Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sağol canım o sorduğun maybelıne far canım 4 lü :))
gloss çok güzel bende çok beğenerek aldm dıı :)

hımmm maybelinne haaa :) şey gibi duruyor kaş şekilllendiriciler oluyor bölee :))) ona benzettim :)
güle güle kullan canım bitsinde yenilerini al :) hehe
iştahım kabardı bende bişiler alayım bareee :)

jackalımmmm güle güle kulllan:KK12:

bende dün gliss sıvı saç kremi aldım (sprey):KK55:

oje almamak içinde kendimi zor tuttum:KK52:

selam kızlar ben dün flormar standıyla karşılaşınca ordan pembe ruj, pembe dudak kalemi ve pembe allık aldım:)

ruj long wearing serisinden L07, allık bebek pembesi 89 numara, dudak kalemi de rujla aynı renk.

resimler internetten alıntıdır.

$IMG_3853.jpg $5110868959_c80dfcc7cc.jpg

Lachesısım güle güle kullan
pffffffff gene almaya başlamışsınız baştan çıkarcaksınız beni yaaa:63:

selam kızlar ben dün flormar standıyla karşılaşınca ordan pembe ruj, pembe dudak kalemi ve pembe allık aldım:)

ruj long wearing serisinden L07, allık bebek pembesi 89 numara, dudak kalemi de rujla aynı renk.

Eki Görüntüle 138789 Eki Görüntüle 138790

güle güle kullan lac :KK69:
flormar allık ben de çok seviyorumm:21:

sağol canım ben de ilk kez deniyorum, rengi tam istediğim gibi çıkmadı ama hoş yine de:)

güle güle kullan canım ruj ne tatlı görünüyor öyle :)))) :)))

ruj süper bayıldım ona, hem rengi çok güzel çok doğal hem kalıcı, hem de matlığı hoşuma gitti. ck rujlarına benziyor biraz. mat ruj sevenler için ideal.
flormardan fi tarihinde bi glos almıştım yapış yapıştı daha da almam ruj ordan demiştim ama bunu pek sevdim:)

Lachesısım güle güle kullan
pffffffff gene almaya başlamışsınız baştan çıkarcaksınız beni yaaa:63:

sağol canım valla ben de almıyım hiç ihtiyacım yok diyordum ama görünce fiyatları falan uygun geldi dayanamadım:)
sen alma ama zamanında yeterince aldın:) onları bitir önce:)

Eki Görüntüle 138789 Eki Görüntüle 138790

güle güle kullan.flormarın bu allık serisinin 86 numarasını kullanıyorum..çok beğeniyorum rengini..tavsiye ederim..:KK55:

günaydın bayanlar iyi sabahlar :)
dün bende 3 tane oje aldım sırf almış olmak için yeni oje beğeneyim barede onları alayım böle keyifli olmuoo :KK43:

balım ben sana eve gidince renk önerileri sunam istersen :KK52:
benim tırnaklar kırıldı bi süre ara verdim ocelere :KK60:

ben de uzun zamandır eklemediklerimi ekliyim.
hani bahsetmiştim bimden far aldım diye.memnun kalınca akşam 2 tane daha aldım.hatta bugün sürdüm sürüştürdüm:KK53:sağlık bakanlığı onaylıymış bu arada.sanırım bimin sürekli ürünü oldu bunlar.
bir de gloss almıştım onu da çok beğendim.hem kalıcı hem rengi dokusu güzel onu da tavsiye ediyorum.
lakin rossmanndan aldığım rival glossu beğenmedim.rengi güzel lakin kokusu rahatsız ediyor ilk sürüldüğünde.dursun bakalım yeri bulunur.
rivalden kapatıcı almıştım ama daha önce kapatıcı kullanmadığım için iyi ya da kötü diyemiycem.nasıl kullanıldığını da bilmiyorum bunun.sadece göz altına mı yoksa kaş altı falan da oluyormu?
sonra rivalin far bazını aldım hem çok ucuz hem de çok işime yaradı.kapağımda kat yapmıyor ve çok uzun süre kalıyor.o fiyata bu performans çok iyi.
biodermayı sevdim,makyajı güzel çıkarıyor cildi de güzel temizliyor.yağlı bir his bırakmıyor.su gibi bişey zaten.pamukla temizliyorsunuz o kadar yıkamaya gerek yok.tam tembel işi.
eşime almıştım ama ben daha çok kullanıyorum:))500 lük iki tanesi 49 lira gibi bişeydi.kampanya vardı.almayı düşünenler kaçırmasın.
rimelim bitmiş sırada o var.
aslında bundan sonra iyice kısıtlama yapıcam çünkü artık kızım için alışverişe başlamam gerekiyor:KK69:
bebek eşyaları ne kadar pahalı yahu.oğlumun zamanında daha uygundu sanki:KK59:
bu kadar yazdım unutmadan fotoları ekliyim...

Eklentiler

• $yeniler.JPG
    $yeniler.JPG
    44,4 KB · Görüntüleme: 36
selam kızlar jackal, lachesis ve kahvecim güle güle kullanın aldıklarınızı kızlar
bu aralar bende oje dışında bişi almadım

bişi sorcam çam terebentin yağı aldım kepeklenmeye iyi diyenler olmuştu kontes ti sanırım
ne kadar zamanda sonuç alırım yaa şimdilik pek işe yaramadı gibi :KK59:

X