Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nilim teşekkür ederim canım anlatmışsın lakin ben hepsini yaptım shipping seçimi seninki gibi değil 9 dolar sabit değil aldığım oranda değişiyor ve takipsiz o da

nilim teşekkür ederim canım anlatmışsın lakin ben hepsini yaptım shipping seçimi seninki gibi değil 9 dolar sabit değil aldığım oranda değişiyor ve takipsiz o da

hımm sanırım anlaıdm bebğim ,benim 2 alışveriş tutraımda hemen hemen aynı rakamlarda idi ,onunla alakalı sanırım ...sen daha fazla ürün aldı isen o oranda shipping te yükseliyor demek ay sabit kalsa idi ya

kızlar pudra markalarınız nedir? benim loreal bitiyor, ondan memnundum ama kutularının kapakları sürekli kırılıyor loreale de kılım bir de değiştirmek istiyorum.
başka var mı iyi bildiğiniz pudrai yoksa yine aynısını mı alsam

Nilim saol canım yinede napalım ben de şans yok işte benimde 17 dolar falandı alcaklarım 13-4 dolarda kargo tutuyodu bana garezimi var ne :)
CS alışverişim halaa gelmedi hayret bişi yaaaa
sabah akşam postacı yolu gözlüyorum
ayyy bende alışveriş yapmak istiom kargo yolu gözlemek istiom yaaa
güle güle kullanın fıstıklar ..
banada dua edin yarın sınavım var ..
canım bol şanslar hadi bakalım dualarımız seninle :)

canım cildin yağlıydı galiba deme senn shiseido purness iyi diolardı birde ciliniquenin varmış sanırım bir pudrası onada iyi diolardı

günaydın bayanlar iyi hafta sonları

güaydın bayanlar

lachesıs canım bnimde cildim karma t bölgesi yağlı yane max factor ve clınuqe kullandım
ikisinide tavsiye edebilirim şu an mac studıo fıx kullanıyorum manyak bir pudra buğday tenliysen
benimkinin nosu sanada uyar

canım cildin yağlıydı galiba deme senn shiseido purness iyi diolardı birde ciliniquenin varmış sanırım bir pudrası onada iyi diolardı

shiseido boynerde sordum 100 küsur dedi bana çok pahalı geldi ya, sizce normal mi? değer mi? clinique olabilir güzel rengini bulursam.

ben de onu çok merak ediyorum canım. fondötenli olan mı seninkisi, fondötensizi var mı?
ben normalde en açık renk kullanıyorum. hangi no seninki?
ah şu mac'e bir gitsem artık, ordan almam gereken çok şey var. :97:

aynen magrentama katılırım ayrıca benm deneme şansım bile yoktu
şansa aldım çilekten ama bu renk tonu hemen hemen bütün sarı benizlilere,uyuyor
c4 canım benimki ya bunu ya 6 sını alırsın zaten diye tahminim

o kdr çok olmaması gerekiyo onun fiyatı,son sorduğumda 70 li bi şeydi

günaydın kızlar
lachesiscim git dene rengi gör aynısını çilekten ucuza al derim :)

çilektede herşey yok ama ya shiseidonun o pudrası yok mesela.

c4 yok ama powder plus fondöten sendeki dimi canım, patakrem gibi birşey mi bu, ben daha toz bişey bakıyorum ama, bunun c4 rengini göremedim aten çilekte mineral toz pudrası var o da güzel gözüküyor, ben en iyisi bakıp da alıyım bunlara, kafam karıştı:S

o kdr çok olmaması gerekiyo onun fiyatı,son sorduğumda 70 li bi şeydi

hangisini sordun bilmiyorum bana inci tozlu bir pudra gösterdiler o 100 küsurdu normal, belki uygundur, bana ilk onu gösterince ben kaçtım:)

canım git dolan araştır öyle al bakalım neler önericekler clinique'e bak bakalım onun olcak çilekte pudrası sıkı takip edicen buldunmu atlıcan canım
:26:

canım stay matte oil free fondotendi sanırım clinique'de öneridkleri çilekte 42 tl :)

canım shiseidonunda var pudrası canım çilekte
Pureness Matifying Compact Oil Free Foundation SPF15 o da 43 tl

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…