Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrentam bende blog aççççammmmmmmmmmmm
emme benim blogum makkaj üzerine olmıcak
arkadaşlar denemelerimi (şiir,düzyazı,kısa cümleler) paylaşmam gerektiğini süledi dün
araya bi iki makkaj ve kadına dair bişiler eklemekte hoş olur sanırsam ya

aç canım elimden geldiğince yardımcı olurum :)))))) merak ettim bak şimdiden :)

aç canım elimden geldiğince yardımcı olurum :)))))) merak ettim bak şimdiden :)

dün arkadaş soktu aklıma ..
bi kaç şiiriimi (zaten topu topu 5'tir) onla paylaştımda ilerletirsin didi bana insanlar okur eleştirir,beğenir ..
işte üle ..

bu da son aldığım ojelerden biri :) resimle eklemek nasipmiş ben beğendim bakalım siz de beğenceniz mi?

magrentam bu oje bende de var
fotoda az daha açık çıkmış aslen daha koyu bence
arada bir de olsa sürerim
kahve her kombine gitmiyor malum:97:

magrentam bu oje bende de var
fotoda az daha açık çıkmış aslen daha koyu bence
arada bir de olsa sürerim
kahve her kombine gitmiyor malum:97:
evet ya sabah el mahkum kahve giydim vazcayamadım :))) tek kat sürdüm bir de ışık falan :)
magrentam güle güle sürüştür bu kontesin topiki senide baştan çıkarmış

hehe beni bile baştan çıkardı :)))))lattem sorma

selam kızlar, bugün strawberry siparişlerim geldi, onlara bakıcam resim çekicem derken misafirlere yaptığım kurabiyeleri yaktım

birazdan resim ekliycim hepsini çok sevdim:)

selam kızlar, bugün strawberry siparişlerim geldi, onlara bakıcam resim çekicem derken misafirlere yaptığım kurabiyeleri yaktım

birazdan resim ekliycim hepsini çok sevdim:)

Bekliyoruz resimleri kurabiyelere geçmiş olsun :))) strawberry aşkına hehehe

Pretyy makyaj setim, kutusu tahminimden büyük çıktı, farlarına allıklarına bayıldım. Pudraları bile çok güzel. Kutusu da acaip şık ve pratik :)
Yarın makyaj da yapıcam kalıcılıkları vs konusunda da o zaman yorum yaparım. Bir de hediye paketi yapmışlar, ablama aldığıma yapmayıp buna yapmaları komik oldu:)

shiseido purrness pudram. kutu artı yedek iç deyince bir tane daha iç gelcek diye beklemiştim öyle gelmeyince biraz üzüldüm:) boş kutu da satıyorlar herhalde niye öyle yazdılarsa:S ama rengi tam cildime uygun o açıdan sevindim. 10 numara fildişi rengi.
ciltte toz toz durmayan hoş bir pudra.

bu da flormar 413. geçen gün almıştım ekliyim dedim. gerçi rengi bilmeyen yok ama :)
Yalnız bu rengin golden rose olanı daha güzel, bulursam ondan da alıcam

güle güle sürüştür canımmmm
yaa straw yeni indirim yapmadıııııııııııı

güle güle sürüştür canımmmm
yaa straw yeni indirim yapmadıııııııııııı

sağol tatlım. yılın en indirimli dönemini bitirdiler. artık bu kadar büyük indirim bekleme :) ama yaparlar yakında bişeyler :)

Bu arada yeni setle bir deneme yaptım. en kötü renkleri seçtim deneme olduğundan ehehe, daha doğrusu hiç kullanmadığım renkleri seçtim. böyle bişey oldu, idare eder sanırım:) iç turuncu dış parlak kahve.
beceriksiz makyajım için kusura bakmayın

bence gayet hoş olmuş ,farlar da süper görünüyorr
ay şu tonlar bir bana mı gitmiyor allam yeareppim

aa cidden mi :26:
sevgililer günü için ümitlenmiyim o zaman

sevgililer gününde de indirim olur hayatım mutlaka ama bu kadar çok çeşit olmayabilir.
belki sana göre daha güzel ürünler olur, o yüzden ümidini yitirme .

bence gayet hoş olmuş ,farlar da süper görünüyorr
ay şu tonlar bir bana mı gitmiyor allam yeareppim

ay bana da hiç gitmiyor normalde, o yüzden onu sürdüm deniyim diye, ama sürünce de hoşuma gitmedi değil, eşim de pek beğendi ama yine de çok sık kullanmam herhalde. ben göz kapaklarım küçük olduğundan genelde açık renkleri tercih ediyorum belirginleştiriyor çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…