Ramazanda sigara bırakmayı düşünen var mı?

Schirin cim 6 ayı geçti aşağı yukarı 6,5 ay oldu bırakalı 3 aydan sonra haftada bir iki yada 15 de bir 7-8 kaçamağım var yani 2. 3 ayda diyeyim ama istiyor işdr dr a sordum 2 seneye kadar uzayabileceğini söylüyor

ben ıcmıyorum sadece ortama gore takılanlardanım :kedi:yada o ankı ruh halıme gore oyy oyy duygusal anlarımda hep bı paket bulunur yanımda ne oluyorsa sankı kendımı rahatlamıs hıssedıyorum
esım aksamları kahvenın yanın bır tane ıcer bende onunla karsılıklı :içelim:umarım tıryakıler sızde azaltırsınız ve bırakırsınız:Saruboceq:

ama istek azalıyodur dimi bu kadar olmaz dimi sürekli böyle olcaksa başlarım sanırım yeniden

Aslında yanınızda pek yerim yok,biliyorum..
Ben sigarayı keyifle,severek içenlerdenim..
Önceleri yarım paket anca içerken bu sene itibari ile 2. paketin de yarısını bitiriyorum..Tabii Ramazan'da istesem de o kadar çok içemiyorum..
Asıl paylaşmak istediğim,orucumu çok rahat tutabiliyorum ben..Öğleden sonra biraz canım istiyor onu da normal deyip geçiyorum ki ben sabah aç karnına bile içerim genelde..
Çünkü kafama çok takmıyorum..
Bence bir de bunu deneseniz,sigarayı bırakmak konusunu yani. Hani "Aman çok zararlı bırakacağım,aman çok fena vs." diyerek daha çok sigara odaklı yaşıyormuşsunuz gibi geldi bana.

ama istek azalıyodur dimi bu kadar olmaz dimi sürekli böyle olcaksa başlarım sanırım yeniden

canım bende senin yaşadıklarını yaşadım
sigarayı bıraktım ama hala sigarayla ilgili topiklerde geziyorum sırnaşık şey
ama sigaraya verdigim paraları biriktiriyorum
şu bir gerçekki ne kadar aklına getirirsen o kadar çok canın istiyor
her aklıma geldiğinde çok iğrençsin bırak peşimi diyorum.
ve sabret arkadaşım içmediginiz her gün yanınıza kara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…