Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Kızlar bu teoriyi yabancı bir sitede araştırdım burada yazılanlardan farklı şeyler yazıyordu. Örneğin bebek sağdaysa erkek soldaysa kız değil, plasenta sağdaysa erkek soldaysa kız. Ve eğer vajinal ultrasonla bakıldıysa olduğu gibi sağ erkek sol kız. Ve karından bakıldıysa ayna etkisi bebek ve plasenta soldaysa aslında sağ ve erkek eğer sağdaysa aslında sol ve kız. Benim okuduğum yazıda böyle yazıyodu.

Eklentiler

• image.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 2.813
bana güleceksiniz ama üstten bakıldı hep. ilk ultrasonda kese ultrason kağıdının solundaydı 5 hafta 1 günlük
2. ultasonda kese sağdaydı 6 hafta 3 günlük. plasentayı bilemeyeceğim.
çok komik ama öyle cidden

Kesenin sağda veya solda olması önemli değil canım kesenin etrafını saran hale gibi beyaz renkli alan yani plasentanın konumuna göre cinsiyet tahmini yapmışlar.

Bu teoriye göre karından bakılan bir ultrason resminde kız bebek olduğu tahmin edilen bir resim yüklüyorum

Eklentiler

• image.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 1.896
Kesenin sağda veya solda olması önemli değil canım kesenin etrafını saran hale gibi beyaz renkli alan yani plasentanın konumuna göre cinsiyet tahmini yapmışlar.
canım bu ultrason karından bahsettiğin hare sağ altta. bu durumda karından olduğu için sol sayılıyor değil mi? yani bu teoriye göre kız. başarabilirsem ultrason fotosunu atacağım canım

canım bu ultrason karından bahsettiğin hare sağ altta. bu durumda karından olduğu için sol sayılıyor değil mi? yani bu teoriye göre kız. başarabilirsem ultrason fotosunu atacağım canım
Evet canım kız oluyor ama hep 6-8 hafta arası denmiş. O tarihten sonra konum değişir mi bilmiyorum . ama bunlar eğlence. Doğrusunu Rabbim bilir

Yüklüyorum canım sen bi incele bakalım. Benim bir kızım var 1 yaşında ikinci biraz erken oldu ama şimdi alıştım. Tabi ki bu cinsiyet tahminlerine inanmıyorum. Tutsada denk geldiğinden.

Eklentiler

• image.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 913
Yüklüyorum canım sen bi incele bakalım. Benim bir kızım var 1 yaşında ikinci biraz erken oldu ama şimdi alıştım. Tabi ki bu cinsiyet tahminlerine inanmıyorum. Tutsada denk geldiğinden.
hare sanki sol altta şayet ultrason karındansa erkek oluyor değil mi?

Ultrason karından bu benim ilk randevumdu. Bi daha da gitmedim. 1 ay sonra tekrar gidip karşılaştırmak istiyorum
rice edersen doktor zoomlayıp sana foto versin canım. daha rahat görünür. benim ki öyleydi aslında o yüklediğim 6+3 ün ultrasonu. Allah bebişlerimize sağlık versin canım. artık uyumalıyım. iyi geceler

Görüntülerin ikisi de karından bakılan foto sizce benim bebeğim cinsiyeti nedir

Eklentiler

• IMG_20151030_153006.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 813
  • 1449658502483-1583135960.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 639
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…