Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Arkadaslar bende merak ediyorum benide yorumlar misiniz siteye de yeni uye oldum bundan sonra bende buralarda olmak isterim selam herkese...
20180319_190209.png

merhaba @svgnn yanlış tahmin Bebek erkek siz neye göre tahmin yürüttünüz
Madem cinsiyetini biliyorsun neden sordun onu anlamadım :KK48:plesentaya göre yorum yaptım zaten öyle yazmışsın. Demekki plesentayı yanlış görmüşüm:KK47: cinsiyeti bilip cinsiyet tahmini isteyeni de ilk kez görüyorum :skandal::KK54:

insallah Rabbim gonlunuzden gecen saglikli evladi verecektir... Belki zamani degildir zamani gelince olacaktir.. Vakti gelmeden cicek bile acmaz herseyin hayirlisi olsun en basta...

Madem cinsiyetini biliyorsun neden sordun onu anlamadım :KK48:plesentaya göre yorum yaptım zaten öyle yazmışsın. Demekki plesentayı yanlış görmüşüm:KK47: cinsiyeti bilip cinsiyet tahmini isteyeni de ilk kez görüyorum :skandal::KK54:
Sadece teorinin doğruluğunu öğrenmeye çalıştım sanırım sen plesanta yönünü tam tespit edemedin yine de Bilgi için teşekkür ederim

Sadece teorinin doğruluğunu öğrenmeye çalıştım sanırım sen plesanta yönünü tam tespit edemedin yine de Bilgi için teşekkür ederim
Hiçbirimiz prof değiliz doktorda değiliz ki canım:)) eğlenceli zaman geçirelim diye yazanlara bi tahminde bulunuyoruz teorinin uzmanı değilim :KK66:)))

Benimkine de bir el atar mısınız kızlar :)
7+6 ikenki görüntü

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 148
X