Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Eklentiler

• 20220519_122118.jpg
    20220519_122118.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 407
Canîm kıza çok benziyo hayırlısı olsun inşallah senne hissediyosun
İlk çocuğum erkek sanki hep erkek olacakmış gibi geliyir ama oğlumda hiç bulantim olmamıştı bunda bulantilarim var ondan dolayı sanki kızmış gibi geliyor Allah en hayırlısı neyse inu versin tabi ama merak iste

Yani cok eminim biri kiz biri erkek biri çıkıntılı biri cikintisiz öğrenince yazın merk ettim
Ams cnm şöyle bir şey daha var benim ultarsonda gördüğüm tek yumurta ikizi gibiydi kese birdi sanki eğer tekse cinsiyetleri de aynıdır çok belliydi tek yumurta ikizleri olduğu
Ama bilemedim ya şaşkınlıgımıdan hiç birşey diyemedim doktora cinsiyet hakında ne düşünüyorsunuz dedik erken daha dedi 3 hafta sonra gel defi

Ams cnm şöyle bir şey daha var benim ultarsonda gördüğüm tek yumurta ikizi gibiydi kese birdi sanki eğer tekse cinsiyetleri de aynıdır çok belliydi tek yumurta ikizleri olduğu
Ama bilemedim ya şaşkınlıgımıdan hiç birşey diyemedim doktora cinsiyet hakında ne düşünüyorsunuz dedik erken daha dedi 3 hafta sonra gel defi
Kese cok farklıydı bilmiyorum bayan Tekmi dedi cıftmi biri cok çıkıntılı oglumunkide cok benziyot

Kizlar bana da yorum
6 haftalık biri
Diğeri 13
Sonuncu 16+5
Cinsiyet belli degil şuan 17 haftaligim merktb catliyore

X