Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

şimdi ilk fotoya yine baktımda + yazan yerdeki bebekse bence kız gibi bu. bakalım tutcakmı. sen öğrenemedinmi hala baya hafta olmuş senin aaa :)

Cnm belli olmadı daha cuma gideceğim ama senin bi dediğin bi dediğini tutmuyor çünkü bebek sola yakınsa erkek dedin ve benim ilk fotoya gore erkek gibi dedin.simdi ilk fotoya gore kız gibi diyorsun,foto tam net bi şekilde belli bebek kesesin soluna yapışmış iyice belli duruyor solda olduğu valence09 sen soyle cnm.8 haftalıkken ki fotoda dediğin gibi sağ sol da mi net belli olmuyor ama fotoya dikkatli bakıldığında ondada sola yatkınlık var.

Simdi benim bebeğimin ultrason görüntülerinde hem kese hem bebek sağda. Bu teoriye göre kızmı oluyor?

+ işaretini yeni farketttim. teori ortada sen artık sağa mı yakın solamı kendinde bak daha iyi bilirsin. çok bulanık görüntüler belli olmuyoki.

Ama cidden benim kıZım mesela 7 haftalık ken solda..9da 10 da hepsinde sağda idi mesela.. ay hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..

Bir sen birde ben bu konularda uzmanlaşacağiz:) ama icime doguyor nedense senin oglun olacak gibi. Insaallah kızim olur benimde
Ay ne güzel dedin ya çok saol.. ya acaba haftaya c.tesi mi gitsek ama çok ta merak ediyoruz ne olacak..

Ay ne güzel dedin ya çok saol.. ya acaba haftaya c.tesi mi gitsek ama çok ta merak ediyoruz ne olacak..
Yok dayanamam
Hem hamile halimle düsun düsun bebek pek düsunen birsey olacak
Bu cuma söylemezse ama net olarak 16.haftanın sonunda gideceğim artık. Sagolsun doktorum asla gelme demiyor tamamen duygusal! Sebeplerle

Yok dayanamam
Hem hamile halimle düsun düsun bebek pek düsunen birsey olacak
Bu cuma söylemezse ama net olarak 16.haftanın sonunda gideceğim artık. Sagolsun doktorum asla gelme demiyor tamamen duygusal! Sebeplerle
Ya ben de meraktan catlicam.. burda fazla seçenek yok özelde 3 doktor var.. kadını da hiç sevmem..komşumuz gitmiş söylememiş..denerim bende ne yapayım belki söyler..

Ya ben de meraktan catlicam.. burda fazla seçenek yok özelde 3 doktor var.. kadını da hiç sevmem..komşumuz gitmiş söylememiş..denerim bende ne yapayım belki söyler..
Sansını dene yinede. Söylemezse zaten mecbur bekleyeceğiz. Ama erkekse belli olmalıda bazen 17 haftada ancak ögrenen okudum erkek olup kafam karıstı. Hani bende belli olmazsa kızdır diyordum ama. Çok kız hissediyorum ama hazırlayamak istemiyorum kendimi kafam karıstı.

ben napim 15+3 ken gidicem çatlarım artık benimkide sıkıntın yoksa gelme diyo anlamadımm..

+ işaretini yeni farketttim. teori ortada sen artık sağa mı yakın solamı kendinde bak daha iyi bilirsin. çok bulanık görüntüler belli olmuyoki.

Evt cnm görüntü bulanık ona bisey demiyorum da,ilk fotoda bebek solda belli oluyor sen kız gibi dediğin zaman bu teoriyi onaylamamış oluyorsun çünkü belli solda olduğu.ha desen ki bebek solda erkek gibi duruyor ama kesin cevabi doktor verir desen anlarım seni.bebegimde kızsa bu teoride yalan demek:)

Ama cidden benim kıZım mesela 7 haftalık ken solda..9da 10 da hepsinde sağda idi mesela.. ay hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..

İste cnm o belli olmuyor her hamilelik farklı,benimde bi önceki kızımda 6+2 iken yani 7.haftanın içindeyken sağa yapışıktı kesede.

kızlar size birşey sorucam şimdi 16. haftada bebek bacaklarını açmışken doktorun cinsiyetini seçememesi gibi bir ihtimal varmı yani kız ve erkek organları gelişmiş olmazmı 16. haftada

Ay yok ya kızım tam 12+0 da belli oldu erkenden.. kız erkek fark etmiyor..

canım benim bi solda bi sağda gördüm ondan öyle dedim. Tabiki de doktor en doğrusunu söyler burda böyle bişey varmı yokmu acaba onu öğrenmeye çalışuıyoruz hepimiz aynı durumdayız işte meraktan her haltı araştırıyoz acaba diyoruz. sola yakınsa tabiki erkek. ama + koyduğu yer sağa yakın onu demek istedim ama yanlış ifade ettim diyim.

kızlar size birşey sorucam şimdi 16. haftada bebek bacaklarını açmışken doktorun cinsiyetini seçememesi gibi bir ihtimal varmı yani kız ve erkek organları gelişmiş olmazmı 16. haftada

10.haftada oluşmaya başlıyo benim bildiğim 11.haftada bile görebilir heleki açmışsaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…