Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet kesinlikle ben şunu anladımki ömrümün sonuna kadar dikkat edeceğim. çünkü çok zor verip çabuk kilo alan bir bünyem var....diyet topikleri gerçekten çok güzel okudukça arkadaşların verdiği kiloları görünce insanda bir şevk oluyor. haklısın...

slmm kızlarrr olvid cicileri iyi günlerde kullan
bende şu bitki dermanı merak ediyorum bayanlar saç için
kullanan yada duyan bilen varmı acaba

slmm kızlarrr olvid cicileri iyi günlerde kullan
bende şu bitki dermanı merak ediyorum bayanlar saç için
kullanan yada duyan bilen varmı acaba

ben olumsuz şeyler duydum bu ürünle ilgili netten kullananların yorumlarını okumuştum, alıcaktım vazgeçtim bence sen de yorumları okumadan alma ....

mor eyeliner ile ilgili yorumlarını mutlaka bekliyorum canım..sanırım seninki şey dimi hani yuvarlak miniik bir cam kutuda minik bir fırçası var fırçayla sürülüyor..ben onun siyahını aldım kalıcı baya..
moru güzel renk veriyor mu acaba ?
kahvesini de merak ediyorum..

paletim geldiii
bir de hediye paketi yapmışlar,çok mutlu oldumm:81::81::79::79:

kontesim güle güle kullan canım :) renkelr süper görünüyor ağzım sulandı :)
oyyyyy güle güle kullan canım neler neler almışsın maşallah batırır kız bu aldıların adamı :))))
güle güle kullanın bal bademlerim

günaydın lattem bugün önce ben geldimmmmm :)
günaydın bayanlar sonunda ben de hasta oldum dün eve yattım bugün gene işbaşındayım böööö

günaydın bayanlarrrr

bu bitki dermanın sahibi kadını kaç yıldır izliyorum ben
kadın 81 yaşındaymış ne yüzünde kırışık var saçlar desen benden çoktur kafgasında
ben hep evde kullanılan setin kullanımının çok zor oluğunu duydum ama işe yarayacaksa
zor falan kulanılır yane yoksa kafada saç kalmayacak çok dökülüyor yaaa:78::78::78:

günaydın canım kontesimin sayfaya bir göz at uzaması ve çoğalması için :))))

selamlar
saç konusuna girmişsiniz
ben kontesin sayfasındaki kürü uyguladım hamile kalmadan önce süper memnun kaldım tavsiye ederim.saçlarım hem hala uzuyor hem dökülme durdu.saçlarım kendine geldi resmen.
şimdi eşimin dökülüyor bayağı.ona da sığır iliği olan kürü deniycem.erkek tipi saç dökülmesini durdurmak zordur bakalım işe yarayacakmı
yeni cici alamadım daha ama yeniyıl indirimleri başlamıştır
alanlar güle güle kullansın

kızlar ben kontesimn topiğindeki kürü zaten yapıyorummmm ( aylardır ama bana yaramadı sanırım yahuuu
yane o kür saçı uzatıyor ama yenileri çıksın istiyorummmm bennnn

bende sarımsaklı şampuan olayını 4 aydır yapıyorum
yaz kış demedennn :):)
am a sütte sarımsağı duymadımmm linki atsanısa bana bayanlarrrr a bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…