Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nerden gelıyor balım,usa ise bayagı sabrın sınanacak :)) boyam ve diorum hala yolda

tatlım baktım da siteden daha göndermemişler ( daha 2 saat önce sipariş ettim de) ama ya isviçreden olur ya da hong kong'dan, aslında normalde 15 günde fln geliyor çilek siparişlerim ama geçen siparişimde postacıdan kayanaklı bir sorun yaşamıştım...resmen 2 ay fln sürmüştü gelmesi! :KK43:(

ayy canım boyan da en kısa sürede gelir inşallah, beklemek bana çok zor geliyor bazen aşırı sabırsız oluyorum!

tatlım baktım da siteden daha göndermemişler ( daha 2 saat önce sipariş ettim de) ama ya isviçreden olur ya da hong kong'dan, aslında normalde 15 günde fln geliyor çilek siparişlerim ama geçen siparişimde postacıdan kayanaklı bir sorun yaşamıştım...resmen 2 ay fln sürmüştü gelmesi! :KK43:(

ayy canım boyan da en kısa sürede gelir inşallah, beklemek bana çok zor geliyor bazen aşırı sabırsız oluyorum!

aaa çilekse super hızlılar ,ben elıme 3 gunde geldıgını bılırım.O zaman hıc dusunme cnaım benım

aaa çilekse super hızlılar ,ben elıme 3 gunde geldıgını bılırım.O zaman hıc dusunme cnaım benım

3 gün süpermiş tatlım yaa, benim 10-15 günde geliyor, ona şükrediyorum...
genelde çilek hemen gönderiyor ama postanede en az 1 hafta bekletiyorlar :eek:lmaz:

canım ben yurtdısından sac boyası aldım,Turkiyede yok.Shippingide sadece Amerikaya :)))

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=204471lfbrls canim aldim repini ayrica, ogun baska nickle geldi albatorssu replemistim, ama bu uyelide silindi herhal kazen vallahi kiyim yapiyor su siralar aman diyeyim bir haltlar yimeyehohaoldumsmile

ayrica benim facebookum yok yahu benden selam soyleyin albatrossa geri gelsin ya ozledim bende onuopuyorumnanaktan

aaa aşk olsun boyaya özel konu bile açtım canım ya,kuş kondurması lazım valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

lakin bekledıgıme ve cebime degmezse cok uzulurum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/390546-fekkai-sac-boyalari.html
hemen baktım ilk gözüme çarpan senin aldığın oldu bayıldımmmmmmmmmm :))))
http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=204471lfbrls canim aldim repini ayrica, ogun baska nickle geldi albatorssu replemistim, ama bu uyelide silindi herhal kazen vallahi kiyim yapiyor su siralar aman diyeyim bir haltlar yimeyehohaoldumsmile

ayrica benim facebookum yok yahu benden selam soyleyin albatrossa geri gelsin ya ozledim bende onuopuyorumnanaktan
evet bencede geri gelsin bu konu hakkında artık konuşmuyoruz canım aman :pboshayallersmile

Şu mercan rengine benzeyen Golden rose rujun no sunu alabilir miyim? baştan 4., sondan 3.olan. Ben de lip gloss, ruj delisiyim ya

şahane bir renk o yaa
bende arkadaşımda gördüm hemen aldım
okadar tatlı duruyoki anlatamam

golden rose - 67 no canım

hemen baktım ilk gözüme çarpan senin aldığın oldu bayıldımmmmmmmmmm :))))

evet bencede geri gelsin bu konu hakkında artık konuşmuyoruz canım aman :pboshayallersmile

cok sevindim,suphelerım olusmaya baslamıstı.içime su serptin magrentacım,tesekkurler

cok sevindim,suphelerım olusmaya baslamıstı.içime su serptin magrentacım,tesekkurler
valla çok güzel bir renkmiş donutcum gözüm sadece ona takıldı bir sarı manyağı olarak sen düşün yane :p
güzel topic.
paylaşımlarım olacak.
ama 100 mesaja ulaşayım....öyle....

o zaman oyun bölümüne gidiyosun mesaj sayını doldurup geliyosunnn :))))))

günaydın bayanlar iyi sabahlar iyi haftasonları
bayanssulusmilebayanssulusmile

gunaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ptt ana merkeze ulasmıs kargommmmmmm oleyyyyyyyyyy

10567726502.jpg

arkadaşlar sizce bu nasıldır? pudra dio ama allık olur mu bundan:) bi de ben beyazım bana gider mi ki yoksa heidi gibi mi olurum?

X