Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
72 tane ojem olmuş
oje almam yasaklanmıştır sayı azalana kadar
yuh dedim kendime

izninle bende öhhhhh yaneee demek istiyorum:KK52::KK9:

işte meşhur mavi ojemden sürebildiğim kadar:) umarım rengi anlaşılmıştır.
maviyle yeşil karışımı değişik bir renk. elimin altından gözüken damarlarla aynı renk ondan hoşuma gidiyor galiba, uyumlu oluyor:)

Eki Görüntüle 131436 Eki Görüntüle 131437

güzelmiş rengi canım güle güle sürüştür:KK12:

oha kimse iplememiş beni :KK53::63:

bilmiyoruski bal bademim bilsek iplemezmiyiz:KK54:

lattem aynı şeyleri söylemek zorundamıyız valla kardeşiz sanıyorum bizzzz :p hemde ikizzzzzz :p

bu arada dün maniküre gittim kendimi şımarttım yaşasın fırsat siteleri :))) manikürümü yaptırdım frenchi kendim yaptım ekleyim bakiym beğenceniz mi

lattem aynı şeyleri söylemek zorundamıyız valla kardeşiz sanıyorum bizzzz :p hemde ikizzzzzz :p

bu arada dün maniküre gittim kendimi şımarttım yaşasın fırsat siteleri :))) manikürümü yaptırdım frenchi kendim yaptım ekleyim bakiym beğenceniz mi

minnak kardeşim sen sarışın ben kumral olmasaydım kesin ikiz olurduk:KK54::KK16:

vuu güzel olmuş bantlamı yaptın çok muntazam duruyor

çok düzgün durmuş,evet..
bende beyaz rengini arıyorum french için ,nail art serisinin ,ama hiç bir yerde yok yok..:KK50:
canım flormar stantlarına bak parfümerilere bakma bence kesin bulursun bende almıştım 3 tane aklıma geldi kullandım çok rahay oluyor gerçekten fırçayı sabit tutup tırnağımı çeviriyorum süper oliyyyyyyyyyy :p
forum istanbulda var va var

cafelatte bana mı dedin onu sen :KK60:
ben sarışın deelim :KK60:

baaaaaanaaaaaa dedi onun ikizi benim bilmionmu yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez bizim sürdüğümüz krem bilem aynı :p:KK1::KK52:

forum istanbulda var va var

cafelatte bana mı dedin onu sen :KK60:
ben sarışın deelim :KK60:
aklıma bir tek oradaki standı geldi zaten:nazar:..en yakın zamanda yolumu oraya düşürtücem..:KK1:
canım flormar stantlarına bak parfümerilere bakma bence kesin bulursun bende almıştım 3 tane aklıma geldi kullandım çok rahay oluyor gerçekten fırçayı sabit tutup tırnağımı çeviriyorum süper oliyyyyyyyyyy :p

baaaaaanaaaaaa dedi onun ikizi benim bilmionmu yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez bizim sürdüğümüz krem bilem aynı :p:KK1::KK52:

sally hansenin french kalemi var, ama 5 para etmez,:63: hemen ucu bozuldu lif lif ayrıldı:KK14:
bildiğimiz klasik yöntemden şaşmamak lazım..:KK34:Alcam alcam, beyaz nail art' tan..:KK66:

kızlar ben bu loccitane elma badem kremini de değiştircem galiba, güzel bir ürün ama devam edecek kadar cezbetmedi beni. yeni göz altı kremi arayışlarına devam ediyorum:)

aklıma bir tek oradaki standı geldi zaten:nazar:..en yakın zamanda yolumu oraya düşürtücem..:KK1:

sally hansenin french kalemi var, ama 5 para etmez,:63: hemen ucu bozuldu lif lif ayrıldı:KK14:
bildiğimiz klasik yöntemden şaşmamak lazım..:KK34:Alcam alcam, beyaz nail art' tan..:KK66:
al nail artı canım tepe tepe kullan süper valla :)
kızlar ben bu loccitane elma badem kremini de değiştircem galiba, güzel bir ürün ama devam edecek kadar cezbetmedi beni. yeni göz altı kremi arayışlarına devam ediyorum:)

göz kremini beğenmedin mi canım bir kutusunu bitir bakalım o zaman asıl yorumlarını bekliyorum bende hangisi denk gelirse alıcam ya c vitaminli ya da elma badem :)

göz kremini beğenmedin mi canım bir kutusunu bitir bakalım o zaman asıl yorumlarını bekliyorum bende hangisi denk gelirse alıcam ya c vitaminli ya da elma badem :)

bitiriyim, zaten az kaldı, ama sanmıyorum kullancağımı, bana yaramadı bu ürün. şu senin c vitamini mi denesem acaba diyorum ben de:S yaz gözlerimi yeterince nemlendirmiyor, jel formunda olduğundan mı acaba. çizgilerin daha da belirginleşti gibi geliyor kuruyor da:S krem tarzı mı kullansam yine,
ay kafam karıştı :KK35:

bitiriyim, zaten az kaldı, ama sanmıyorum kullancağımı, bana yaramadı bu ürün. şu senin c vitamini mi denesem acaba diyorum ben de:S yaz gözlerimi yeterince nemlendirmiyor, jel formunda olduğundan mı acaba. çizgilerin daha da belirginleşti gibi geliyor kuruyor da:S krem tarzı mı kullansam yine,
ay kafam karıştı :KK35:

benim c vitaminlide jel kıvamda ama yenisi 2 şekildeymiş canım onuda bir dene bence fazla kremsi yapıda olanları 30dan sonra kullanmayı düşünüyorum ben yağ bezesi yapıyor çünkü ağır geliyor

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrr

benim c vitaminlide jel kıvamda ama yenisi 2 şekildeymiş canım onuda bir dene bence fazla kremsi yapıda olanları 30dan sonra kullanmayı düşünüyorum ben yağ bezesi yapıyor çünkü ağır geliyor

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrr

günaydın canım, bir ara gittiğimde deniyim bakalım:)

sllm bayanlar kaç gündür hastayım kafamı kaldıramıyorum nasıo grip bu yaaa :KK43:
iyileşmek istyorummm:KK5:

çok geçmiş olsun hayatım, ben de grip olucam galiba :KK43:

Kızlar geçen peelinge ihtiyacım vardı, bu dermokili hiçbir yerde bulamaıdım. niveanın bir ürünü vardı yeni çıkmış, onu deniyim bari dedim. yüzüü sivilce içinde bıraktı, hiç böyle olmamıştım.
Asla sakın yaklaşmayın derim. :KK20:

ürün şu

$148aa08eaa8302ac849ae221f9743b51.jpg

sllm bayanlar kaç gündür hastayım kafamı kaldıramıyorum nasıo grip bu yaaa :KK43:
iyileşmek istyorummm:KK5:
canım geçmiş olsun bende aynı şekilde tam iyileştim derken tekrar hastalandım dün birde iş dönüşü sırılsıklam oldum eve gittim hemen banyoya attım kendimi dıcak sıcak tavisye ederim sonrada bir güzel vikislendim terledim sonra yine banyo şimdi seslerim yok ama ben daha iyiyim :)
günaydın canım, bir ara gittiğimde deniyim bakalım:)

çok geçmiş olsun hayatım, ben de grip olucam galiba :KK43:
aman çok dikkat et kendine canım havalar felaket :)
Kızlar geçen peelinge ihtiyacım vardı, bu dermokili hiçbir yerde bulamaıdım. niveanın bir ürünü vardı yeni çıkmış, onu deniyim bari dedim. yüzüü sivilce içinde bıraktı, hiç böyle olmamıştım.
Asla sakın yaklaşmayın derim. :KK20:

ürün şu

Eki Görüntüle 132871

bende nivea alma dicektim kiiii almışın hayırlı uğurlu olsun şimdi yüzündeki sivilcelerden kurtulmanın yolunu ara bakalım :)
bu arada sivilce varken yüzde peeling yapılmazmış :) sen nasıl yaptın bakem

X