Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

çok ucuzmuş ya loccitane'e o kadar verip işe yaramıyor madem bu sefer de bunu deniyim, yaramasa da fazla zarara girmem:) allığı da deniyim bir ara sen de eklersen süper olur tabi:)

kızlar benim çilek siparişlerim 25 ocakta yerel kargoya verilmiş ama ptt nin sitesinden baktığımda bu referans nosunda bi şey yok diyor:26:

güle güle kullan kontescim

minikim ojelerine bayıldım bu clarie's ojeler nerelerde satılıyor ben neden hiç rastlamadım

teşekkür ederim canım
claire's bir takı markası, kendi adıyla dükkanları var
makyaj işine de girdiler
ojeleri ve diğer makyaj ürünlerini de isimlerini taşıyan takı dükkanlarında

aldın da fena mı oldu bence çok ciciler
güle güle kullan canım:89:

kızlar benim çilek siparişlerim 25 ocakta yerel kargoya verilmiş ama ptt nin sitesinden baktığımda bu referans nosunda bi şey yok diyor:26:

bazen ilk başta öyle gözüküyor sonra düzelir merak etme.

teşekkür ederim canım
claire's bir takı markası, kendi adıyla dükkanları var
makyaj işine de girdiler
ojeleri ve diğer makyaj ürünlerini de isimlerini taşıyan takı dükkanlarında

sağol canım. istanbulda bize yakın yokmuş malesef

lattem darısı başıma bende bir kurtulsam dayak yemiş gibi dolanıyorum ortalarda :) yaaa
bana bir parfüm öner bakem çilekte indirimli olanlardan seninde beğendiğin bişiyi :) şimdi tbs vanilyalı kullanıom
balım ben sıkmayı unuttuğum için pek parfüm kullanmıyorum:76:
ama clarinsi çok seviyorum hafif bi kokusu var
Clarins Eau Ressourcante

bide tommy hilfiger duş jelini kullanmıştım kokusu çok hoşuma gitti parfümüde aynı şekilde kokuyosa bundan alcam

e.a parfüm

bunu da arkadaşıma aldık

bu da hediye gelecek

güle güle kullan canım

vuuu one yaa sıra geliyomu hepsine :76:
bu kontes bütçeye zarar

1-2 güne kadar ptt sitesine bilgi düşer canım

lattem saol canım,sen de güle güle kullan
ay sorma; çevremdeki arkiler de baştan çıkıyor sayemde

Kızlar bugün şunu aldım merak edip, denedim çok beğendim, çok süper bir kapatıcı değil hafif ama günlük kullanım için ideal bence, hem nem hem kapatıcılık hem ferahlatıcı müthiş bişey. bir de çok ucuz:)

kızlar, tigi saç ürünleri hakkında güzel yorumlar okuyorum nette
şişeleri filan da çok cici :90: deneyen var mı aranızda?

bende cok sevyorum bunu :) oldu bayagi ben alalai ki benimkisi ii kapatio ya ben siyorum ki goz makyajini da guzel tutuo gozde ayni primer gorevi goruo bende:)

sağol canım.

daha makyaj yapmadım valla dün akşam aldım öyle bir denedim. çok sevindim bunu da duyduğuma sağol canım:)

ben cok seviyorum bu urunu bende oylesine almistim ki dusun agustos gi bi aldim haalda bitmediki gunde iki uc kere suruyorum :) seviyorum ya cool bi ferahlatio ya o da hosuma gidio:)

kızlar güzel bir mascara önerirmisiniz kullandıgınız çok memnunkaldıgınız yaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızlar güzel bir mascara önerirmisiniz kullandıgınız çok memnunkaldıgınız yaaaaaaaaaaaaaaaaa

çooooookk rimel denedim ama en beğendiklerim loreal lash architect ve loreal telescopic. en son şu max factor 2000 kaloriyi denememiştim onu alıyım dedim çok vasat çıktı. yine loreallerden birini alıcam galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…