Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nolcek orda bilmiyorumkismile
çeşitli markaların tanıtımı,show tanıtım amaçlı bişeyler işte..atraksiyon....kıyamet gibi kalabalık olmazsa iyidir..
donutum senle orgasm almaya gidices daha sempatiksalakcinni

anam diyim sana.delikafadulden.al al delikafadulden.nelerini alcan şekertom..allık ve glossa, alınca renklerini yakiiinen görmek isterim haaa, ona göre:KK3:hihoyyyt..

sadece allıkını alcam canım
nars orgasm cok methediyolar ya
alınca senin hazırlıcan bi kayfe karşılığı göstertirim

Canım repine bakarsan anlıcan :)))

tamma bırtanem,ben veremıorum ama su anda boshayallersmile

çeşitli markaların tanıtımı,show tanıtım amaçlı bişeyler işte..atraksiyon....kıyamet gibi kalabalık olmazsa iyidir..

anam diyim sana.delikafadulden.al al delikafadulden.nelerini alcan şekertom..allık ve glossa, alınca renklerini yakiiinen görmek isterim haaa, ona göre:KK3:hihoyyyt..

abatu canım gormedımmmmmmmmm,almadın mı sen halaaaa??? ee gıdelım o zaman haftaya??

tatliagaci sen de gel balım ?

lfbris canım keske sende gelebilsennnn

ay hepberaber gidebilsek aslındaaaaaaaa

Son düzenleme:
sadece allıkını alcam canım
nars orgasm cok methediyolar ya
alınca senin hazırlıcan bi kayfe karşılığı göstertirim
ne demek canım..:içelim:kaaave köpeeen olsun..:KK1:
anam ,almışken glosunuda al da tam olsun..yetim gibin kalmasın gloss..sempatiksalakcinni

abatu canım gormedımmmmmmmmm,almadın mı sen halaaaa??? ee gıdelım o zaman haftaya??

nereye diceceksiniz?elca ya mı?orda nars varmı kine?..
ben çocuklu bi hatun kişiyim :ecrin_bebek:zorrr:çok üzgünüm:

ayyyyy elcaya giden yokmuuuuuuu kızlr
göya izmire mac açılıodu :KK43:((( mac istiom ben yaa her ay 1 ürün almaya razıyım valla yeterki açılsın azcık kalite görem yahu hehehe

kızlar çilekte 27.50 tlye 2li krem far/liner var smashboxun :)hem siyah hem kahve onu alsam bende lattem gibi liner olarak kullansam :p

Keşke canımmmm keşke senağlama

kızlar selam,
Ben çilekten aşağıdaki allığı sipariş ettim, markası "The Balm" ABD'de Sephora da satılıyor ama TR'de yok henüz...kullananlar çok övmüş ayrıca paraben ve talc gibi zararlı maddeler içermeyen bir allık
(Ne yazık ki bu maddeler mac allıklar dahil hemen hemen çoğu allıkta var)

Uploaded with ImageShack.us

Bu arada abatu Nars orgasm a benzeyen hot mama diye bir allığı var The Balm'ın...nette insanlar çok karşılaştırmışlar Nars Orgasm'dan daha iyi olduğunu yazmış çoğu kişi...bir bak derim :KK66:

ben elcaya gitmem
tam hayal kırıklığı oldu :KK43:

taam komşim bitanede gloss alırım en çafçaflısından

kızlar selam,
Ben çilekten aşağıdaki allığı sipariş ettim, markası "The Balm" ABD'de Sephora da satılıyor ama TR'de yok henüz...kullananlar çok övmüş ayrıca paraben ve talc gibi zararlı maddeler içermeyen bir allık

Bu arada abatu Nars orgasm a benzeyen hot mama diye bir allığı var The Balm'ın...nette insanlar çok karşılaştırmışlar Nars Orgasm'dan daha iyi olduğunu yazmış çoğu kişi...bir bak derim :KK66:

Canım güle güle kullan şimdiden, tonu çok tatlı :)

kızlar selam,

güle güle kullan canım çok beğendim yahuuu mac allıkları gözüme kestiriyordum amma bunlarda çok şeker yahuuuu çok duydum adını al bi dne bakalım sende beğencenmiiiiii
ben elcaya gitmem
tam hayal kırıklığı oldu :KK43:

taam komşim bitanede gloss alırım en çafçaflısından
bence de sen gitme bana bile hayal kırıklığı oldu gerçi işin içinde ben varım die olmuştur heheh lattemdede öle oldu :pbayanssulusmile

evek güle güle kullan
kullan sonra yorum yap nası bişemiş diye ..
bizde farklı tonlarını alabilirik sonra sempatiksalakcinni

güle güle kullan canım çok beğendim yahuuu mac allıkları gözüme kestiriyordum amma bunlarda çok şeker yahuuuu çok duydum adını al bi dne bakalım sende beğencenmiiiiii

bence de sen gitme bana bile hayal kırıklığı oldu gerçi işin içinde ben varım die olmuştur heheh lattemdede öle oldu :pbayanssulusmile

magrentacım tşk ederim canım....mac allıklarda şahane ama bunları internette o kadar övmüşler ki, bir de içinde talc olmaması beni cezbetti, bakalım bir gelsin ona göre yorum yaparım opuyorumnanaktan

evek güle güle kullan
kullan sonra yorum yap nası bişemiş diye ..
bizde farklı tonlarını alabilirik sonra sempatiksalakcinni

çok tşk ederim :) bi gelsin kullanayım, yorum yaparım :)

tamam gidek haftaya bende maaş almış olurum sempatiksalakcinni

tamam bu kez tamam olsun cıdden ya

ne demek canım..:içelim:kaaave köpeeen olsun..:KK1:
anam ,almışken glosunuda al da tam olsun..yetim gibin kalmasın gloss..sempatiksalakcinni

nereye diceceksiniz?elca ya mı?orda nars varmı kine?..
ben çocuklu bi hatun kişiyim :ecrin_bebek:zorrr:çok üzgünüm:

valla en son sephora dıye konusmustuk galıba,sephoraya balım

kızlar selam,

canım nars guzel ama acıkcası nars orgasmın adı var,acayıp populer oldu allık.

Bende bılıyorum bu allıkları,smdıden gule gule kullan,swatchla bizi,unutma sakın :lepi:

tamam bu kez tamam olsun cıdden ya

valla en son sephora dıye konusmustuk galıba,sephoraya balım

canım nars guzel ama acıkcası nars orgasmın adı var,acayıp populer oldu allık.

Bende bılıyorum bu allıkları,smdıden gule gule kullan,swatchla bizi,unutma sakın :lepi:

Saol tatlım, bende heyecanla bekliyorum :) bakalım postacı paketimi bu kez kaç haftada getirecek? en son siparişim bayaa bi sürmüştü de :KK1:

nerden gelıyor balım,usa ise bayagı sabrın sınanacak :)) boyam ve diorum hala yolda

X