Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontes bu benim paletim. bu cameleonun eski modellerinden ama ben çok memnunum. fikir olur inşallah.
canım yaaa kırık geldiyse iade hakkın yok mu göndersen?
buldum onuuuuuuu:KK49:
eed eski modelmiş bu ama kullanmışsın baya
demek ki dediğin gibi süperler :KK52:
çok saol bebişimm , zahmet olduuu
para bulursam bi karar verecem inş:KK53::26:
bu ay trendyol yedi bitirdi de beni:KK56:
kargolarım da gelmiyor üstelik:63::84:

ehehe magrentacım tarzancadan hallice işte :p
lattem inşallah işini görür sipariş no ile birlikte bide resim ekle
kontess çim stila ruj kampanyası bitmeden almıştım bugün geldi.
kocam dün akşam bi parfüm daha aldı işyeri adresini yazda bide isodora rujum olsun dedim heheh
ametist rengini aldım bakalım o nasıl çıkacak :))

saol canım Hemen attım maili resmide ekledim
sinehas canım iyi günlerde kullan :KK34:
lettam cs ye kırık palet camı için mail attın mı ,ücreti vs düşerler belki ya:26:
attım balım bakalım ne olcak

bi de stila ruj kampanyası bitmedi mi?

lattem fena olmuş cidden
ne desem bilemedim

geçmiş olsun denir heralde bu duruma bayaa geçti bana çünkü:KK9::KK9:

Son düzenleme:
100_1049.JPG

KIZLAR BU PUDRAYI ALDIM AMA CİLDİME KOYU GELDİ.İSTEYEN OLURSA VEREBİLİRİM...

kızlar maybelline rujlarda kurşun var diyorlar, ben çok seviyorum ama onları. birileri altın testiyle görmüş. siz ne diyorsunuz bu konuda?

kızlar kıbrıslı bi arkadaşım strawberry den alış veriş yapmak istiyor ama
ülke seçiminde yokmuş kıbrıs
oraya yok mu ürün satışı :KK53:

lachesis bende bu konuda bi haber okumuştum ve bi blogta test yapmışlardı macte de kararma olmuştu
yani kurşundan kaynaklanmıyor sanırım yinede bilemem tabi
bişey olmaz bence,ben 24 yaşıma kadar okudum kurşun kalemle büyüdüm bişey olmadı olmaz boşver :KK52:

kontescim evet eski bir modeli canım renk seçeneğ i bundan çok yok da başka bir paletim var onun maşallahı var:KK37:zaten kalıcı olmasa kullanmazdım bu kadar ve de sürekli elimin altındadır.azcık ara ver alışverişine de far al canım

lachesis bende bu konuda bi haber okumuştum ve bi blogta test yapmışlardı macte de kararma olmuştu
yani kurşundan kaynaklanmıyor sanırım yinede bilemem tabi
bişey olmaz bence,ben 24 yaşıma kadar okudum kurşun kalemle büyüdüm bişey olmadı olmaz boşver :KK52:

o kurşun o kurşun muymuş ya, benim de geçen yaz bitti yüksek lisans okul hayatım. kpss vs hala sağım solum kurşun kalem dolu, arada kalem kemirip kurşunun da yemişliğim oldu yani :KK1:
o zaman dert etmiyim, bebek düşünüyoruz da hamilelikte sorun olursa diye çekindim biraz.

amanin hayırlısı olsun canım
her denilene inanma tatlım karşında sorunlu ve riskli gebelik geçirmiş biri olarak makyajda yaptım
saçımıda boyadım bana yatacaksın dediler gezdim 6 . ay komaya girersin dediler ya sen ya bebek dediler
doğurdum ölmedim bebeğim Allah a şükür 3 gün küvöz dışında sapasağlam doğdu.
yani o kadar sorunlarda bile kolay kolay bişey olmuyor sen içini ferah tut yap makyajınıda sürün kokularınıda
ben parfümden tiksinmiştim gerçi doğumdan sonrada 1 sene kullanamadım
bu arada nisan anneleri topiğinde hissettim kendimi :KK1:

kızlar maybelline rujlarda kurşun var diyorlar, ben çok seviyorum ama onları. birileri altın testiyle görmüş. siz ne diyorsunuz bu konuda?
bende duymuştum canım bazı şeyleri kullanmadan önce iyice araştırmak lazım bile bile kullanamaz ki insan kısa vadede olmasada uzun vadede çıkar acısı :)
her denilene inanma tatlım karşında sorunlu ve riskli gebelik geçirmiş biri olarak makyajda yaptım
saçımıda boyadım bana yatacaksın dediler gezdim 6 . ay komaya girersin dediler ya sen ya bebek dediler
yani o kadar sorunlarda bile kolay kolay bişey olmuyor sen içini ferah tut yap makyajınıda sürün kokularınıda
oooooo nisan annesi kaptırmış kendini makyaj topiği kız burası hehehe :p
bazen başkalarını dinlemek lazım kız bu nasıl öneri böyle :KK36::KK36:
Günaydınnnnnn hatunlar:KK16:

günaydın lattem iyi sabahlarrrrr sabah sabah gelmişsin gene senin mesai kaçta başlıo kuşum :p:KK14:

ay canım neler atlatmışsınız maşşallah ikinize de :nazar: rahat olmak lazım doğru diyorsun ama ben daha bebek olmadan kendime fazladan dikkat etmeye başladım, kilo aldım hamile olmadan :)

@magrentam kabanın çok güzelmiş güle güle kullan:)

Allah seni neetmesin
bgn trendyolda da vardı bu
bitmiş
resmen içime oturdu:KK14:

kızım ben berkenden giriğim halde yoktu sonra biri almamış sonuncuyu ben aldım kalıpları darmış 42 aldım bol gelmezse ben giyerim dar gelirse dana gönderirim kuzum :) içine oturmasın :p
bu arada hepsiburada da var bundan ama arada çoooooook far var

aaa trendyoldan aldım markofoniden diil yaa karıştırmışım :)

Son düzenleme:
X