Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bişi sorcam elften sipariş vermiştim bi ara
kargo sorunu çok yaşanıyo bu aralar diye imzalı olan kargoyla aldım
ayın 12 sinde mesaj geldi ptt ye teslim edildiğine dair
ama 17 side geçti gelen giden yok normalde türkiyeye teslim edildi deyince hemen ptt kargo takipten bakabiliyodum şimdi kayıt bulunamadı diyo
ne oldu sizce kayboldumu benim kargo yaa :KK43:(

benim arkadaşım kullanmıştı beğendiler yalnız fırçaları kaliteli değilmiş canım ona göre :) renge gelince en açık rengini al zaten toz olduğu için çok koyu durmaz heralde :) ben de beyaz tenliyim aldıklarım hep tuttu :):KK31:

günayın bayanlar iyi sabahlarrrrrr hayırlı cumalarrrr:KK64:

canım sadece bu renk vardı.keşke seçebilme lüksüm olsaydı:)) en açığın bi koyusuymuş galiba.inşallah uyar:) bu arada teşekkür ederim cevap için..

bu mineral serilerinin fırçaları da doğal oluyor, o yüzden sert oluyor biraz ve hassas ciltleri tahriş edebiliyor. doğallar bazen cilde daha çok zarar veriyor :)

hadi ya:18: inşallah çok sert değildir gelince görücem artık doğal derken yüzden olmayalım da:) +teşekkürler.

kızlar bişi sorcam elften sipariş vermiştim bi ara
kargo sorunu çok yaşanıyo bu aralar diye imzalı olan kargoyla aldım
ayın 12 sinde mesaj geldi ptt ye teslim edildiğine dair
ama 17 side geçti gelen giden yok normalde türkiyeye teslim edildi deyince hemen ptt kargo takipten bakabiliyodum şimdi kayıt bulunamadı diyo
ne oldu sizce kayboldumu benim kargo yaa :KK43:(

benim elf kargom 2 gün önce geldi..yoğunluk varmış yılbaşı promosyonları sebebiyle falan, o yüzden benim ki pttye teslim edildikten baya sonra geldi..

ozaman açılana kadar sana ne yapsam kardır balım:KK9:

mac açılabilir ama elca asla:82:
ayyh neese mac fix+ ve strada allığımı ve bilimum farlarımı sevip okşayasım geldi nieki:92:
lattem gelir oraya saçını başını yolarım canım kardeşim benim :pPPPhehe sen idare et onlarla şimdilik ben neler neler alcam hıhhhh
magrentam teşekkür ederim canım sen haber et bana
bakalım şu indrim gününde .Ayakkabı delisi biri olarak fiyatlar çokta ucus değil yane
birde kargo parasını ekle üstüne gidip güzel bir mağazdan aynı
ayakkabıyı alırsınm gibi geldi bana neden bu siteyle uğraşıyon sırf meraktan denicem yane
bir iki çizme beğendim ama dur bakalım kargo ucuzlarsa ancak o zaman alırım :)
ederim canım orası pahalı değil 4-5 ayakkabı alınca tanesi 50 tlye geliyor mesela o zaman bir bot çizme için gayet uygun oluyor fiyatlar :)
magrenta kız
kargonun bi kaç lirasını ben vereyim,şunu da bana alak he

:78:
hahaha kontesim beğene beğene bunumu beğendin kızzzzz :pPPP alcak olursam senn için bunuda eklerim uygun bir indirim çıksın :) tahğiminimce en fazla 40-50 tlye gelir bilemiyorum indirime bağlı
strawberry siparişim istnbuldan bulundğm ile sevk edilmiş
umarım sbha gelmiş olur
ptt yrn öğlene kdr açık da :78:
hadi az kalmış sana canım :) bugün gelmez ama sanmıyorum
canım benim ,alırken zaten hepsi koyu tonlardı ben göredüğüm en açık tonunu aldım,koyu olduğunu görerek,ama hem bedavam vardı zamanı doluyordu ,hemde denemek istedim ,artı koyu fondetenimde yoktu ..bazen lazım olabiliyor bunlarda..dedimya kontürleme de ve bronz makyajda tenimdem 2 ton koyu fondoten işe yaramıyor değil..

az alıp ,dağıtınca çok koyu olmadı bende ki 2 ton koyu oldu tenimden,üstüne bronzer sürdüm ,
bronz tenim oldu,denedim dün yüzümün yarısında:KK1:
az al,iyice yay ,yedir,kıvamı ve rengi koyu olduğu için çokazı yeter..
ama benim aldığım 50 no ,en açığı idi oradaki ,truffle 50 ,seninki daha mı koyu ...
bir de resimde swatch ta ben onu yedirmedim elime,ondan da çok koyu çıkmış,ama değil ..
4-5 ton koyu ise tabii yapılacak pek bişi yok ..
şu olabilir sadece likit aydınlatıcın ile karştırıp avucunda,yüzüne kullanabilirsin dene bakalım:KK34:

bu arada hepinize tşk ederim .
magrentam papalarını güle güle kullan :nazar:
nilim almadım canım kontesim istedi diye ekledim almayı planlıyorum :)

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrr
elfeden yeşil ceket almıştım eklemiştim buraya temin edememiş trendyol siparişim iptal oldu :KK43:(( iyiki bişi alayım dedim yaa neyse iptal oldu diye 20 tl hedi yeçeki vermişler saolsunlar buna sevindim:):KK12:

bu arada dün night out shoppingdeydim alsancak sokakları cıvıl cıvıldı keşke foto makinam yanımda olsaydı :KK43:(
defile izledik dolandık değişik bir hava olmuştu neysem sephoraya girdim saolsunlar hiç ilgilenmiuoalr herlkes kendinikaptırmış ortama far bazı varmı bana far gözterio başka bişi gösterio bunlar değil diyorum haaaa anladım ben sizi onlardan yok kalmadı diooo sinir etti beni akşam akşam göz makyaj temizleyiciside yokmuş iyiki bişey deneyim dedim hiçbişi yok sinir ettiler beni :KK43: far bazı için macı bekleyim diomdaaaa kimbilir ne zaman açılır :KK43:

aa niye kız
fellik fellik bu ayakkabılardan arıyorum ben:KK53:

hımm o zaman renk ve numara söyle bana canım aklımda olsun seni bulamazsamda alırım :) fiyat şunu geçmesin de ama :)
yeni kupon bekliodum gene işe yaramadı yılbaşı öncesi yaparlar bişi inşallah :)

bu arada dün çatlayan oje aradım bulamadım alsancakta claries var biliyordum yokmuş oje matlaştırıcı alamadım sephoradan far bazı ve göz makyaj temizleyici alamadım flormarın 413 nosunu bulamadım yaw sanki izmir değil köy daha gelmemiş alix avien alsancakta yoksa başka yerde bulamam valla :KK43: bööööö

alsancak sephoradakiler hala öğrenememişler mi far bazını
yazın ben de aynı sahneyi yaşamıştım da...

hımm o zaman renk ve numara söyle bana canım aklımda olsun seni bulamazsamda alırım :) fiyat şunu geçmesin de ama :)

bu arada dün çatlayan oje aradım bulamadım alsancakta claries var biliyordum yokmuş oje matlaştırıcı alamadım sephoradan far bazı ve göz makyaj temizleyici alamadım flormarın 413 nosunu bulamadım yaw sanki izmir değil köy daha gelmemiş alix avien alsancakta yoksa başka yerde bulamam valla :KK43: bööööö

kargo ne kadar tutuyor normalde?
ayakkabıyı 33 tl hesapladım ben

korktuğum başıma geldi gitti benim elf sipari :KK43:(
ptt de yok kargom ama ayın 10 unda türkiyeye teslim edildi yazıyor royal mailde
yani kısaca kayboldu :KK43:(

magrentam teşekkür ederim canım sen haber et bana
bakalım şu indrim gününde .Ayakkabı delisi biri olarak fiyatlar çokta ucus değil yane
birde kargo parasını ekle üstüne gidip güzel bir mağazdan aynı
ayakkabıyı alırsınm gibi geldi bana neden bu siteyle uğraşıyon sırf meraktan denicem yane
bir iki çizme beğendim ama dur bakalım kargo ucuzlarsa ancak o zaman alırım :)

balım bitane alırsan evet pahalı ama ben yazın 1 parmak arası bi çizme bi babet almıştım. İndirim kodum vardı ve kargo parasıyla beraber tanesi 20-25 e denk geldi
ama çizmemin içi kokuyodu bayağ havalandırdım şimdi kokusu geçti neticede çin malı ona göre dikkat et.. Normalde her ayakkabı ilk giyişte vurur bu hiç vurmadı çok rahattı

lattem gelir oraya saçını başını yolarım canım kardeşim benim :pPPPhehe sen idare et onlarla şimdilik ben neler neler alcam hıhhhh
:KK9::KK9: yol hayatım mac fix + yı saçına sıkan bile varmış sıkarım düzelir:KK9::KK9:
mac açılana kadar her anı değerlendirmeliyim:KK9:
seviom kıs seni küççük kardeşim:KK54:

balım kaybolsada telaş yapma paranı aynen geri iade ediyo elf benimkide kaybolmuştu 1 ay kadar bekletiyolar hani belki kargo gelir vs. diye ama sonra iade ediyolar

slm bayanlarrr iyi haftasonları herkeseeee :):

sanada balımmmmmmmmmm:KK69:

Son düzenleme:
nilcim ben kendime yakıştıramadım valla yaa. hiç bronz makyaj da yapmadım ondan garip geldi heralde bu adar gözüe. baktım şimdiseninkiyle aynı canım. yanımda olsan da versem sana değerlendirsen valla keşkee

elften gelenler oraya buraya alalede bırakılıyor..komşulara, apartmanın girişine falan da bırakılmış olabilir..ama zaten bu ay verdiğimiz siparişler geç ulaşıyor elimize bu ay çok yoğunluk var..yollandı mailinden sonra 14 iş günü içinde elinde olmazsa elfe mail at..(haftasonlarını saymıyorsun)..

canım onlar far bazı bilmez ya, istanbuldaki mağazadakiler bile genelde yok diyor, sonra sorumlularına sordurdum var eminim dedim geldi o gösterdi. tekli farların arasında duruyor.

X