Ramazanda sigara bırakmayı düşünen var mı?

bende ramazanda bıraktım arkadaşlar bugün 4.günüm dediğiniz gibi ilk 2 gün çok baş ağrısı yaptı ama bi şekilde ağrı kesicilerle falan dindirdim ağrıyı son 2 gündür rahatım ama alışrım sanırsam sigarasızlığa bu arada ramazan bizim için büyük bir nimet bırakmak isteyenler için süper bir fırsat bu isteyince oluyor gerçekten ben devamınıda getiricem 10 yıldır yeter kendimize verdiğimiz zarar. herkese başarılar sabırlar diliyorum.

çok kolaymış bu iş ya bilseydim daha önce bırakırdım:) 15sene aralıksız içtim ilk defa bugün 4. günüm

tebrik ederim sizi. aslında herkese göre değişir kolaylaştıran ve zorlaştıran bizleriz farkında olmadan. neyse umarım sonlandırırız bu ramazan bize büyük bir lütuf değerlendirebilene tabi.

canım ben dün akşam içtim bitane. bide marlbora içtim ağır olsun midemi bulandırsın diye ama pek işe yaramadı.kararlıyım içmiycem içmiycem içmiycem:umursamaz:

ben 2 sene önce bıraktım eşimde büyük mücadeleye girdi insallah hepiniz bırakırsınız ama ilk günler geciyorda sonrası daha zor gelmişti bana ama bırakınca anlıyorsunuz ki bu mücadeleye degermiş

ben denedim ama bırakamadım..olmuyor.olmuyor olmuyor..o ilk sigarayı içince vucudum bir uyuşuyor bir uyuşuyor akıllara zarar..

ben denedim ama bırakamadım..olmuyor.olmuyor olmuyor..o ilk sigarayı içince vucudum bir uyuşuyor bir uyuşuyor akıllara zarar..
aynen canım 2-3 günün ardından sonra ilk içtiğim sigara bende de uyuşukluk yapıyo ve rahatladığımı hissediyorum.Ama bu sefer yenilmiycem sende pes etme:1no2:

birde ben bırakabilsem ahh ahh...mafoldumben
gerçi fazla içmiyorum günde 7 8 9 tane içiyorum sadece..

Ben günde 8-9 tane içiyordum ve hep ramazan gelmeden söyledım topiklerdede ramazanda sigrayı azaltıp bırakıcam diyee..Nasıl oldu bende bilmiyorumm çok şaşkınım herşeyde bir hayır vardır rabbim yardım etti bana iştahsızlıkla beraber sigaradan tiksinti geldi bana 4 gündür 1 tane içtimm.oda zorla söndürdüm.içerde kutu duruyor çöpe atıcam onu:içelim:yani i şekilde azaltıp bırakılabiliyorr[/I]

kızlar ben de eşimde 1 haftadır sigara içmiyoz,çok zoor ama bu illetten kurtulmak lazım.inş.bidaha içmeyiz 20 yılı aşkın sigara içiyoduk.darısı başınıza.

çok iyi yapmışsınız hadi bakalım allah sabır versin benim eşim kırk yıl sora bıraktı iki yıl oldu darısı
tüm tiryakilerin başına

benim korkum 1 sene sonra falan tekrar başlamak çogu kişi başlıyomuşya

sigarayı biorezonansla bıraktım rahatta bıraktım ama sürekli kafamdaydı zamansız bıraktım diye 1yıl sonra tekrar başladım
1,5yıl içtikten sonra 17temmuzda irademle bıraktım
nerdeyse kırkım çıkacak:)
inşallah tekrar başlamam

off ya bende akşam içtim valla ıkı tane eşimle beraber bırakmıştık biz aslında ama eşim dayanamadı ve kacak içti bende yakaladım ve bende içtim sınır oldum ama en cok onun bırakması gerek ama nerde anlmaıyor beyfendi bu gece de bır tane içtim ama başka da içmedim belkıde içmem ama dediğnmiz gibi 4. gunum cok zor gectı benımde bugun 5. gunumdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…