Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrentam fiyat uygun gelirse bunuda alıcam :)
gojane_2142_1041398591

canım özel mesajı bekleyemicem 10 dk dolmuş özel mesaj atıom :p

Son düzenleme:
çilekte ilk alışverişe verilen stilla kalem rujun orange renginin istediğim tarz bir mercan olma olasılığı kaçtır:KK53:

kızlar çilekte bi after shave buldum , bvlgari
bal böceime alayım diyorum
orange kalem ruj hediyesi için bi şey daha almam gerek
lancome ruj var 16 tl
e.taylor gloss var 16 tl

ay ne alsam yanına başka puf:KK37:

çatlayan oce denemelerim
siyah olanı su an yaptım fotoda tabanda ki gri belli olmamıs normalde daha hoş oldu :KK69:

çilekte ilk alışverişe verilen stilla kalem rujun orange renginin istediğim tarz bir mercan olma olasılığı kaçtır:KK53:

1575776.JPG

sana netten swatch balım

çatlayan oce denemelerim
siyah olanı su an yaptım fotoda tabanda ki gri belli olmamıs normalde daha hoş oldu :KK69:

vuuu hemende eklermiş çatlayan oceyi sevemedim bi türlü ama son resim güzel duruo:KK16:

kızlar çilekte bi after shave buldum , bvlgari
bal böceime alayım diyorum
orange kalem ruj hediyesi için bi şey daha almam gerek
lancome ruj var 16 tl
e.taylor gloss var 16 tl

ay ne alsam yanına başka puf:KK37:
içindeki alışveriş manyağı çıktı haaaaa hehehe bende kontesim nie bişi almıo diodumm :))) sevgililer gününde sadece parfüm indirimi olurmu yaaa :KK43:
çatlayan oce denemelerim
waaaaaoooouuuwwwww swatchda eklermiş şaşırtırmış bizi güzel olmuş canım alttaki gri pek belli olmuo ama sanki gümüş rengi değil gibi
1575776.JPG

sana netten swatch balım

vuuu hemende eklermiş çatlayan oceyi sevemedim bi türlü ama son resim güzel duruo:KK16:

lattemmmm işi halletmiş gene süpersin canım ama çok uğramıon özletion kendini

günaydın bayanalr hayırlı cumalar herkese ben gene hasta oldum burun çeşme gözler şiş başım kalkmıo evde olup yatmak vardı şimdi :KK43:(:-)84:

pastel 72 mavi aldım golden rose 53ün aynısıymış eğer, ev mavi oje doldu yahu:)

bende 3 tane var
golden sorse koyu mavi
pastel 72
bide claries acık mavi :KK3:

benim 8 oldu. favorim alix avien. 179 mu ne tam okuyamıyorum arkasından etiketini yırtmışım, ama mükemmel bir renk, oje bitti, hala şişesini saklıyorum, aynısında bulamadım bir bulsam hemen alıcam.

lattem çok merci canımm:KK69:
sevdim mi sevmedim mi bilemiyorum:26:
diğerlerinin de swatchı var mı ki böyle

grinin üstüne siyah balım
fotoda cok belli olmadı
evet pek belli diil canım :KK43:
pastel 72 mavi aldım golden rose 53ün aynısıymış eğer, ev mavi oje doldu yahu:)
hehe başka markalardan da pişti olunabiliyormuş demek heheh :p
bende 3 tane var
golden sorse koyu mavi
pastel 72
bide claries acık mavi :KK3:
mavi manyağı gördüm seni canım?
benim 8 oldu. favorim alix avien. 179 mu ne tam okuyamıyorum arkasından etiketini yırtmışım, ama mükemmel bir renk, oje bitti, hala şişesini saklıyorum, aynısında bulamadım bir bulsam hemen alıcam.
el birliği ile arayalım o zaman sen bize resmini ekle :p
lattem çok merci canımm:KK69:
sevdim mi sevmedim mi bilemiyorum:26:
diğerlerinin de swatchı var mı ki böyle

internetten arıyorsun canım beğendiğin şeyi yaz googleda ara varsa görüon :))):KK52:

sanırım kaldırılmış o renk
alixin renk katalogunda yok
sitesine girip bakarsanız görürsünüz

nası bi maviydi kuzu
müdehalini buluruk ağlama sen yeter ki :KK19:

tarif edemiyorum ki:KK43: bir ara dibinde kalanla tek parmağıma sürmeye çalışıp farklı ışıklarla çekiyim olursa.
bu 72nin bir ton açığı gibi ama tek sürüşte müthiş bir renk oluşturuyordu. koyu turkuaz gibi.

ey aşk sen neler kadirsinn hehehehe :) oje aşkıııı :) muadilini arayalım canım sen resmini çek koy dibinden falan :) nosunu bulmaya çalış biz 4 bir yandan muadil arayalım:KK52:

içindeki alışveriş manyağı çıktı haaaaa hehehe bende kontesim nie bişi almıo diodumm :))) sevgililer gününde sadece parfüm indirimi olurmu yaaa :KK43:

waaaaaoooouuuwwwww swatchda eklermiş şaşırtırmış bizi güzel olmuş canım alttaki gri pek belli olmuo ama sanki gümüş rengi değil gibi

lattemmmm işi halletmiş gene süpersin canım ama çok uğramıon özletion kendini

günaydın bayanalr hayırlı cumalar herkese ben gene hasta oldum burun çeşme gözler şiş başım kalkmıo evde olup yatmak vardı şimdi :KK43:(:-)84:

hakkaten yaaa sadece parfüm indirimimi olur:KK31:
geçmiş olsun bidenem

X