Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kaş kiti ne oluyor ciciler, kaş kalemi, fırçası, tarağı cımbızı gibi mi, bilemedim ben :26:

lettam dediği gbi canım tam takım bir kaş seti bu ...

Lachesısım cımbızı fırçası var balım bide kaş farı.. Hani orda kahve rengi farlar varya onlar işte
Nilim hi-lime yazan ilk sıradaki far ne kaş üstünü aydınlatmadamı kullanılıyor?

en açık ton kaş altı için aydınlatmada, göz pınarlarında da kullanılır

rengi hoşuma gitti çiğ beyaz sevmiyorum.. seninki fildişi gibi duruyor tekli bulabilirmiyim acaba çünkü kaş kiti bana uymaz kaşlarım siyah

rengi hoşuma gitti çiğ beyaz sevmiyorum.. seninki fildişi gibi duruyor tekli bulabilirmiyim acaba çünkü kaş kiti bana uymaz kaşlarım siyah

canım bundan tek yok tabiki ama ,benzer tonla bulabilirsin muhtemelen ..bir kozmetikte skalaları incele bakalım ...
maybelline de teklilere bak ,vardı sanki ondaysı benzer bir ton

Lachesısım cımbızı fırçası var balım bide kaş farı.. Hani orda kahve rengi farlar varya onlar işte
Nilim hi-lime yazan ilk sıradaki far ne kaş üstünü aydınlatmadamı kullanılıyor?

lettam dediği gbi canım tam takım bir kaş seti bu ...

en açık ton kaş altı için aydınlatmada, göz pınarlarında da kullanılır

güzelmiş bulursam alıyım ben bunlardan, ben de olmayan birşey buldum yuppi:)

cherry culture den gelen son ganimetlerim :)
şimdi sabırsızlıkla coastal scents ve ebay dan gelecek olan siparişlerimi bekliyorum

NYX glosslar ve concealar
L.ACOLORS bronze allık
MİLANI kaş kiti

nilim güle güle kullan balım ama bunları alıp alıp koyuyorsun iştahımı kabartıyorsun benim kaş kitine bayıldım yawwww ne güzel bişi öleeee
ama ben bişi alamam almamam lazım hehehe senden swatchlarla videolarla almış kadar olurum artık
oki Nilim bakarım teşekkürler
günaydın hatunlarrrrrrrrrrr

günaydın lattem iyi sabahlarrrrr hayırlı cumalarr

günaydın hatunlarrrr öpüyorum hepinisiii :)

nil im iyi günlerde kullan canım cicilerini bend ekaş kitini çok beğendim kullanışlı bir şeye benziyorr :)

kocam foto mak anca getirdi bende ekleyeyim dedim
camelicolardan aldığım palet bu

buda renkleri allıkları üst kısma sürmeye çalıştım belli oluyodur umarım

buda stila beleş rujum renk guinevere 07

şimdilik bu kadar

sinehas çilekteki resmi koyduğunda kırmızı ağırlıklı tonlar var gibi gelmişti ama senin çektiğin resimdeki renkler hoşuma gitti güle güle kullan canım

sinehas çilekteki resmi koyduğunda kırmızı ağırlıklı tonlar var gibi gelmişti ama senin çektiğin resimdeki renkler hoşuma gitti güle güle kullan canım

sağol canım benimde düşündüğümden farklı çıktı iyi oldu :)

ellerine sağlık canım güle güle kullan valla farlar süper görünüyor :)

teşekkürler canım daha iyileri senin olsun

güle güle kullan canım:)

sağol canım teşekkürler

sinehas iyi günlerde kullan canım :):)
bende haftasonu mersin foruma gidicem bakalım oralardan bişeyler toparlayabilecekmiyim
watsonlardan tavsiye edeceğinis bişeyler var mı kıslar

ooo jackalım güzel alışverişler bekliyoruz senden o zaman bu ara yılbaşı paketleri var tbslerde watsonstanda indirimlerine bak sonra alışveriş yap :)

çakall güle güle kullan

magrentam tşk ederim ,o kaş kiti ile dün makyaj yaptım ve ürünü gösterdim video da..çok hoş bişi ,çek sevdim ben çok kullanışlı..
dün aldığım ürünler ile yaptığım makyaj bu akşam yayınlıcam canım...ürünleri çok sevdim her birini de..video da duruşlarını görebilirsiniz bu akşam

saol canım merakla bekliyoruzzzz yalız bişi sorcam ben cherry culture baktım benim kargo 13-14 dolar tutuyor sen nasıl ucuz alıon yawww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…