılekte ındırımde bobbi brownun hemde,valla tatlı bir mercan rengi var.sana mercan yakısır gıbıme gelıyor balım

evet canım hanı koydum ya boy boy monica afişlerini,o ruj bu..ama gel gor ki alakası yok :))) orda ruj inci parkalıgında bu ise utanmasa ben aslında matım dıyecek :))))

Kerastase zaten çok başarılı canım yaa... Verdiğin paraya değiyor en azından... Ben bi bakınayım çileğe sempatiksalakcinni

Evet neredeyse mat gerçekten :) O fotoda baya parlaktı... Neyse sağlık olsun canım, böyle de gayet güzel görünüyor boshayallersmile

hoşbulduk donut..
teşekkürler.
saç boyan inşallah o resimdeki gibi olur.
rujunuda çok beğendim.
güle güle kullan

Selam kızlar,
Donutcum canım demek boyan geldi nihayet! Gözün aydın :) ne zaman boyayacaksın saçını?
Ruj da gayet hoş görünüyor canımmm güle güle kullan bayanssulusmile

X