Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eki Görüntüle 123557 Eki Görüntüle 123556 Eki Görüntüle 123558 Eki Görüntüle 123555

Pretyy makyaj setim, kutusu tahminimden büyük çıktı, farlarına allıklarına bayıldım. Pudraları bile çok güzel. Kutusu da acaip şık ve pratik :)
Yarın makyaj da yapıcam kalıcılıkları vs konusunda da o zaman yorum yaparım. Bir de hediye paketi yapmışlar, ablama aldığıma yapmayıp buna yapmaları komik oldu:)

Eki Görüntüle 123559

shiseido purrness pudram. kutu artı yedek iç deyince bir tane daha iç gelcek diye beklemiştim öyle gelmeyince biraz üzüldüm:) boş kutu da satıyorlar herhalde niye öyle yazdılarsa:S ama rengi tam cildime uygun o açıdan sevindim. 10 numara fildişi rengi.
ciltte toz toz durmayan hoş bir pudra.

Eki Görüntüle 123560

bu da flormar 413. geçen gün almıştım ekliyim dedim. gerçi rengi bilmeyen yok ama :)
Yalnız bu rengin golden rose olanı daha güzel, bulursam ondan da alıcam :KK66:

Eki Görüntüle 123583

Bu arada yeni setle bir deneme yaptım. en kötü renkleri seçtim deneme olduğundan ehehe, daha doğrusu hiç kullanmadığım renkleri seçtim. böyle bişey oldu, idare eder sanırım:) iç turuncu dış parlak kahve.
beceriksiz makyajım için kusura bakmayın:KK43:

güle güle kullan canım valla renkler süper duruyor bence inşallah kalıcılıklarıda iyidir :))))))
pudrada cuk oturmuş inşallah memnun kalırsın :))))

günaydın bayanlar iyi sabahlaaarrrr :)
17 ocakta izmire mac açılıyor far bazımı ordan alıcam :) ne alınır ne alınmaz önerilere başlayın bakalım :))):KK31::KK52::KK12:

günaydınnn bayanlar lachesis iyi günlerde kullan
pudra için yorumlarını bekliyorum gerçi ben pudramı buldum mac ama shisedioyu da çok duydum
magrentam mac meşhur kırmızı rujunu,siyah göz kalemini studio fix pudrasını mutlaka edinmelisin :):KK69::KK69:

günaydınnn bayanlar lachesis iyi günlerde kullan
pudra için yorumlarını bekliyorum gerçi ben pudramı buldum mac ama shisedioyu da çok duydum
magrentam mac meşhur kırmızı rujunu,siyah göz kalemini studio fix pudrasını mutlaka edinmelisin :):KK69::KK69:

Kırmızı ruj kullanmıyorum canım pudra konusuna gelince henüz cilt makyajında sadece mineral fondoten kullanıyorum denemeye devam :)) bir de cilinique renkli nemlendirici gibi kremi almıştım onu kullanıyorum ama denerim pudrasını :)

24 aymış canım 2 sene kullanırsın rahat rahat 100 ml
mac far bazım kurudu mac fixle yeniden kullanılabilir hale getirdim gerçekten çok amaçlı bi ürün

bugün denedimbiliyorumdan olayın numunesi geldi bana

Eki Görüntüle 123557 Eki Görüntüle 123556 Eki Görüntüle 123558 Eki Görüntüle 123555

Pretyy makyaj setim, kutusu tahminimden büyük çıktı, farlarına allıklarına bayıldım. Pudraları bile çok güzel. Kutusu da acaip şık ve pratik :)
Yarın makyaj da yapıcam kalıcılıkları vs konusunda da o zaman yorum yaparım. Bir de hediye paketi yapmışlar, ablama aldığıma yapmayıp buna yapmaları komik oldu:)

Eki Görüntüle 123559

shiseido purrness pudram. kutu artı yedek iç deyince bir tane daha iç gelcek diye beklemiştim öyle gelmeyince biraz üzüldüm:) boş kutu da satıyorlar herhalde niye öyle yazdılarsa:S ama rengi tam cildime uygun o açıdan sevindim. 10 numara fildişi rengi.
ciltte toz toz durmayan hoş bir pudra.

Eki Görüntüle 123560

bu da flormar 413. geçen gün almıştım ekliyim dedim. gerçi rengi bilmeyen yok ama :)
Yalnız bu rengin golden rose olanı daha güzel, bulursam ondan da alıcam :KK66:

güle güle kullan tatlım hepsi birbirinden güzel

$kk1.jpg

sonunda bende çatlayan oje buldum ama pembe renk öyle tek başına kalmış bana bakıyordu bende aldım
pembeyi pek beğenen olmamıştı okuduğum kadarıyla ama ben çok beğendim :)

$kk2.jpg

metrocity e gitmiştim bugün flormar standından oje bakarken çalışan bayan bu 3 ü 15 lira dedi
ucuz geldi gözüme ve bende ilk defa flormar almış oldum :KK64:
daha önce markafoniden almıştım 8li terracota far ama çok kullanışsız bişeydi bende kuzenimin nişanlısına verdim yılbaşında
bunların yorumlarıda gayet iyiydi aman kötüde olsa zaten tanesi 5 lira :)

$kk3.jpg

allığım nasıl oldu da şeftali almadım inanın bilmiyorum :))
şeftali allıklarıma bi yenisini ekleyemedim pembe aldım bu sefer :)

$kk4.jpg

bu farı almam için kandırdı beni kız ama ne kadar çok kahve sarı tonlu farım oldu bilemiyorum :S

$kk5.jpg

buda pudra ama pudram olduğu için en açık tonunu aldım aydınlatıcı gibi kullanırım diye düşündüm
ama flormarın gramajları epey yüksek
bu farlar kaç sene bitmez gibi duruyor

Eki Görüntüle 124271

metrocity e gitmiştim bugün flormar standından oje bakarken çalışan bayan bu 3 ü 15 lira dedi
daha önce markafoniden almıştım 8li terracota far ama çok kullanışsız bişeydi bende kuzenimin nişanlısına verdim yılbaşında

Eki Görüntüle 124273

Eki Görüntüle 124274

bu farı almam için kandırdı beni kız ama ne kadar çok kahve sarı tonlu farım oldu bilemiyorum :S

Eki Görüntüle 124272

buda pudra ama pudram olduğu için en açık tonunu aldım aydınlatıcı gibi kullanırım diye düşündüm

güle güle kullan çok güzel görünüyorlar..gramajlara gelince sorma aldığım hiçbirşeyi bitiremiyorum ben..yenilerini almak için sabırsızlanıyorum ama bitmiyorlar bir türlü :)))

24 aymış canım 2 sene kullanırsın rahat rahat 100 ml
mac far bazım kurudu mac fixle yeniden kullanılabilir hale getirdim gerçekten çok amaçlı bi ürün

bugün denedimbiliyorumdan olayın numunesi geldi bana
hımmmm alayım yaaaa içimde kalcağımda hehehehe :p
oooo nasıl geldi kız zinciremi katılıştın yoksam :?
Eki Görüntüle 124270

sonunda bende çatlayan oje buldum ama pembe renk öyle tek başına kalmış bana bakıyordu bende aldım
ben de de pembe var canım siyahtan daha güzel duruyor bence :) güle güle kullan :)
Eki Görüntüle 124271

Eki Görüntüle 124273

Eki Görüntüle 124274

Eki Görüntüle 124272

ooooooo güle güle kullan canım flormarlanmışın bende şu 2li allıkları merak ediyordum almak nasip olmadı :) çok güzel diyorlar farlarında rengi şahane :)
bu flormarların gerçekten gramajı fazla bitirsem yeni farlar alıcam bitmio namussuzlar gerçi bitirdiğim bir far olmadı daha :))))))

günaydın bayanalr iyi sabahlarrrrr:KK3:

Eki Görüntüle 124271

Eki Görüntüle 124273

Eki Görüntüle 124274

Eki Görüntüle 124272

güle güle kullan canım
fardan bende de var,ne akla hizmet aldıysam o renkleri... öylece duruyor
sinirimi bozuyor:26:

herkeslere günaydınnnnnn:KK51:

Günaydın kontesim bugün yeni bir oje alma planım var eğer alırsam seni çatır çatır çatlatıcam haberin olsun hehehehe :p

arkadaşlar merhaba size önemli bişi danısmak istiyorum
mac ürünlerinin orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl anlayabilirz ?
ben bi dipliner aldım mesela onun orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim
yardımcı olursanız cok sevinirim:18:

Eki Görüntüle 124270

Eki Görüntüle 124271

Eki Görüntüle 124273

Eki Görüntüle 124274

Eki Görüntüle 124272

güle güle kullan hayatım:KK16:

:
yok canım anketi yapmıştım sanırım hiç haberim olmadı geleceğinden:KK8:

arkadaşlar merhaba size önemli bişi danısmak istiyorum
mac ürünlerinin orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl anlayabilirz ?
ben bi dipliner aldım mesela onun orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim
yardımcı olursanız cok sevinirim:18:

canım Mac ürünlerinin batch kodu olur ÖRN: A47
ayrıca google dan aldığın ürünün tam adını yazarsan resmi çıkar birebir kontrol edebilirsin

güle güle kullan çok güzel görünüyorlar..gramajlara gelince sorma aldığım hiçbirşeyi bitiremiyorum ben..yenilerini almak için sabırsızlanıyorum ama bitmiyorlar bir türlü :)))

bizede yaranılmaz valla bitse bi dert bitmese bi dert :)))

siyah üzerine pembe güzel durmuş ben de siyahla kullanim ,siyahının marka ve nosu ne canım ?

siyah ojeyi dün aldım clarei's in siyah mat ojesi
birazdan aldığım ojeleride çekip koyayım fikir olsun diye

ben de de pembe var canım siyahtan daha güzel duruyor bence :) güle güle kullan :)

ooooooo güle güle kullan canım flormarlanmışın bende şu 2li allıkları merak ediyordum almak nasip olmadı :) çok güzel diyorlar farlarında rengi şahane :)
bu flormarların gerçekten gramajı fazla bitirsem yeni farlar alıcam bitmio namussuzlar gerçi bitirdiğim bir far olmadı daha :))))))

günaydın bayanalr iyi sabahlarrrrr:KK3:

teşekkürler tatlım
bende pembeyi sevdim ama siyah dışında aklıma yatmadı başka renkle gitmez gibi
arada sür koyda görelim şenlenelim fikir olsun bizede

güle güle kullan canım
fardan bende de var,ne akla hizmet aldıysam o renkleri... öylece duruyor
sinirimi bozuyor:26:

herkeslere günaydınnnnnn:KK51:

ehehhe kıs kontes anladım ben sen kahverengi ve tonlarını sevmiyosun
ama ben yeşil gözlüyüm bana bu tonlar daha iyi gidiyo
senin gözlerine gerçi her renk gider bence sen beğenmiyosun bu renkleri :)

X