Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Rimmel'in oje matlaştırıcısını hiç bir yerde bulamadım ben de 2.95 tlye Cevarihdeki Clarie's mağazasından Clarie'sin matlaştırıcısını aldım kızlar sonunda.

markafoni den gelen ürünler arkadaşlar ,fondotenin koyu olması dışında sorun yok ..
genel olarak beğendim fondoteni ise bronzer makyaj da yada kontürleme kullanabilirimde sıra gelirse tabiibirde goldenlady marka bir far aldım 2 li ,flormar kalitesinde diyebilirim ,fiatları da oldukça cazip ,ürün yelpazesi ise gördüğüm kadarı ile geniş bilginize

güle güle kullan cnm aldıklarını ama o fondotenin rengi ne öle,zenciler için yapmışlar sanırım

güle güle kullan cnm aldıklarını ama o fondotenin rengi ne öle,zenciler için yapmışlar sanırım
haha ha dimiiii ,yurt dışında siyahilar çok fazla ama bu ton buğday ten için beirtilmiş,sen bir de diğer seçenekleri gör ,en açığı bu iken hemde
bu tarz koyu fondötenlerin de kullanım amaçları var, koyu olduğunu görerek aldım ki yanındaki face bronzeri ile , bronz makyaj için birebir bu ürünler, ve tabii köntürlemede:87:
tşk ederim ..:80:

Son düzenleme:
bayanlar bunu sipariş etmek istiyorum fakat rengi konusunda bir fikrim yok.açık fildişiymiş(light ivory) kodu da 458.aşırı beyaz tenliyim.gider mi bana? yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar..

Uploaded with ImageShack.us

İnanmıyorummmmmmmmm sonundaaa hehe
güle güle kullan abatum bişi sorucam resim eklicem deikten kaç gün sonra ekledin acaba?
Rimmel'in oje matlaştırıcısını hiç bir yerde bulamadım ben de 2.95 tlye Cevarihdeki Clarie's mağazasından Clarie'sin matlaştırıcısını aldım kızlar sonunda.
istanbuldada bulamadıysan benim bulamamam gayet normal o zaman canım bir deneyip yorum yaparmısın acaba bende alayım ilk gördüğüm yerden güzelse :) bu arada güle güle kullan canım
güle güle kullan nilim güzel makyajlar yap bize bunlarla :) fonfotende süpermiş yaw o ne renk öleee neyseki usta birinin eline düştü :)
güle güle kullanın kızlarrr
ben bi şey almadım bugün
ahaaaaa tarihi bir gün inanmıyorum
hehehe bence etmiyim ya sıkıldım artık
neeeee yok yaww inanmam bişi almıcan mı artık sıkıdın mı? inanmıyorummm

benim arkadaşım kullanmıştı beğendiler yalnız fırçaları kaliteli değilmiş canım ona göre :) renge gelince en açık rengini al zaten toz olduğu için çok koyu durmaz heralde :) ben de beyaz tenliyim aldıklarım hep tuttu :)

günayın bayanlar iyi sabahlarrrrrr hayırlı cumalarrrr

bu mineral serilerinin fırçaları da doğal oluyor, o yüzden sert oluyor biraz ve hassas ciltleri tahriş edebiliyor. doğallar bazen cilde daha çok zarar veriyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…