Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bende kullanamıyorum.
bana bi süre geçince koku kötüleşiyo gibi geliyo
armani gio kullanıyom
rusyaya giden arkadaslara verdim siparişini alıp getirsinler freeshoptan

gözaltını denemeden almak istemiyorum tatlım
esteeyi denemeden alcadım nerdeyse iyi ki almamışım

evet haklısın canım. denemeden almak biraz riskli sen maybelline bak iyisi mi yine:) göz altlarında morluk fazla yoksa garnierin kapatıcı roll-on da güzel hem bakım yapıyor serinletiyor falan, ama morluk varsa pek kapatmıyor. benimkiler baya mor ama evdeyken falan onu kullanıyorum, normal kapatıcıyı sürekli kullanmak cildi yoruyor çünkü.

benim gözaltları kronik vaka
o dediğinden aldım bende ama henüz kullanmıyorum.
garnierin diğer ürünü var bitsin başlıcam.
göz kremlerimi adam gibi kullanmıodum şimdi kullanıyorum.
kapatıcı mecburen kullanıyom makyaj yapınca
ama sık makyaj yapmıyorum
çünkü yassakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

makyaj yapmadığında sağlıklı dursun diye bu garnieri kullanabilirsin işte.
makyaj niye yasak bu arada hayırdır canım?

ben şimdiye kadar avon falan kullandım sonra sıkıldım açık parfüm kullandım ondanda sıkıldım ama bir koku var onun gerçeğini bulsam alıcam lolita lempicka lift dediler ama öle parfüm bulamadım o süper kokuo tam benlik
bende kullanamıyorum.
bana bi süre geçince koku kötüleşiyo gibi geliyo
armani gio kullanıyom
rusyaya giden arkadaslara verdim siparişini alıp getirsinler freeshoptan
banada getirseler ben de kullanırım hehehe :)
yaw ben bi başlasam sonra kullanmam ucuz parfüm ondan kullanmıom heheh

yasak mıııııııııı nieeee

sevgiliniz kıskancsa
sizi güzelleştiren herşeyi yasaklar
çalışmamı ne zaman yasaklıcak diye sabırla bekliyomda
onu yasaklayamıcak
ondan cok kazanıyorum

sevgiliniz kıskancsa
onu yasaklayamıcak
ondan cok kazanıyorum

hehehe ah şu erkekler güzel hatun görünce bakarlar ama yanlarındakine kimse bakmasın :))))
bende eyeliner sürüom bide maskara enemmm benimki dio bu ne hal çok makyaj yapmışın cilt makyajı far ruj yok sen düşün artık :)

ben cok sade yaparım makyajımı
fondotenim genelde cildimle birebirdir lekeleri örtmem gerekiyo
hafif far , cogu zaman kalem olmaz rimel
hafif allık
makyaj varla yok arasında
1 ay öncesine kadar sen makkaj yapmıyon ki hafif renklendiriyon diyodu
şimdi sevmiyom ben makyajı diyo
köprüyü geçti ona göre rahat rahat yasak diyo ama ben işyeri müsait değil diye yasak dinliyomuş gibi gözüküyom bi iş değişem görür o yasakları

sevgiliniz kıskancsa
onu yasaklayamıcak
ondan cok kazanıyorum

hadi ya, ben hayatta karıştırmam öyle şeylere, nefret ederim kıskançlıktan, eşim de alıştı yorum bile yaparken çekiniyor artık:)

avonun parfümleri de güzel oluyor, tek güzel ürünleri parfümleri galiba:)

bir de size bir soru : makyajınızı neyle temizliyorsunuz,yüzünüze neler sürüyorsunuz öyle birşeyler de almak istiyorum da eczaneden mi alsam acaba ?

ben loccatine köpük temizleyici yada sephora makyaj temizleyici
loccatine elma badem tonik
ve loccatine badem elma krem

canım john frieda için limango ve markafoniyi takip et normalde şampunları 22 TL ben 16 TL ye falan alıyorum sık sık indirime giriyor
spreylerinde de indirim oluo

hadi ya, ben hayatta karıştırmam öyle şeylere, nefret ederim kıskançlıktan, eşim de alıştı yorum bile yaparken çekiniyor artık:)

karışsın yasaklasın kuzum ya zaten şu an makyaj yapıp cici bici giyinmem imkansız he diyorum geçiyorum
işimi değişim ofis ortamına geri döneyimde o kendi kendine konuşur

canım john frieda için limango ve markafoniyi takip et normalde şampunları 22 TL ben 16 TL ye falan alıyorum sık sık indirime giriyor
spreylerinde de indirim oluo

doğru diyorsun canım ama onlardan alışverişi hiç sevmiyorum

karışsın yasaklasın kuzum ya zaten şu an makyaj yapıp cici bici giyinmem imkansız he diyorum geçiyorum
işimi değişim ofis ortamına geri döneyimde o kendi kendine konuşur

ehehe biryerden sonra alışır zaten:)

bir de size bir soru : makyajınızı neyle temizliyorsunuz,yüzünüze neler sürüyorsunuz öyle birşeyler de almak istiyorum da eczaneden mi alsam acaba ?

Uzun zamandır Nivea'nın makyaj temizleme mendillerini kullanıyordum ama 2 senedir Petra'nın makyaj temizleme bezini kullanıyorum.
Hem 5 sene kullanım garantisi var hemde kimyasal değil makyajımı sildikten sonra beyaz sabunla bezi yıkıyorum daha sonra yine kullanıyorum hemde makyaj temizleyicilerden çok daha ucuza geliyor.:)

Avon'un bazı parfümleri gerçekten güzel ve kalıcı ama asla D&P vs. gibi açık parfüm satan yerlerden parfüm almam alacaksam giderim o parfümün orjinalini alırım.
Sahte parfümler asla gerçeğiyle aynı kokmuyor 1 tane parfümüm olsun ama tam olsun diyenlerdenim.

Sevil Ya da Tekin acarda indirim olursa
fondotenimi yedekleyebilirim

hulen hala göz altı kapatıcısı sölemediniz

Ben L'oreal'in stik göz altı kapatıcısından ve Oriflame'nin stik göz altı kapatıcısından memnunum.
Göz altım yumruk yemiş gibi durduğundan ötürü bu stikler gayet iyi kapatıyor ve en önemlisi kalıntı kalmıyor likit kapatıcı pek kullanamadım ama stiklerden memnunum tavsiye ederim.

hımm kız bu kadar az makyajıda mı kaldırmıo işyeriii aaaaa
bende far bazı üzerne astar far sürüom ten renginde göz pınarını hafif aydınlatıom kaş altıyla eyeliner srüom birde maskaara bu kaa :) onu bile ypmak zor gelkdi bugün bşi yapmadım daha
avonun parfümleri de güzel oluyor, tek güzel ürünleri parfümleri galiba:)
evet ama baydı artık herkesde var :) bende kullanmıorum deneme yapıyorum bu ara tbs vanilyalı parfümü kullanıyorum

loccitane reklamı gibi oldu kızzzz :)

oriflame tercih ettiğim bi marka değil ısınamadım
ama loreala bir bakayım bakalım

c.tesi avm deyim loreal ve maybeline bakarım

ben şu an mac'ın kullanıyorum idare eder ama ı ıh sevmiyom.

oriflame tercih ettiğim bi marka değil ısınamadım
ama loreala bir bakayım bakalım

c.tesi avm deyim loreal ve maybeline bakarım

ben şu an mac'ın kullanıyorum idare eder ama ı ıh sevmiyom.

stick tavsiye etmiyorum göz altları hassas bölge likit kullanman lazım :)))
netten şöle bi araştıralım canım mor tonları kapatan bi kapatıcı lazım o ne renk oluo hatırlamıom valla :)

Allah iyiliğini versin senin, sayın komşim,müşavirim..
Ne yasağı kızz..sen yasaklara boyun eğecek kız değilsin..
şimdiden dizginleri ele vermeyesin..yok yok sakın haa böyle hata yapiim deme..:93:
pempe irenkli gözlüğünü çıkar:103:

stick tavsiye etmiyorum göz altları hassas bölge likit kullanman lazım :)))
netten şöle bi araştıralım canım mor tonları kapatan bi kapatıcı lazım o ne renk oluo hatırlamıom valla :)

Valla şahsen llikit kapatıcı kaç markanın denediysem memnun kalmadım hep kalıntı bıraktı hani bi tane kalıntı bırakmayan pürüzsüz duran kapatıcı olsa hemen alicim.
Ben normalde fondöten, pudra pek kullanmam kapatıcıyı hemen hemen her gün tek başına kullanıyorum ve doğal duran ama morluklarıda kapatan likit henüz denk gelmedim veya var da ben bulamadım.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…